Christián Jaroš (OTT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:08
Filip Chlapík (OTT) 1+0, 2 střely, čas na ledě 13:18
2. Juuse Saros (NSH) 33 zák., 2 góly, 94,3 %
Střely na branku – 33:35 (9:17, 17:9, 7:9)
Zblokované střely – 13:19
Vyhraná vhazování – 40:16
Trestné minuty – 4:6
Hity – 6:17
Hokejisté Nashvillu zdolali Ottawu 3:2 a připisují si tak důležité dva body, které mohou hrát v boji o play-off velkou roli. Lehké to dnes domácí neměli, Sens, kteří už hrají spíše jen o čest, jim to zadarmo rozhodně nedali.

Výsledek duelu určily již první dvě třetiny. Po té úvodní Predátoři 1:2 prohrávali, ale ve druhé části přesilovkovými zásahy Ryana Ellise a Viktora Arvidssona skóre otočili na 3:2. Ve třetí části si pak domácí vedení pohlídali. Ottawě nepomohla k vyrovnání ani více než dvouminutová power-play.

59:40

Vhazovalo se ve středním pásmu a Anderson tak musel na chvíli zpět do své branky. Už je ale zpátky na střídačce.

59:29

Oddechový čas pro Ottawu.

59:29

Granlund bekhendem vyhodil kotouč do středního pásma. Následně svedl Chabot bruslařský souboj s Järnkrokem a s tím, co za poslední dva dny odehrál, už měl hostující obránce viditelně těžké nohy. Byl rád, že v pádu odehrál puk alespoň do hlediště.

59:03

Kyle Turris vyvezl puk mimo domácí obranné pásmo. Do konce třetí třetiny schází minuta...

58:10

Saros podržel domácí, když ustál dorážky Bradyho Tkachuka!

57:47

Sissons tentokrát vyhodil tak šikovně, že se zakázané uvolnění nebude pískat.

57:16

Arťom Anisimov se dostal k puku na levé straně útočného pásma a vystřelil na Sarose. Ten hru přerušil.

56:47

Craig Anderson nyní ztlumil puk ve své výstroji a okamžitě se rozjel k jednomu z rozhodčích, aby si s ním popovídal o předchozí situaci. Bude tu ale reklamní přestávka.

56:32

Josiho nahození se odrazilo od ochranné sítě, což signalizoval také brankář Anderson. Rozhodčí to ale neviděli a tak se hraje dál.

55:49

Tinordiho rána byla cestou k brance tečována a Anderson musel reagovat na poslední chvíli. Naštěstí pro hosty to zvládl.

3:2

Branky a nahrávky: 5. Blackwell (Ekholm, Johansen), 26. Ellis (Mikael Granlund), 30. Arvidsson (Järnkrok, Ellis) – 5. Chabot (Sabourin, Hainsey), 19. Chlapík (Balcers, Hawryluk)

Nashville Predators: Saros (Ingram) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm, Y. Weber, Tinordi – Arvidsson, Johansen (A), Mikael Granlund – Turris, Duchene, F. Forsberg – C. Smith, Bonino, Grimaldi – Blackwell, Sissons, Järnkrok.

Ottawa Senators: C. Anderson (M. Högberg) – Hainsey (A), Chabot (A), N. Zajcev, Reilly, Ch. Jaroš, Englund – Co. Brown, B. Ryan, B. Tkachuk (A) – Chlapík, Tierney, Anisimov – Sabourin, Peca, N. Paul – Hawryluk, Boedker, Balcers.

Rozhodčí: South, Lee – Gawryletz, Gibbons

Diváci: 17 205

00:51 OTT 2 Chabot, vysoká hůl
04:16 OTT 0:1 Chabot (Sabourin, Hainsey)
04:36 NSH 1:1 Blackwell (Ekholm, Johansen)
18:34 OTT 1:2 Chlapík (Balcers, Hawryluk)