konec
25.07.2021, 12:00 • Tomáš Němčík
100m znak - rozplavby (ženy)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová čtyřka - opravy (muži) 03:40
Párová čtyřka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
400m polohový závod - finále (muži) 03:30
100m motýlek - semifinále (ženy) 03:35
400m volný styl - finále (muži) 03:50
400m polohový závod - finále (ženy) 04:10
100m prsa - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m volný styl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsa - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m volný styl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) 14:00
1. Kaylee McKeownová (AUS) 57,88
2. Kathleen Dawson (GBR) 58,69
3. Emily Seebohmová (AUS) 58,86
4. Cassie Wildová (GBR) 59,99
5. Ingeborg Loeyningová (NOR) 1:00,07
6. Ťie Čchen (CHN) 1:00,63
7. Laura Riedemannová (GER) 1:00,81
8. Anastasija Škurdaiová (BLR) DNS (12:50:25)
6
6
6
1. Regan Smithová (USA) 57,96
2. Elizabeth Rhyan Whiteová (USA) 59,02
3. Kira Toussaintová (NED) 59,21
4. Sü-wej Pcheng (CHN) 59,78
5. Maria Kameněvová (ROC) 59,88
6. Maaike de Waardová (NED) 1:00,03
7. Katalin Burianová (HUN) 1:00,07
8. Michelle Colemanová (SWE) 1:00,54
5
5
1. Kylie Masseová (CAN) 58,17
2. Margherita Panzierová (ITA) 59,74
3. Taylor Rucková (CAN) 59,89
4. Anastasija Gorbenková (ISR) 59,90
5. Anastasija Fesikovová (ROC) 59,92
6. Anna Konišiová (JPN) 1:00,04
7. Eunji Lee (KOR) 1:00,14
8. Simona Kubová (CZE) 1:01,35
4
4
4
1. Mimosa Jallowová (FIN) 1:00,06
2. Beryl Gastaldellová (FRA) 1:00,69
3. Danielle Hillová (IRL) 1:00,86
4. Stephanie Hoi Shun Au (HKG) 1:01,07
5. Lena Grabowská (AUT) 1:01,80
6. Daryna Zavinová (UKR) 1:01,97
7. Isabella Hurtado Arcilová (COL) 1:02:28
8. Louise Hanssonová (SWE) DNS
3
3
3
1. Tatiana Salcutanová (MDA) 1:01,59
2. McKenna de Bever Elliotová (PER) 1:02,09
3. Ali Galyerová (NZL) 1:02,65
4. Krystal Laraová (DOM) 1:03,07
5. Celina Marquezová (ESA) 1:03,75
6. Danielle Titusová (BAR) 1:04,53
7. Felicity Passonová (SEY) 1:04,66
8. Diana Nazarovová (KAZ) 1:06,99
2
2
1
1. Donata Kataiová (ZIM) 1:02.73
2. Maana Patelová (IND) 1:05.20
3. Kimberly Inceová (GRN) 1:10.24