26.02.2020, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • Jan Prošek

Tipsport: 2.15 4.1 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Sergej Bobrovskij (FLA) 37 zák., 1 gól, 97,4%
1. Mike Hoffman (FLA) 1+1
2. Brad Richardson (ARI) 1+0 (05:37:50)
Brad Richardson (Arizona) poslal domácí celek v první třetině při vlastním oslabení do vedení. Ve druhé části hry dokázal vyrovnal Frank Vatrano. Hostující celek ve třetí třetině dokonal obrat, když v přesilovce rozhodující branku vstřelil Mike Hoffman. Sergej Bobrovskij (Florida) sedmatřiceti úspěšnými zákroky dovedl Floridu k výhře na ledě Arizony 2:1.

59:50

Posledních deset vteřin.

59:30

Barkov dostal kotouč do útočného pásma.

59:20

Erik Haula (Florida) zkoušel trefit prázdnou branku, což se mu nepodařilo. Píská se icing.

59:10

Florida se sice brání, ale hodně aktivně napadá.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:35

Oliver Ekman-Larsson (Arizona) se vrací až za svou branku, čas běží rychle.

58:10

Colton Sceviour (Florida) měl před sebou prázdnou branku, ale trefit ji nedokázal.

57:59

Nyní se hra hodně kouskuje, schází ji plynulost.

57:45

Domácí celek hraje v šesti, Darcy Kuemper je na střídačce.

57:40

Jordan Oesterle (Arizona) pálil od modré čáry, Sergej Bobrovskij viděl kotouč, a tak jej ukryl do výstroje. Komerční přestávka.

57:20

Clayton Keller (Arizona) rozehrává od své branky, následně se dostal s kotoučem do útočného pásma.

57:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Florida stále drží těsné vedení.

56:35

Derek Stepan (Arizona) měl na hokejce vyrovnání, jeho rána z kruhu končí na betonu brankáře Floridy. Jeho spoluhráči vyhodili na icing.

55:36

Alex Goligoski (Arizona) pálil od modré čáry jako správný obránce, ale jeho pokus zblokoval jeden z hostujících beků.

55:18

Delší dobu se nyní hraje bez přerušení. Ještě by měla být jedna komerční přestávka.

54:30

Darcy Kuemper (Arizona) vyjel ze své branky, rychle rozehrál, a tak mohli jeho spoluhráči pokračovat do útočného pásma. Coyotes moment překvapení nevyužili.

54:07

Barrett Hayton (Arizona) pálil z bezprostřední blízkosti, jeho ránu vytěsnil mimo branku pozorný gólman.

53:34

Klidnější pasáž hry narušil Jonathan Huberdeau, jehož pokus bez přípravy brankář Arizony dokázal vyrazit.

52:34

Derek Stepan (Arizona) pálil nepřesně, jeho rána byla ztečovaná do ochranné sítě nad brankou.

51:34

33:23, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Střelecky pasivnější hostující celek vede o jednu branku.

51:08

Aaron Ekblad (Florida) pospíchal za kotoučem, aby se k němu nedostal soupeř. Hráč Floridy situaci zvládl, a tak se směr hry otáčí.

50:30

Coyotes rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

50:07

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek momentálně vede o jednu branku.

48:50

48:50 Mike HOFFMAN - 1:2

48:50

Florida právě vstřelila branku!
Přesilovku dokázal hostující celek proměnit, ránou z první posílá Floridu do vedení MIKE HOFFMAN. Asistence: Jonathan Huberdeau a Aleksander Barkov.

48:35

Přesilovku nyní hraje hostující celek, Mike Hoffman (Florida) dostal výbornou přihrávku, ihned z první pálil. Proti jeho střele se dokázal brankář přesunout.

48:02

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., podrážení).

47:40

Jevgenij Dadonov (Florida) se probojoval až před branku, ale z bezprostřední blízkosti nezakončil dobře.

46:54

Riley Stillman (Florida) pálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář Coyotes. Buly v útočném pásmu Floridy.

46:35

Taylor Hall pálil z dobré pozice před brankou, ale hostujícího brankáře prostřelit nedokázal. Sergej Bobrovskij vytáhl výborný zákrok.

46:24

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

46:13

Komerční přestávka.

45:24

Riley Stillman (Florida) to vzal na sebe, vypálil a jeho ránu kryje brankář Coyotes. Darcy Kuemper (Arizona) přerušil hru.

45:00

Aleksander Barkov (Florida) pálil z horní části mezikruží, Jeho dobrá rána jen o malý kousek minula branku.

44:25

28:16, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, domácí hokejisté hrají lépe, mají převahu, ale stav je zatím stále vyrovnaný.

44:10

Erik Haula (Florida) to zkoušel individuálně, ale výraznější šanci pro sebe nebo své spoluhráče nevypracoval.

43:33

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nemůže propracovat do výraznějších šancí.

42:51

Mark Pysyk (Florida) pálil a jeho pokus kryje brankář Coyotes. Buly před jeho brankou.

42:24

Oliver Ekman-Larsson měl dobrou příležitost, dostal se do zakončení. On ani Clayton Keller nedokázali prostřelit brankáře soupeře.

41:43

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v obranném pásmu Floridy.

40:55

Zápas pokračuje třetí třetinou, střelecky nyní vede domácí tým 25:15.

40:01

Frank Vatrano se jako jediný dokázal prosadit ve druhé třetině, a tak díky brankám Richardsona a Vatrana platí po dvou třetinách stav 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:30

Už se pravděpodobně nic nestane. Mnoho šancí momentálně k vidění už není.

39:16

Colton Sceviour (Florida) to zkoušel individuálně, dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

39:05

Sergej Bobrovskij (Florida) skvěle nyní podržel své spoluhráče. Oliver Ekman-Larsson (Arizona) měl před sebou odkrytou část branky, ale hostující brankář dokázal nadvakrát zlikvidovat jeho pokus. Hosty nyní podržel brankář.

38:13

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Floridy.

37:46

Darcy Kuemper rozehrával od své branky, následně se Clayton Keller pokoušel dostat do útočného pásma, ale jeho akci zastavila nepřesná rozehrávka.

37:09

Lawson Crouse (Arizona) zakončoval z bezprostřední blízkosti, jeho pokus ukryl do výstroje hostující Sergej Bobrovskij. Hra je tak necelé tři minuty před koncem třetiny přerušená.

36:16

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Brankáři mnoho práce nemají.

35:22

Branka vypadla ze svého postavení, hra je tedy přerušená. Buly v útočném pásmu Arizony.

34:45

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, aktuálně je skóre vyrovnané.

34:41

33:19

18:14, tak vypadá momentálně statistika střel na branku.

33:10

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje, Jordan Oesterle hledal střílenou přihrávkou spoluhráče před brankou, ale domácí nedokázali zakončit.

32:10

31:03

31:03 Frank VATRANO - 1:1

31:03

Je vyrovnáno. Po rychlé akci puk získal FRANK VATRANO. Jeho rána ze střední vzdálenosti zapadla přesně pod horní tyčku branky. Asistence: Mike Hoffman a Aaron Ekblad.

30:11

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek stále vede o jednu branku, střelecky vede 16:13.

29:54

Darcy Kuemper přerušuje hru po střele Huberdeaua. Buly v útočném pásmu Floridy.

28:58

Brad Richardson (Arizona) se dostal do brejku, sám mířil na brankáře, ale Sergej Bobrovskij byl pozorný a nenechal se překonat.

28:45

15:12, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

28:09

Colton Sceviour (Florida) se po pěkné samostatné akci dostal až před branku, ale v rozhodující chvíli se nedokázal prosadit, kotouč mu sjel z hokejky.

27:41

Darcy Kuemper rozehrává od své branky, Conor Garland se pokoušel dostat do útočného pásma, což se mu nepodařilo, hrát tak mohou hosté.

26:56

Buly před brankou domácích, hostující celek hraje nyní aktivně, má převahu a snadněji se dostává do šancí.

26:28

Domácí celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Arizony.

25:30

Brett Connolly (Florida) pálil z dobré pozice, jeho ránu Darcy Kuemper dokázal vyrazit, a pak už hrála obrana.

25:00

Pět minut z druhé třetiny je pryč a je patrné, že dnes uvidíme ještě vekou hokejovou bitvu.

24:37

Florida nyní hraje aktivně, postupovala v situaci čtyři na dva. Rána však končí mimo branku, a pak už hrála obrana soupeře.

23:08

Huberdeau s Barkovem kombinovali v útočném pásmu, ale výraznější příležitost si hosté vypracovat nedokázali.

22:55

Obrovská šance pro hostujícího hráče, Riley Stillman (Florida) pálil z dobré pozice, jeho rána končí jen na tyčce.

22:04

Conor Garland (Arizona) má na svém kontě další střelu, výborně zasáhl hostující brankář, který utěsnil prostor u tyčky.

21:43

Mike Hoffman (Florida) pálil z dobré pozice, jeho pokus z horní hranice kruhu kryje Darcy Kuemper.

21:27

Taylor Hall to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.

20:38

Domácí Vinnie Hinostroza se nyní dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

20:21

Utkání, ve kterém jsme zatím viděli jedinou branku, pokračuje druhou třetinou.

20:01

Brad Richardson (Arizona) se prosadil při vlastním oslabení, díky čemuž vede po první třetině domácí Arizona o jednu branku nad Floridou.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:58

Ještě jedno přerušení hry a poslední buly první třetiny.

19:40

Taylor Hall (Arizona) se se svým spoluhráčem dostali do situace dva na jednoho. Hall zakončoval, ale brankáře Floridy nepřekonal.

19:00

Darcy Kuemper (Arizona) po klidnější pasáži hry raději přerušuje hru, přikryl kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:38

Florida rozehrává od své branky, následně se do šance pokoušel dostat MacKenzie Weegar. Vypálit však nedokázal.

16:35

Mnoho šancí k vidění momentálně není, Lucas Wallmark (Florida) to zkoušel individuálně, ale v útočném pásmu se prosadit nedokázal.

16:18

14:16

14:16 Brad RICHARDSON - 1:0

14:16

Arizona právě vstřelila branku!
Při vlastním oslabení se domácí celek dostává do vedení. První střela byla zblokovaná, druhý pokus BRADA RICHARDSONA už byl přesný. Z mezikruží se dokázal prosadit. Asistence: Vinnie Hinostroza a Niklas Hjalmarsson.

13:43

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Barrett Hayton – 2 min., podrážení).

13:43

13:25

Aktivnější je nyní domácí celek, který má více ze hry, optickou převahu a má i více střel.

13:00

Mark Pysyk (Florida) si najel do útočného pásma, ale přihrávku od spoluhráče nedostal.

12:26

Dva domácí hráči se střetli u útočné modré čáry. Sledovali hru a vůbec si nevšimli, že se blíží střet.

12:00

Osm minut hry zbývá do konce první třetiny, Florida se nyní usadila v útočném pásmu, ale zakončit nedokázala. Obrana Coyotes byla pozorný.

11:14

Vinnie Hinostroza (Arizona) pálil rychle po přejetí modré čáry, jeho rána končí mimo branku, Sergej Bobrovskij zasahovat vůbec nemusel.

10:25

4:4, tak vypadá statistika střel na branku, dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.

10:00

Sergej Bobrovskij (Florida) nyní podržel své spoluhráče. Domácí hráč se dostal před jeho branku, zkoušel blafák, ale trefil jen beton připraveného brankáře. Nick Schmaltz to byl, kdo zakončoval.

09:42

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže usadit v útočném pásmu.

09:14

Mark Pysyk (Florida) se po přihrávce spoluhráče dostal do zajímavé střelecké pozice, ale k zakončení se šikovný hráč Floridy nedostal.

08:40

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

07:14

Coyotes ve středním pásmu o kotouč přišli, následně se Florida dostala do postavení mimo hru.

07:06

Jevgenij Dadonov našel Barkova, jehož ránu bez přípravy kryje brankář Coyotes. Buly před jeho brankou. Buly vyhrála Arizona, a tak se směr hry otáčí.

07:00

Sedm minut hry je pryč, domácí jsou střelecky aktivnější, v tomto ohledu vedou 3:2.

06:38

Sergej Bobrovskij přerušuje hru, následovat tak bude komerční přestávka.

06:16

Domácí brankář své spoluhráče nyní dokázal podržet, připsal si dva důležité zákroky proti střelám soupeře.

04:41

Phil Kessel (Arizona) se dostal do velké šance, mířil sám na branku, ale gólmana prostřelit nedokázal. Sergej Bobrovskij dobře zasáhl proti střele po ledě.

04:13

Colton Sceviour (Florida) to zkoušel individuálně, ale nedokázal si poradit s obránci soupeře.

03:46

Christian Dvorak (Arizona) se dostal do útočného pásma, jeho rána byla zblokovaná vracejícím se obráncem.

03:30

Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry, oba celky střídají.

03:02

Jonathan Huberdeau (Florida) se pokoušel dostat do útočného pásma, ale domácí obrana si dokázala s jeho akcí poradit.

02:38

Zatím vyslal hostující celek jedinou střelu na branku. Další šance jsme zatím neviděli.

01:35

Florida získala možnost buly v útočném pásmu. Do výraznější šanci se nedostala.

00:25

Domácí celek začal aktivně, Brad Richardson (Arizona) pálil z dobré pozice, ale jeho pokus dokázal vyrazil hostující brankář Sergej Bobrovskij. Následně Florida vyhodila na icing.

00:01

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson, Ljubuškin, Oesterle, Hjalmarsson, Ness, Goligoski – Hall, Dvorak, Schmaltz – Crouse, Stepan, Keller – Garland, Hayton, Kessel – Söderberg, Richardson, Hinostroza.

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Weegar, Ekblad, Yandle, Brown, Stillman, Strälman – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Vatrano, Haula, Hoffman – Wallmark, Connolly, Saarela – Sceviour, Acciari, Pysyk.

Rozhodčí: Rehman, O'Rourke – Racicot, Murray.
Zápas brzy začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Mírným favoritem podle sázkových kanceláří je domácí tým.
Florida je v Atlantické divizi o dva body na čtvrté pozici, Arizona v Pacifické divizi je pátá.
Arizona Coyotes z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s Washingtonem Capitals 3:1, New Yorkem Islanders 2:1 a Tampou Bay 7:3. Tým nestačil na Dallas Stars 2:3 a na St. Louis Blues 0:1.
Florida Panthers z posledních pěti zápasů vyhrála dva. San Jose Sharks porazila 5:3 a Anaheim Ducks 4:1. Nestačila na Edmonton Oilers 1:4, Los Angeles Kings 4:5 a na Vegas 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

1:2

Branky a nahrávky: 15. Richardson (Hinostroza, Hjalmarsson) – 32. Vatrano (Hoffman, Ekblad), 49. Hoffman (Huberdeau, Barkov)

Rozhodčí: Rehman, O'Rourke – Racicot, Murray

Diváci: 12.391

13:43 ARI 2 Hayton, podrážení
14:16 ARI 1:0 Richardson (Hinostroza, Hjalmarsson)
31:03 FLA 1:1 Vatrano (Hoffman, Ekblad)
48:02 ARI 2 Ekman-Larsson, podrážení
48:50 FLA 1:2 Hoffman (Huberdeau, Barkov)