26.02.2020, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.11 4.18 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Tatar (MTL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 17:07 (03:45:45)
Tři hvězdy utkání
1. Tyler Toffoli (VAN) 1+0
2. Max Domi (MTL) 0+2
3. Jake Virtanen (VAN) 1+1
Vancouver sice po většinu utkání prohrával, ale ve 46. minutě dokázal vyrovnat na 3:3 a utkání dotáhl až do prodloužení, ve kterém byl jasně lepší, tlačil na soupeře a nakonec také po 95 vteřinách hry rozhodl o svém vítězství. Canucks získali cenné dva body, které je drží na předních pozicích v Západní konferenci.

61:35

61:35 Tyler TOFFOLI - 3:4

61:35

Vancouver právě vstřelil branku!
Hostům se povedlo rozhodnout o svém vítězství! Místo střelu z mezikruží přišla přihrávka k levému kruhu, odkud TYLER TOFFOLI využil přesunu Price a přehodil jeho natažený beton. Asistence: Bo Horvat, Alexander Edler.

61:24

Vancouver má v první části prodloužení velký tlak a snaží se strhnout vítězství na svou stranu.

60:49

Obrovská šance hostů! Price byl v pokleku a nedokázal pokrýt celou svou branku. Jenže střelu z levého kruhu vyrazil jeden z bránících hráčů.

60:01

O osudu tohoto utkání bude muset rozhodnout prodloužení, případně nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

56:50

Třetí třetina se chýlí ke svému konci. Stále více to vypadá na nutnost prodloužení.

56:10

Komerční přestávka.

55:53

Price ovšem neohrozili a přichází o útočnou třetinu.

55:30

Pro změnu se v útočném pásmu na delší úsek usadili Canucks.

54:28

Folinův pokus zpoza pravého kruhu byl vyražen Demkem. Hosté se poté dopustili zakázaného uvolnění.

3:4

Branky a nahrávky: 6. Byron (Domi), 8. S. Weber (Tatar, Danault), 41. Weal (Domi) – 16. Horvat (J. T. Miller, Q. Hughes), 36. Edler (Virtanen, Gaudette), 46. Virtanen (T. Myers, Gaudette), 62. Toffoli (Horvat, Edler)

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – S. Weber, Chiarot, Petry, Kulak, Folin, Alzner – Gallagher, Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Drouin – Evans, Domi, Byron – Weise, Weal, Lehkonen.

Vancouver Canucks: Demko (Domingue) – Stecher, Edler, Ch. Tanev, Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg – Eriksson, Horvat, Pearson – Toffoli, E. Pettersson, J. T. Miller – Virtanen, Gaudette, Roussel – B. Sutter, Beagle, Motte.

Rozhodčí: Sutherland, Pochmara – Barton, Alphonso

Diváci: 21187

06:00 MTL 1:0 Byron (Domi)
07:23 MTL 2:0 S. Weber (Tatar, Danault)
15:51 MTL 2 S. Weber, sekání
15:57 VAN 2:1 Horvat (J. T. Miller, Q. Hughes)