26.02.2020, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • Jan Prošek

Tipsport: 2.15 4.1 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Sergej Bobrovskij (FLA) 37 zák., 1 gól, 97,4%
1. Mike Hoffman (FLA) 1+1
2. Brad Richardson (ARI) 1+0 (05:37:50)
Brad Richardson (Arizona) poslal domácí celek v první třetině při vlastním oslabení do vedení. Ve druhé části hry dokázal vyrovnal Frank Vatrano. Hostující celek ve třetí třetině dokonal obrat, když v přesilovce rozhodující branku vstřelil Mike Hoffman. Sergej Bobrovskij (Florida) sedmatřiceti úspěšnými zákroky dovedl Floridu k výhře na ledě Arizony 2:1.

59:50

Posledních deset vteřin.

59:30

Barkov dostal kotouč do útočného pásma.

59:20

Erik Haula (Florida) zkoušel trefit prázdnou branku, což se mu nepodařilo. Píská se icing.

59:10

Florida se sice brání, ale hodně aktivně napadá.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:35

Oliver Ekman-Larsson (Arizona) se vrací až za svou branku, čas běží rychle.

58:10

Colton Sceviour (Florida) měl před sebou prázdnou branku, ale trefit ji nedokázal.

57:59

Nyní se hra hodně kouskuje, schází ji plynulost.

57:45

Domácí celek hraje v šesti, Darcy Kuemper je na střídačce.

57:40

Jordan Oesterle (Arizona) pálil od modré čáry, Sergej Bobrovskij viděl kotouč, a tak jej ukryl do výstroje. Komerční přestávka.

57:20

Clayton Keller (Arizona) rozehrává od své branky, následně se dostal s kotoučem do útočného pásma.

57:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Florida stále drží těsné vedení.

56:35

Derek Stepan (Arizona) měl na hokejce vyrovnání, jeho rána z kruhu končí na betonu brankáře Floridy. Jeho spoluhráči vyhodili na icing.

55:36

Alex Goligoski (Arizona) pálil od modré čáry jako správný obránce, ale jeho pokus zblokoval jeden z hostujících beků.

55:18

Delší dobu se nyní hraje bez přerušení. Ještě by měla být jedna komerční přestávka.

54:30

Darcy Kuemper (Arizona) vyjel ze své branky, rychle rozehrál, a tak mohli jeho spoluhráči pokračovat do útočného pásma. Coyotes moment překvapení nevyužili.

1:2

Branky a nahrávky: 15. Richardson (Hinostroza, Hjalmarsson) – 32. Vatrano (Hoffman, Ekblad), 49. Hoffman (Huberdeau, Barkov)

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson, Ljubuškin, Oesterle, Hjalmarsson, Ness, Goligoski – Hall, Dvorak, Schmaltz – Crouse, Stepan, Keller – Garland, Hayton, Kessel – Söderberg, Richardson, Hinostroza.

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Weegar, Ekblad, Yandle, Brown, Stillman, Strälman – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Vatrano, Haula, Hoffman – Wallmark, Connolly, Saarela – Sceviour, Acciari, Pysyk.

Rozhodčí: Rehman, O'Rourke – Racicot, Murray

Diváci: 12.391

13:43 ARI 2 Hayton, podrážení
14:16 ARI 1:0 Richardson (Hinostroza, Hjalmarsson)
31:03 FLA 1:1 Vatrano (Hoffman, Ekblad)
48:02 ARI 2 Ekman-Larsson, podrážení
48:50 FLA 1:2 Hoffman (Huberdeau, Barkov)