Kvalifikace ME U21

Lucembursko – Irsko

1:2

konec (0:1)

18.11.2020, 17:30 • Stade rue Henri Dunant (Beggen) • Skupina 1 • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 19.6 7.76 1.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil nám druhý poločas. Lucembursko zlepšilo výkon, v 65. minutě však stejně inasovalo. V 84. minutě se ale naopak dokázalo prosadit a připsalo si tak svýj teprve třetí gól za 9 zápasů kvalifikace. Srovnání už byl ale moc těžký úkol. V nastaveném čase ještě dostal druhou žlutou kartu Korac, a tak byl vyloučen minutu před koncem. (19:24:54)

90+2

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Seid Korac (Lucembursko).

90+1

Coopmans fauloval Ronana. Následně Irsko rozehrálo a nakoplo z obrany dlouhý centr dopředu na Granta, který byl ale v ofsajdu.

90

Nastavují se ještě tři minutky nad standardní hrací dobu.

89

Schauss fauloval McNamaru a sudí okamžitě přisoudil přímý volný kop Irsku. Obejde se to ale bez karty.

87

Grant proklouzl do pokutového území, ovšem rána se mu vůbec nevydařila a míč letěl hodně mimo branku.

84

Lucembursko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je KENAN AVDUSINOVIC. Bez asistence.

83

Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Irvin Latic, přichází Luca Duriatti.

82

Žlutou kartu dostává Daniel Mandroiu (Irsko).

79

Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Joshua Ogunfaolu-Kayode, přichází Will Ferry.
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Zachary Elbouzedi, přichází Machael Obafemi.

78

Do třetice všeho dobrého. Ronan míří k praporku opakovaně, protože i tentokrát domácí roh ubránili jen odkopnutím do zámezí.

77

Roh se bude opakovat, protože jeden z domácích míč zblokoval při předchozí ráně a ten odskákal do zámezí.

76

Další Ronanův rohový kop po dobrém útočném snažení Irska. Tentokrát ale taky nebyl úspěšný.

73

Ronan si vzal na starost další rohový kop. Míč se ale dostal k domácím a ti ho odkopli na druhou stranu hřiště.

72

Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Lucas Prudhomme, přichází Yannick Schaus.
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Alessio Curci, přichází Lucas Coopmans.