26.02.2020, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Patrik Czepiec

Tipsport: 3.03 4.24 2.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Sonny Milano (ANA) 2+0
2. Josh Manson (ANA) 0+1
3. Tyler Ennis (EDM) 1+1
Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.
Velmi vyrovnané utkání jde nakonec díky Adama Henriquea a Sonnyho Milana na pažbu Anaheimu, který se v průběhu druhé i třetí třetiny poněkud trápil. V defenzivě ale nedělal výraznější chyby, a i proto si došel pro dvoubodové vítězství.

62:05

62:05 Sonny MILANO - 4:3

62:05

Anaheim právě vstřelil branku!
A SONNY MILANO končí tento duel přesně tak, jak ho odstartoval – vstřelenou brankou. V pokračující přesilovce zaparkoval na hraně brankoviště, zpoza klece mu na hůl přistála přihrávka Adama Henriquea a novopečený útočník Ducks střelou na vzdálenější tyčku neudělal chybu. Je rozhodnuto, Anaheim vítězí v prodloužení. Asistence: Adam Henrique, Ryan Getzlaf.

61:55

Kombinace se zatím nedaří, vede ji Getzlaf.

61:09

Oddechový čas pro domácí.

61:09

Connor McDavid podrážel při obranné snaze a Ducks mohou rozhodnout.

60:25

Draisaitl stál sám před bránou, ale nerozhodl a rozehrávky se zmocní Ducks.

60:01

Ve třetí třetině se podařilo Edmontonu hned dvakrát srovnat a zápas tak dospěl do prodloužení. Vyrovnávací trefu zaznamenal Andreas Athanasiou. Skóre má hodnotu 3:3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46

Čtrnáct vteřin před koncem se vhazuje ve středním pásmu.

59:14

Střela Williama Lagessona nenašla cestu mezi tři tyče.

59:08

Ještě jedno buly před Gibsonem.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Milano, 14. Deslauriers (Ja. Larsson, Del Zotto), 53. Henrique (Heinen, Manson), 63. Milano (Henrique, Getzlaf) – 30. Ennis (Athanasiou, McDavid), 45. Draisaitl (Nugent-Hopkins, McDavid), 56. Athanasiou (Ennis, McDavid)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, H. Lindholm, Del Zotto, Irwin, Ja. Larsson, Djoos – Rakell, Getzlaf, Milano – Sherwood, Henrique, Heinen – Silfverberg, Steel, Jones – Rowney, Agozzino, Deslauriers.

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Nurse, Bear, Jones, A. Larsson, Lagesson, Green – Ennis, McDavid, Athanasiou – Nugent-Hopkins, Draisaitl, J. Archibald – M. Granlund, Sheahan, Chiasson – Khaira, Haas, P. Russell.

05:48 ANA 1:0 Milano
06:56 ANA 2 Henrique, sekání
13:12 ANA 2:0 Deslauriers (Ja. Larsson, Del Zotto)
29:09 EDM 2:1 Ennis (Athanasiou, McDavid)
33:52 EDM 2 A. Larsson, hákování
39:24 ANA 2 Getzlaf, hákování