Jižní Korea – Ruský olympijský výbor 6:0

Německo – Mexiko 6:2
Jižní Korea – Itálie 6:0
USA – Ruský olympijský výbor 0:6
Bělorusko – Japonsko 5:3
Lukostřelkyně Jižní Koreje v soutěži ženských týmů zůstávají neporazitelné a opět slaví zisk zlatých medailí. Tentokrát na své cestě za zlatem porazily Itálii, Bělorusko a Ruský tým.

Závod skončil.

Korejky vládnou soutěži týmů! Po zisku třetí sady v poměru 54-51 slaví vítězství 6:0 a zisk zlatých olympijských medailí! Od roku 1988 nenašly v této disciplíně přemožitelky!

Korejky jsou zatím nezastavitelné. Druhou sadu ovládly 56-55 a za stavu 4-0 jsou jediný bod od zisku olympijského zlata!
Korejkám se i přes trefenou osmičku povedlo vyhrát první set, v němž nakonec dosáhly na 55 bodů. Ujímají se ve finále vedení 2:0.
Oba týmy jsou na ploše. Finále může začít.
Finále mezi Korejkami a Ruskami začne v 9:40.

Bělorusky sice ve třetím setu zabraly a dosáhly 55 bodů, ale Němky dokázaly vyrovnat, vypůlit třetí sadu a díky tomu vítězí v souboji o bronz 5:1! Němky získaly první medaili od bronzu v Sydney 2000.
i druhý set jde na konto německých lukostřelkyň. Ty se kvapem blíží k zisku bronzových medailí!
Běloruskám první sada nevyšla a prohrávají s Němkami 48:55.
Aktérky zápasu o bronz, Bělorusky a Němky, už jsou na ploše.
Zápas o bronz startuje v 9:15.
Finále
Jižní Korea – Ruský olympijský výbor

O 3. místo
Bělorusko – Německo
Semifinále

Rusky jsou ve finále! Vítězí ve třetím setu jednoznačně 57-52!

Tak to je pro Němky obrovská facka. Posledním šípem ve vyhraném setu trefila jejich lukostřelkyně pouhou dvojku. A je to tak prohra 48-51. A Rusky vedou 3:1.
První set nakonec skončil remízou 54:54 a oba týmy zapisují na své konto jeden bod.