Další

Olympijské hry - Stolní tenis

Smíšená čtyřhra - semifinále

25.07.2021, 13:00 • Viktor Polok (@VPolok)

A máme tady konec druhého semifinále, Japonská dvojice Jun Mizutani a Mima Itová poráží své soupeře z Čínské Taipeje v poměru 4:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:6, 11:6). Japonce tak čeká finále na domácí půdě.

Japonci jediný míček od výhry – 10:6.

Čtvrtý set opanovalo Japonské duo v poměru 11:6 a v semifinálovém souboji tak již vede 3:1.

Japonci ukončují třetí set výhrou 11:9 a v zápase se opět ujímají vedení, tentokrát 2:1.

Konec druhého setu, výhra dvojice z Čínské Taipeje 11:6, stav utkání srovnán na 1:1.

Konec prvního setu a vítězství pro Japonce 11:9.

A máme tady konec prvního semifinále! Čínská dvojice Xin Xu a Shiwen Liová poráží své Francouzské soupeře v poměru 4:0 (11:5, 11:6, 13:11, 11:7) a postupuje do utkání o zlaté medaile, Francouze Lebessona a Jiu Nanovou Yuanovou čeká souboj o bronz.

Číňané jeden míček od konce – 10:6.

Skvělý obrat od Čínské dvojice, celý set prohrávali, aby nakonec v poslední chvíli srovnali a poté i otočili vývoj setu, teď mohou slavit výhru 13:11 a vedení 3:0.

Činská dvojíce dalším míčkem ukončuje druhý set v poměru 11:6.

Konec prvního setu, Činské duo vítězí 11:5.

Statistiky:
Program semifinále
Výsledky semifinále

1. semifinále
Xin Xu / Shiwen Liová (CHN) – Emmanuel Lebesson / Jia Nanová Yuanová (FRA) 4:0 (11:5, 11:6, 13:11, 11:7)

2. semifinále
Yun-Ju Lin / I-Chingová Chengová (TPE) – Jun Mizutani / Mima Itová (JAP) 1:4 (9:11, 11:6, 9:11, 6:11, 6:11)