4:3

konec (1:0, 2:0, 1:3)

26.02.2020, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 43. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 2.15 4.5 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První třetina nám přinesla oboustranně opatrný hokej, jak domácím, tak hostům utíkal kotouč od hokejek. První branku Lvů vstřelil skoro od modré čáry Jan Bečvář, když u něj platilo pravidlo, když nevíš, co s pukem vystřel. Do konce třetiny jsme viděli pár přesilovek, žádná však vyloženou šanci nepřinesla. Druhá třetina přinesla hned v samém úvodu opět branku z první střely. Jejím autorem byl Martin Mical. V půlce druhé třetiny trefil tyč David Drašar. Poté ještě zvýšil na 3:0 po krásné akci František Mála. Třetí třetina přinesla dvojnásobný trest pro Lvy za nebezpečnou hru vysokou holí. Naději vykřesal Jakub Hoskovec. Na rozdíl jedné branky snížil Daniel Svoboda. Hosté se snažili, bruslili, kousali, ale Lvi zbraně nezabalili. Na 4:2 bombou zvýšil Pavel Smolka. Při powerplay snížil na konečných 4:3 Martin Tondr. Dycky Most! (20:09:20)

59:40

Dvůr Králové právě vstřelil branku!
Nedáš dostaneš. Kosmetická úprava. Autorem branky je MARTIN TONDR. Asistence: Jiří Půhoný a Daniel Svoboda

59:30

Martin Mical minul prázdnou branku

58:55

Hosté hrají v šesti bez brankaře

58:01

Na Jakuba Luštince už zívala prázdná klec, jenomže Lukáš Hosnedl má dnes svůj den

57:42

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., hákování).

56:06

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Tak to byla bomba jak z kanónu. Na to se krásně kouká. Nápřah jak ke stropu a všechny pavučiny jsou vymeteny. Autorem branky je PAVEL SMOLKA, asistence: Štěpán Urbánek a Vladimír Kýhos

55:26

Pavel Smolka si najel do mezikruží, vystřelil nad

54:17

Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Mert – 2 min., nedovolené bránění).

54:07

Kotouč opět drží Lukáš Hosnedl

53:08

Chybu za brankou nepřesnou přihrávkou udělal Miroslav Polák, jeho chybu napravil Lukáš Hosnedl

51:52

Střelu Jiřího Půhoného vytěsnil Lukáš Hosnedl

50:57

Střelu Martina Tondra spolkla lapačka Lukáše Hosnedla

49:46

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., hákování).

46:38

Trma vrma před brankou Lukáše Hosnedla, hostující jsou dotěrní jak vosy, nebezpečně dorážel Milan Valášek

45:08

A pozor!!! Hosté snižují na rozdíl jedné branky. Rozhodčí se ještě radí. Autorem branky je DANIEL SVOBODA. Asistence: Tomáš Brokeš

43:17

Domácí se osvobozují, kotouč je za Josefem Čápem

41:58

Autorem branky je po několikanásobné teči JAKUB HOSKOVEC. Asistence: Martin Franc a Jiří Matějíček

41:40

Vítězslav Nedrda skolil na modré dva hosty

41:23

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bečvář – 2+2 min, vysoká hůl).

40:54

Zakázané uvolnění hostů

40:21

Kotouč je nad brankou Josefa Čápa

40:01

Druhá třetina přinesla hned v samém úvodu opět branku z první střely. Jejím autorem byl Martin Mical. V půlce druhé třetiny trefil tyč David Drašar. Poté ještě zvýšil na 3:0 po krásné akci František Mála.

40:00

38:22

Pečlivé oko čárového rozhodčího Patrika Goltsche vidělo postavení mimo hru hostů

36:05

Opět spolehlivý zákrok Lukáše Hosnedla

34:03

Sám před brankou Lukáše Hosnedla se objevil Jakub Hoskovec, jeho bekhend kryje Lukáš Hosnedl

32:31

Do krásného přečíslení dva na jednoho se dostali Lvi. Autorem branky je FRANTIŠEK MÁLA, kterému se střela úplně nepovedla, ale trefil prázdnou odkrytou branku. Asistence: Vítězslav Nedrda a Vladimír Kýhos

30:23

Teď trochu přidal do pedálů František Bakrlík, a Josefovi Čápovi pěkně zaduněly betony

27:04

Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Luštinec – 2 min., pozdní dohrání).

26:18

David Drašar schoval kotouč za nohu hostujícího obránce, pustil jedovku a rozezněl zvonkohru za brankou Josefa Čápa

24:59

Střelu Jiřího Matějíčka ve vyložené šanci zablokoval Marek Havlík

24:00

Kotouč je za brankou Josefa Čápa

23:27

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., pozdní dohrání).

22:22

V akrobatické pozici s pukem pod sebou je teď Lukáš Hosnedl. Asi trénink na zítřejší hodinu tělesné výchovy

20:53

A první střela ve druhé třetině též končí brankou MARTIN MICAL převzal puk, napřáhl, vystřelil a zvýšil. Asistence: Pavel Smolka a Vladimír Kýhos

20:11

20:01

První třetina nám přinesla oboustranně opatrný hokej, jak domácím, tak hostům utíkal kotouč od hokejek. První branku Lvů vstřelil skoro od modré čáry Jan Bečvář, když u něj platilo pravidlo, když nevíš, co s pukem vystřel. Do konce třetiny jsme viděli pár přesilovek, žádná však vyloženou šanci nepřinesla. Uvidíme co bude po setření ledu k vidění

16:46

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Kýhos – 2 min., napadení).

12:03

Teď opět zasprintoval do útočného pásma David Šesták, přihrál před branku, ale mluvil asi jinou řečí, protože mu spoluhráči nerozuměli

08:43

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Smolka – 2 min., hákování).

05:08

Pavel Smolka krásně přihrál před branku v úniku dva na jednoho Vladimíru Kýhosovi. Ten však Josefa Čápa nepřekonal

04:54

03:36

A je to tu! Když nevíš co s kotoučem, tak vystřel. Tak se stalo i nyní. Od modré tahem vystřelil JAN BEČVÁŘ a kotouč je za zády Josefa Čápa. Asistence: Pavel Kuběna a David Drašar