Italská Serie A

Turín FC – Bologna FC

1:0

konec (1:0)

12.01.2020, 15:00 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • 19. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 2.35 3.41 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:57:36)
Dnešní duel vyhráli domácí, kterým ke třem bodům stačila jediná branka, navíc hned z 11. minuty zápasu, kdy se trefil Berenguer. Ve druhém poločase hráli hosté velmi dobrý fotbal, dostali se hned do několika gólových šancí, vyrovnat se jim ale nepodařilo, hlavně Rodrigo Palacio ztroskotal hned při třech šancích...

90+5

90+5

Žlutou kartu dostává Nicola Sansone (Bologna FC).

90+3

Federico Santander (Bologna) padá na trávník poté, co vlétl ve vápně soupeře do bránícího hráče, evidentně si šel pro penaltu, sudí je ale jiného názoru.

90+2

Andrea Belotti (Turín) rozehrál roh z levé strany, ale hodně nepovedeně, míč odvrací první bránící hráč na bližší tyči.

90+1

Rohový kop pro Turín, Andrea Belotti si jde pro míč a nespěchá, cenné vteřiny pro domácí.

90

Nastavují se čtyři minuty.

88

Žlutou kartu dostává Diego Laxalt (Turín FC).

88

Rodrigo Palacio (Bologna) ve velké šanci, kdy se dostal za obranu Turína, ale Salvatore Sirigu (Turín) vyběhl a dokázal zabránit vyrovnání.

87

Boloňa branku Turína také neohrozila, ale hosté jsou znovu s míčem na polovině domácího týmu.

86

Na druhé straně vybojovali roh také hosté, rozehrávat budou z pravé strany.

85

Domácí z rohového kopu ohrozit branku soupeře nedokázali.

84

Soualiho Meïté (Turín) nedostihl pas na levém křídle, ale nakonec je z toho roh.

83

Žlutou kartu dostává Federico Santander (Bologna FC).

83

Žlutou kartu dostává Nicolas N'Koulou (Turín FC).

81

Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Nicolás Martín Domínguez.

81

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Simone Edera.

80

Čeká nás posledních deset minut, tlak hostů již není tak výrazný, jako zhruba do sedmdesáté minuty.