1. liga (SR)

HK VITAR Martin – HC Topoľčany

4:2

konec (3:0, 0:2, 1:0)

26.02.2020, 18:00 • Martinské hokejové centrum • Skupina A • Daniel Modrovský sk

Tipsport: 1.48 5.0 4.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

47:14

Ján Zlocha (MAR) inkasuje dve minúty za sekanie.

43:37

Martin Šimon (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

43:18

Martin dal gól!
Jakub Cíger vyprodukoval celú akciu, ktorá skončila gólom FRANTIŠKA POLIAČEKA. Zakončoval do odkrytej bránky po druhej asistencii Lukáša Matejku.

36:27

Topoľčany dali gól!
Juraj Ďurčo nahadzoval puk na domácu bránku. Bernát ho neudržal a DENIS PATOPRSTÝ už poľahky dorazil puk za jeho chrbát. Druhú asistenciu si pripisuje Michal Novák.

30:37

Peter Huba (TOP) inkasuje dve minúty za sekanie.

27:51

Potrestaná hráčska lavica domáceho tímu za zdržiavanie hry. Dve minúty si odsedí Ján Zlocha.

27:51

Michal Novák (TOP) inkasuje dve minúty za krosček.

23:10

Matúš Rudzan (MAR) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

20:32

Využitá presilová hra. Trojica hráčov sa vrútila dopredu, aby pokus MICHELA MIKLÍKA skončil aj za prispenia Bernáta v domácej bránke. Asistencie si pripisujú Jozef Tomčák a Michal Novák.

19:42

Andrej Jurášek (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

15:59

Miloš Bystričan (TOP) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

14:28

Branislav Bernát (MAR) inkasuje dve minúty za sekanie. Dvojminútový trest si za neho odsedí František Poliaček.

14:08

Martin Hřebíček (TOP) inkasuje dve minúty za napadnutie.

13:26

Juraj Halo prepúšťa svoju pozíciu Erikovi Kompasovi.

13:26

Opäť hosťujúca obrana nie príliš pomohla brankárovi Halovi. Ten nestačil na dorážku JÁNA ZLOCHU z ľavej strany po asistencii Tomáša Rusinu. Druhú asistenciu si pripisuje Aurel Nauš.

10:47

Brankár hostí tentoraz nedokázal udržal puk, ktorý mu vypadol. Okamžite bol pri ňom DAVID VIDELKA, ktorý zvyšuje náskok domáceho tímu po asistenciách Mária Rótha a Jána Zlochu.

04:07

Martin Hřebíček (TOP) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

03:53

MATEJ DÍRER si medzi kruhmi dokázal spracovať prihrávku Jána Tabačeka a z otočky bekendom trafiť roh bránky. Takýto pohotový pokus určite nikto nečakal.

4:2

Branky a nahrávky: 4. Dírer (Tabaček), 11. Videlka (Róth, Zlocha), 14. Zlocha (Rusina, Nauš), 44. Poliaček (Cíger, Matejka) – 21. Miklík (Tomčák, Novák), 37. Pätoprstý (Ďurčo, Novák)

HK VITAR Martin: Bernát (Tirone) – Šimon, Korím – Tabaček, Rusina – Cebák, Matejka – Paulíny, Burzík – Rudzan, Dírer, Nauš – Videlka, Zlocha, Róth – Cíger, Murček, Poliaček – Jurášek, Babka, Žiak

HC Topoľčany: Kompas (Halo) – Novák, Ďurčo – Kováčik, Hřebíček – Huba, Bystričan – Hrudík, Bulák – Kluka, Mihalík, Jurák – Pätoprstý, Tomčák, Miklík – Gergel, Podstavek, Uhnák – Bečka, Laššo, Španko

Rozhodčí: Šefčík P. – Valachovič, Šefčík J., Frimmel