NHL

Philadelphia Flyers – San Jose Sharks

4:2

konec (1:1, 2:0, 1:1)

26.02.2020, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Martin Augustin (@ogy_16), Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.62 4.95 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:

Jakub Voráček (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:01
Radim Šimek (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:50 (03:50:10)

1. Kevin Hayes (PHI) 2+1
2. Travis Konecny (PHI) 1+2
3. Matt Niskanen (PHI) 0+1
Statistiky: Střely na bránu: 27-28; Zablokované střely: 18-17; Vhazování: 64%-36%; Hity: 17-22; Přesilové hry: 1/2-0/2; Trestné minuty: 6-6.

Derek Grant a Nate Thompson prožili úspěšný debut za Flyers

Do sestavy San Jose Sharks se sice vrátil kapitán Logan Couture, jenže jeho tým prohrál na ledě Philadelphie a utrpěl pátou porážku za sebou, zatímco Flyers naopak vyhráli počtvrté za sebou. Skvělý zápas odehrál Kevin Hayes, který vstřelil dva góly a připsal si asistenci. Tři body zaznamenal také Travis Konecny, když si připsal gól a také dvě asistence. Konečný výsledek dnešního střetnutí zní. Philadelphia Flyers 4 San Jose Sharks 2.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:42

San Jose zamířilo střelou z bodu levého kruhu pro vhazování pouze do náruče Cartera Harta a po zásahu domácího brankáře Flyers si vyžádalo oddechový čas.

57:59

Evander Kane tečoval ránu od modré čáry a puk se od horní tyče brány odrazil do ochranné sítě!

57:52

Aaron Dell nyní opustil bránu a San Jose zkouší tedy zdramatizovat zápas při hře bez brankáře!

56:08

Flyers předvedli další nádhernou kombinační akci a na bodu pravého kruhu pro vhazování vystřelil Justin Braun, jeho střela zápěstím ale našla pouze náruč Aarona Della.

55:35

Claude Giroux mohl skórovat po střele z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a pomstít se Sharks za předchozí faul, jenže puk byl přizvednut do ochranné sítě.

54:48

Noah Gregor sestřelil na obranné modré čáře domácího kapitána Claudea Girouxa a dostal dvě minuty za zásah do hlavy, zatímco Philippe Myers za hrubost – 4 na 4.

54:29

Dylan Gambrell se pokusil snížit střelou z bodu pravého kruhu pro vhazování, jenže jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě a následuje reklamní přestávka.

53:38

Philadelphia sice rozehrála podél střídaček nepřesně, jenže kotouč byl příliš pomalý na to, aby skončil na zakázaném uvolnění. Jacob Middleton tedy musel hrát.

52:58

Tyler Pitlick vypálil nebezpečně na vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale minula přední horní roh brány San Jose a skončila na ochranném skle.

51:55

Matt Niskanen na pravém křídle vypálil od hrazení a jeho prudká rána s příklepem mířila k přední tyči brány, Aaron Dell byl ale připraven a puk našel ve své lapačce.

50:11

Mario Ferraro na pravém křídle vypálil od modré čáry a Michael Raffl zřejmě jeho střelu přizvedl do ochranné sítě. Každopádně následuje reklamní přestávka.

49:24

Kevin Labanc vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování zápěstím a mohl snížit na rozdíl jednoho gólu, jeho pokus byl ale sražen vedle vzdálenější levé tyče.

4:2

Branky a nahrávky: 2. Aube-Kubel (J. van Riemsdyk, Niskanen), 24. K. Hayes (Laughton, Konecny), 30. Konecny (K. Hayes), 44. K. Hayes (Laughton, Konecny) – 7. Kellman (Middleton, Heed), 49. Gregor (Sörensen)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Hägg – Voráček (A), Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes, Laughton – Pitlick, D. Grant, J. van Riemsdyk – Aube-Kubel, N. Thompson, M. Raffl. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns (A), R. Šimek, Ferraro, Vlasic, Heed, Middleton – Labanc, Couture (C), E. Kane – Gambrell, J. Thornton (A), Meier – Sörensen, True, Gregor – Noesen, Kellman, Suomela. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Eric Furlatt. Čároví: Brian Mach, Kory Nagy

Diváci: 18290

00:26 SJS 2 Burns, hákování
01:32 PHI 1:0 Aube-Kubel (J. van Riemsdyk, Niskanen)
06:30 SJS 1:1 Kellman (Middleton, Heed)
15:26 PHI 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká J. van Riemsdyk