12.01.2020, 18:15 • Marc Antonio Bentegodi, Verona • 19. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.3 3.31 3.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:10:20)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 2:0. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:22.
Je konec. Verona otočila nepříznivý stav po poločase a zvítězila na domácí půdě poměrem 2:1. O jedinou branku hostů se postaral ve 41. minutě Sanabria. Druhá polovina zápasu ale byla zcela v režii domácích a v 55. minutě srovnal z penalty Verre a o deset minut později vstřelil rozhodující gól Zaccagni.

90+6

90+5

Úplně poslední šance hostů, kteří získali autové vhazování na polovině soupeře.

90+4

Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Paweł Dawidowicz.

90+3

Hosté nyní kombinují na levé straně a posléze se dostali do vápna, ale tam přišel útočný faul.

90+2

Janov si absolutně neví rady kudy projít a oba dva celky by už asi byly i rády za konec zápasu.

90+1

Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Sufján Amrabat, přichází Emmanuel Badu.

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Sufján Amrabat má nějaké zdravotní problémy a vypadá to, že bude muset střídat.

88

Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Giampaolo Pazzini.

86

Verona skvěle zvládá konec tohoto klání a vypadá to, že zcela jistě zůstanou tři body doma.

85

Opět se kulatý nesmysl ocitl mimo hřiště a Verona tak bude mít další autové vhazování.

84

Následně přišel faul ze strany domácích ve středu hřiště a hosté tak mohou něco vymyslet.

83

Tentokrát se už balón ocitl mimo hrací plochu a Janov bude mít autové vhazování na své polovině.

82

Janov se sice na chvíli dostal na polovinu soupeře, ale rychle zase přišel o míč.

80

Verona se stále snaží kontrolovat míč ve středu hrací plochy a nikam se nežene.

79

Andrea Favilli si chtěl vymodlit pokutový kop, ovšem jeho simulaci musel vidět snad i slepý a sudí mu tak ukázal žlutou kartu.