1:1

po penal. (4:5) (0:1)

12.01.2020, 16:00 • Nuevo Estadio de La Victoria, Jaén (ESP) • Filip Lefenda

Tipsport: 6.42 5.25 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto předlouhého zápasu je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek víkendu. Na viděnou. (18:53:18)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 10:9. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 19:17.
Dramatický duel mezi Realem Jaén a Levante končí lépe pro favorita. Jedenáctý tým aktuálního ročníku LaLigy šel na hřišti třetiligového outsidera do vedení ve 32. minutě, kdy se po standardní situaci prosadil Leon. Hosté šli ale do druhé půle bez vyloučeného Vukčeviče a v 83. minutě navíc inkasovali z pokutového kopu, který nadvakrát proměnil Fernandez. V prodloužení prožilo Levante krušné chvilky, když přišlo o vyloučeného Cabaca i zraněného Falcona a muselo tak dohrávat v osmi lidech. Zápas přesto dospěl do pokutových kopů, ve kterých byli favorité stoprocentní, zatímco na domácí straně selhal ve čtvrté sérii Juanca.

COKE

5. série 4:5

Coke pověsil balon nekompromisně pod víko, předlouhý zápas je u konce.

5. série 4:4

Juanca Gonzalez mířil doprostřed branky, kde nechal vyniknout Fernandeze! Levante může rozhodnout!

4. série 4:4

Enis Bardhi nabombil merunu opět do pravého horního růžku. De La Calzada byl bez šance.

4. série 4:3

Alejandro Marcelo poslal balon po zemi na levou stranu, Fernandez se hodil na druhou stranu.

3. série 3:3

Zkušený Jose Morales napálil míč do pravé šibenice. De La Calzada směr opět vystihl, ani tentokrát si ale na míč nesáhl.

3. série 3:2

Ramon Ruiz Carrillo míří rovněž po zemi k tyči, ale levé. Fernandez vůbec nereagoval.

2. série 2:2

Marti Roger srovnává slabší přízemní střelou k pravé tyči.

2. série 2:1

Jorge Diaz Castillo se nenechal rozhodit brankářovým tanečkem a pověsil míč přesně k pravé tyčce.

1. série 1:1

Jose Campana střílel do levé šibenice. De La Calzada vystihl směr střely, na míč ale nedosáhl.

1. série 1:0

Alvaro Ocana poslal míč na střed branky, Fernandez se vrhnul k levé tyči. Jaén vede.

Střílení penalt začíná.
Úvod prodloužení patřil hostům z Levante, ti ale následně přišli o vyloučeného Cabaca a zraněného Falcona, a tak dohrávali dokonce v osmi. Jaén v závěru tlačil, duel ale půjde do penalt.

120+1

Druhé prodloužení skončilo.

120

Levante zahrávalo v závěru prodloužení standardní situaci, domácí ji ale ubránili a soupeře do zakončení nepustili.