Vítěz: R. Cannone (FRA)
konec
25.07.2021, 02:30 • Makuhari Messe Hall B • Patrik Sandev (@Thimpu25)
Kord, jednotlivci (muži)
Vítěz: R. Cannone (FRA)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová čtyřka - opravy (muži) 03:40
Párová čtyřka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
400m polohový závod - finále (muži) 03:30
100m motýlek - semifinále (ženy) 03:35
400m volný styl - finále (muži) 03:50
400m polohový závod - finále (ženy) 04:10
100m prsa - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m volný styl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsa - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m volný styl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) 14:00
2. Gergely Siklósi (HUN)
3. Ihor Reizlin (UKR)
Gergely Siklósi (HUN) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 4:4
po 2. kole: 9:14
po 3. kole: 10:15
Gergely Siklósi (HUN) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 4:4
po 2. kole: 9:14
Gergely Siklósi (HUN) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 4:4
14:15:
Gergely Siklósi (HUN) – Romain Cannone (FRA)
Ihor Reizlin (UKR) – Andrea Santarelli (ITA)
po 1. kole: 2:4
po 2. kole: 8:8
po 3. kole: 15:12
ustoupil ze svých zavedených pořádků. Troufat si odhadovat, kdo zvládne lépe poslední dějství? Velmi, velmi složité.
Ihor Reizlin (UKR) – Andrea Santarelli (ITA)
po 1. kole: 2:4
po 2. kole: 8:8
Ihor Reizlin (UKR) – Andrea Santarelli (ITA)
po 1. kole: 2:4
13:20:
Ihor Reizlin (UKR) – Andrea Santarelli (ITA)
Ihor Reizlin (UKR) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 5:5
po 2. kole: 10:15
Ihor Reizlin (UKR) – Romain Cannone (FRA)
po 1. kole: 5:5
12:25:
Ihor Reizlin (UKR) – Romain Cannone (FRA)