3:4

po prodl. (0:0, 3:1, 0:2 - 0:1)

18.12.2019, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • 31. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.68 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nové Zámky podľahli na domácom ľade Dukle Trenčín 3:4 po predĺžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (21:12:54)

64:20

Trenčín dal gól!
Nuž, domáci mali viacero možností, ktoré nevyužili. Hostia mali jednu a dávajú gól! Alderson našiel výborne skúseného TOMÁŠA STAROSTU, ktorý aj s kúskom šťastia prekonal Christiána Pavlasa. Asistencie: Brandom Alderson.

64:01

Začala sa posledná minúta predĺženia.

63:54

Nové Zámky v obrovskom nápore, Tomek odoláva!

63:23

Na opačnej strane akcia domácich, ale skvelú obrannú robotu predviedol Stanislav Balán.

62:44

Obrovský tlak Dukly, Pavlas si pripisuje dva výborné zákroky v krátkom slede za sebou.

62:08

Ďalšie prečíslenie domáceho tímu, Holovič našiel číhajúceho Petra Ordzovenského, ktorý však bol už príliš blízko pri bránke Dukly a nedokázal prekonať Tomeka!

61:44

Dukla Trenčín znovu začína útok z hĺbky vlastného pásma.

61:27

Obrovská šanca Nových Zámkov! Stupka s Pospíšilom sa dostali do prečíslenia 2 na 1, ale Václav delovkou švihom opečiatkoval pravú tyč bránky Mateja Tomeka!

61:11

Hostia stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú.

60:55

Bajtek strieľal z pravej strany, výborný zákrok predviedol Matej Tomek.

60:32

Domáci kombinujú v útočnom pásme.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sa v Nových Zámkoch zrodila remíza 3:3. Po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:45

Dnešné stretnutie sleduje divákov.

58:35

Ani jeden z tímov sa príliš netlačí do ofenzívy, každá chyba už môže byť osudná.

58:01

Posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:54

Dukla už kombinuje pred Christiánom Pavlasom.

57:54

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Alderson – 2 min., napadnutie).

57:30

Prvá akcia hosťom nevyšla, po vlastnej chybe strácajú útočné pásmo.

57:05

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Andrisík – 2 min., napadnutie).

57:01

Hainovu strelu od modrej čiary ešte tečoval Radim Hruška, nebol ale úspešný.

56:32

Obrovská šanca hostí! Valach sa dostal do zakončenia pred Pavlasom, v náročnej pozícii však nedokázal prekonať domáceho gólmana!

56:02

Václav Stupka hľadal prihrávkou Ordzovenského, tomu však chýbalo povestného pol kroka do zakončenia.

55:39

Patrik Rogoň sa vyrútil do rýchleho protiútoku, všetko však vyriešil pozorný Matej Tomek.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:51

Výborná prihrávka na os klziska pre Lapšanského, kvalitnú obrannú prácu však ukázal Andrej Hatala a zastavil rodiacu sa šancu hostí.

54:22

Domáci sú znovu aktívni, strela Radima Hruška si však cestu do siete nenašla.

53:59

Všetko je teda otvorené, oba tímy môžu zvrátiť stav zápasu jednou jedinou presnou akciou.

53:32

Nepríjemný moment. Puk trafil jedného z dvojice hlavných rozhodcov a ten musí byť ošetrený.

53:01

Ďalší rýchly útok hostí, Adam Lapšanský vletel do útočného pásma, ale puk do siete domáceho tímu neprepasíroval.

52:40

Obrovská chyba inak výborného Christiána Pavlasa! Domáci brankár chcel rýchlo rozohrať, ale trafil hosťujúceho Valacha, od ktorého sa puk odrazil k BRANDONOVI ALDERSONOVI a ten vyrovnal na 3:3! Bez asistencií.

52:32

Bajtek zachytil rozohrávku hostí, prenechal puk ešte Holovičovi, ale skvelú obrannú prácu v tomto momente predviedol Stanislav Balán.

51:54

Tomáš Pospíšil nahodil puk do útočného pásma, domáci sa však okamžite sústredia na pozornú defenzívu.

51:10

Pred domácou bránkou to v týchto momentoch poriadne horí, ale Pavlas zatiaľ nemusel riešiť nič vážnejšie.

50:43

Hostia kombinujú v útočnom pásme, Mikyska a ani Alderson sa však ku strele nedostali.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Nové Zámky vedú nad Duklou Trenčín 3:2.

49:54

49:01

Oba tímy striedajú svoje formácie na ľadovej ploche.

48:23

Domáci hokejisti v nápore v útočnom pásme, Matej Tomek je však pozorný, pretože kryl aj tvrdú ranu Juraja Juríka.

48:05

Dukla Trenčín so štyrmi hráčmi.

47:54

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bokroš – 2 min., zdržiavanie hry / zašľapovanie puku).

47:04

Hrá sa stále v rýchlom tempe, o puk sa vedú tvrdé boje.

46:32

Jozef Švec zbiera cenné sekundy pre svoj tím v oslabení, pretože dobrou strelou zápästím preveril pozornosť Christiána Pavlasa.

46:05

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

45:45

Emócie pracujú na oboch stranách, vylučovať sa bude na strane Trenčína pre príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

45:01

Máme za sebou rušných úvodných 5 minút tretej tretiny, Nové Zámky zatiaľ vedú nad Duklou Trenčín 3:2.

44:55

Obrovský nápor Trenčína, spleť tiel pred bránkou Nových Zámkov však hostia nedokázali prestreliť.

44:19

Domáci sa dostali na krátko do útočného pásma, ale puk získali Trenčania a okamžite idú dopredu.

43:49

Adam Lapšanský sa šikovne otočil okolo obrancu domáceho tímu, poslal puk priamo pred Pavlasa, no tam nebol žiaden z jeho spoluhráčov.

43:11

McCormack od modrej čiary nahadzoval puk na bránku Nových Zámkov, Pavlas puk radšej skryl do svojej výstroje a prerušil hru.

42:33

Dukla sa teda hneď v úvode tretej tretiny dostala na rozdiel jediného gólu, je teda jasné, že nás čaká mimoriadne zaujímavý záver zápasu.

42:09

Štach si šikovne našiel priestor na pravej strane, parádnou prihrávkou našiel hokejku PETRA SOJČÍKA a ten puk usmernil do bránky Christiána Pavlasa! Asistencie: Lubomír Štach.

41:54

Trenčania pokračujú v tlaku aj po skončení presilovej hry. Štach sa natlačil pred Pavlasa, ale puk do siete sa mu nepodarilo prepasírovať.

41:17

41:01

Puk je za bránkou hostí, oba tímy striedajú.

40:22

Dukla pokračuje v presilovej hre. Mikyska našiel Aldersona, ktorého delovkou však skryl Pavlas do svojej lapačky!

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech Dukly Trenčín.
Po druhej vedú Nové Zámky nad Trenčínom 3:1 Tretia tretina sa začne približne o 20:23.

39:17

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Jurík – 2 min., podrazenie).

39:05

Tak toto je nepríjemné! Alderson tvrdo narazil na mantinel Juraja Juríka a domáci útočník mu to následne opätoval. Poputuje napokon na trestnú lavicu.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:27

HC Nové Zámky dali gól!
Domáci využívajú presilovú hru, pretože Ordzovenský parádnou prihrávkou vysunul do úniku VÁCLAVA STUPKU, ktorý nedal strelou švihom Tomekovi žiadnu šancu na úspešný zákrok! Asistencia: Peter Ordzovenský.

38:16

Ďalší útok začínajú domáci až od vlastnej bránky.

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:48

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Alderson – 2 min., podrazenie).

37:11

Boris Sádecký dobrou strelou preveril pozornosť Christiána Pavlasa v bránke domáceho tímu.

36:51

Andrej Hatala našiel na ľavom krídle TOMÁŠA POSPÍŠILA, ktorý naznačil prihrávku, čím oklamal všetkých hráčov hostí a vzápätí delovkou dostal svoj tím do vedenia! Asistencie: Andrej Hatala, Václav Stupka.

36:50

Ďalšia výborná akcia domáceho tímu, strela skúseného Marcela Holoviča však bol tečovaná.

36:43

Marek Drtina skvele nahodil puk na bránku hostí, Jurák ho ešte šikovne tečoval, ale nebol úspešný.

36:03

Christián Pavlas je do týchto momentoch jednoznačne oporou svojho tímu, viacerými dobrými zákrokmi dnes podržal svojich spoluhráčov.

35:51

Milan Bartovič odvádza neuveriteľné penzum práce pre svoj tím, tentoraz ale nebol úspešný.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, domáce Nové Zámky stále hrajú s Duklou Trenčín nerozhodne 0:0.

34:54

Domáci tentoraz pohrozili aj z hokejky Bajteka, Tomek bol znovu pripravený.

34:24

Václav Stupka sa snažil v rýchlom útoku nájsť Tomáša Pospíšila, no jeho puk neprešiel cez hradbu tiel.

33:52

33:10

Puk je za bránkou hostí, oba tímy okamžite striedajú svoje formácie na ľadovej ploche.

32:56

Tentoraz sa do strely oprel skúsený Milan Bartovič, Pavlas bol opäť pozorný.

32:44

Strela do modrej čiary tečovaná Feretom, Pavlas nemusel zasahovať.

32:32

Trenčín znovu v drvivom nápore.

32:05

Nové Zámky so štyrmi hráčmi.

31:52

Trenčín bude hrať teda 13 sekúnd presilovú hru o dvoch hráčov.

31:52

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 2 min., nedovolené bránenie).

31:33

Krížnu prihrávku hostí zachytil obetavo Václav Stupka a okamžite poslal puk cez všetky čiary.

31:09

Trenčania zovreli súpera v obrovskom tlaku.

30:43

Josef Mikyska sa oprel do strely, Pavlas ale nemusel zasahovať.

30:33

Hostia z Trenčína okamžite kombinujú v útočnom pásme.

30:05

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hain – 2 min., sekanie).

30:01

Máme za sebou polovicu riadneho hracieho času, Nové Zámky hrajú s Trenčínom nerozhodne 1:1.

29:34

Puk je za bránkou Trenčína, získali ho domáci. Jurík puk poslal do bránkoviska, ale pred číhajúcim Tomášom Pospíšilom ho včas skryl do svojej lapačky Matej Tomek.

29:04

Hra sa nám znovu prelieva zo strany na stranu, strela Václava Stupku minula bránku Mateja Tomeka.

28:33

Hrá sa dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

27:55

Trenčania aj po skončení presilovej hry pokračujú v nápore, Starosta hľadal prihrávkou osamoteného Sojčíka, ale na šťastie pre domácich puk z jeho hokejky nebol úplne presný.

27:24

27:04

Nápor Trenčína je prerušený, Sádeckému bolo odpískané postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku.

26:55

26:11

Výborné akcie Dukly, šikovný bol najmä teč Adama Lapšanského, ale Pavlas je stále vo výbornej forme.

26:03

Hostia kombinujú v útočnom pásme, Pavlas je teraz v jednom ohni.

25:24

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Mikuš – 2 min., podrazenie).

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, v Nových Zámkoch už máme stav 1:1.

24:43

Domáci sú naďalej mimoriadne aktívni smerom do ofenzívy, vhadzovať sa bude po ľavej ruke Mateja Tomeka.

24:13

Domáci hokejisti však zatlačili Duklu do defenzívy, MARCEL HOLOVIČ puk jemne sklepol pred bránkou hostí a prekvapil tak Mateja Tomeka! Asistencie: Tomáš Pospíšil.

23:45

Stupka mal pred Tomekom minimum miesta, napriek tomu musel brankár Dukly zasahovať.

23:06

Nuž a platí nedáš – dostaneš. Domáci nevyužili presilovú hru, Balán získal puk, z ľavej strany našiel MAREKA VALACHA, ktorý sa vrátil z trestnej lavice a bez problémov peknou strelou otvoril skóre dnešného zápasu! Asistencie: Stanislav Balán, Adam Lapšanský.

22:45

22:22

Andrej Hatala pálil od modrej čiary, následne sa ku strele dostal aj Fábry, ale Matej Tomek si stále drží čisté konto.

22:05

V akcii domáci rýchlik Václav Stupka, obranný val hostí je však nesmierne kompaktný.

21:44

Jozef Švec posiela puk cez všetky čiary, Dukla okamžite strieda.

21:13

Trenčania sa znovu výborne bránia, Tomek doposiaľ nemusel zasahovať.

20:45

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Valach – 2 min., podrazenie).

20:36

Bekhendové zakončenie hosťujúceho Mareka Valacha doslova volalo po góle, Pavlas však všetko výborne vyriešil a podržal svoj tím!

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech Trenčína.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine máme v Nových Zámkoch stav 0:0. Druhá tretina sa začne približne o 19:23.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:51

V prvej tretine sme videli niekoľko tvrdých zákrokov na oboch stranách, nuž, bude to dnes veru zaujímavý duel.

19:33

Domáci sú aktívni, Tomek zasahovať nemusel a dopredu ide Dukla Trenčín.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:44

Trenčania však okamžite kontrovali rýchlym útokom, so strelou Borisa Sádeckého si Pavlas bez väčších problémov poradil.

18:25

O puk sa vedú ťažké boje za bránkou Trenčína, domáci síce získali puk, ale Pospíšil následne delovkou mieril nad Tomekovu bránku.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:13

Výborná práca v obrane v podaní Pavúka, ten v tomto momente zastavil strelecký pokus skúseného Milana Bartoviča.

16:55

Josef Mikyska skúsil strelecky ohroziť domácu bránku, Pavlas nemusel zasahovať.

16:12

Patrik Števuliak si puk potiahol do útočného pásma, ale jeho strelu pozorný Matej Tomek kryl.

15:54

Tímy sa striedajú v útočných akciách, divákom sa toto rozhodne musí páčiť.

15:10

Hostia v týchto momentoch poriadne podkúrili obrana domácich Býkov, Štach a ani Sojčík však nedokázali puk dostať za chrbát Christiána Pavlasa!

15:01

Do konca prvej tretiny ostáva necelých 5 minút, Nové Zámky hrajú s Trenčínom 0:0.

14:23

Hostia v útoku, Tomáš Bokroš ale trafil puk zle a Pavlas nemusel zasahovať.

13:56

V prvej tretiny sa v Nových Zámkoch diváci určite nenudia, sledujeme rýchly a bojovný zápas, ktorému by však prospel gól niektorého z tímov.

13:13

Domáci nahodili puk do útočného pásma, ako prvý pri ňom však bol hosťujúci Marek Valach.

12:46

12:05

Buly pred Pavlasom, hostia znovu zbierajú cenné sekundy pri hre v oslabení.

11:45

Domáci útočník pálil výborne z prvej, Matej Tomek bol opäť na svojom mieste! Skvelú robotu však pri tejto akcii odviedol Bajtek v drese Nových Zámkov!

11:34

Domáci už kombinujú v útočnom pásme.

11:10

Peter Sojčík skvele potiahol puk do útočného pásma, v oslabení solídnou strelou preveril pozornosť Christiána Pavlasa.

10:46

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bokroš – 2 min., faul lakťom).

10:39

Hostia sa tlačili do zakončenia, výbornú obrannú prácu však odviedol domáci útočník Juraj Jurík.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej časti hry, Nové Zámky hrajú s Trenčínom zatiaľ nerozhodne 0:0.

09:22

Skúsený bek hostí, Tomáš Starosta, sa dostal do zakončenia, jeho bekhend poriadne vystrašil Pavlasa, ale cestu do siete si nenašiel.

08:53

Balán pálil z otočky z pravej strany, Pavlas mal však dobrý výhľad a puk skryl vo svojej výstroji.

08:35

Patrik Rogoň skúsil strelecké šťastie, Tomek však nemusel zasahovať.

08:11

Nové Zámky však hrajú v prvej tretine mimoriadne aktívne, uvidíme, či zverencom Miroslava Mosnára vydržia fyzické sily v takomto tempe až do konca zápasu.

07:46

07:12

Dukla sa do týchto chvíľ výborne bráni, Nové Zámky musia znovu začínať útok až od vlastnej bránky.

06:36

Trenčania bojujú o puk v útočnom pásme a zbierajú cenné sekundy v oslabení.

06:13

Búrka nevôle na tribúnach, odpískaná je hra so zdvihnutou hokejkou a vhadzovať sa bude v strednom pásme.

06:01

Pospíšil začína útočnú akciu svojho tímu až od Pavlasa.

05:46

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Švec – 2 min., hákovanie).

05:23

Aktívny Patrik Števuliak sa dostal do zakončenia, jeho strelu i následnú dorážku skryl pozorný Matej Tomek, ktorý je zatiaľ jednoznačne oporou Dukly.

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, stav zápasu v Nových Zámkoch je stále 0:0.

04:42

Andrej Hatala vyhodil puk cez všetky čiary, vhadzovať sa bude po ľavej ruke Christiána Pavlasa.

04:09

Prvý útok Zámkov kombinuje v útočnom pásme, ale Tomek nemusel zasahovať.

03:23

Vojakom z Trenčína sa podarilo dostať do útočného pásma, píska sa však hra so zdvihnutou hokejkou.

02:43

Fábry skvele zabojoval o puk, našiel Andrisíka, no strelu mladého útočníka Býkov znovu skrotil pozorný Matej Tomek.

02:02

Balán sa nedokázal dostať cez obranu domáceho tímu, hostia napokon stiahli puk za svoju bránku a striedajú.

01:22

Domáci sú však aktívni a tlačia sa dopredu, dve strely v krátkom slede po sebe však kryl brankár Dukly Matej Tomek.

00:29

Prvý zákrok v zápase však patrí domácemu Pavlasovi, ktorý musel zasahovať po strele hostí z pravej strany.

00:01

Úvodné buly prvej tretiny v prospech Branislava Fábryho.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky: Pavlas (Kristín) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Hain, Pavúk – Stupka, Fábry, Pospíšil – Jurík, Holovič, Bajtek – Rogoň, Hruška, Števuliak – Jurák, Andrisík

Dukla Trenčín: Tomek (Valent) – Starosta, McCormack, Štach, Bokroš, Kajínek, Dúžek, Hudík, Maniaček – Valach, Mikyska, Alderson – Hecl, Sádecký, Bartovič – Lapšanský, Balán, Sojčík – Ferenyi, Švec, Chromiak

Rozhodca: Valach, Rencz – Durmis, Kis-Király.
Dobrý deň z Nových Zámkov, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 31.kola hokejovej Tipsport ligy, v ktorom hokejisti HC Mikron Nové Zámky privítajú na domácom ľade hráčov HK Dukla Trenčín. Zápas sa začína o 18:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Nové Zámky zažívajú pomerne turbulentnú sezónu. Na lavičke vedie tím nový tréner Miroslav Mosnár, do kádra včera pribudol český útočník Petr Obdržálek. Novozámčanom patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže dvanáste miesto so ziskom 23 bodov. V poslednom doterajšom zápase hráči HC prehrali v Miškovci 5:4 po predĺžení. Najproduktívnejším hráčom tímu je Tomáš Pospíšil, ktorý má na svojom konte 23 kanadských bodov.

Dukle Trenčín patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné štvrté miesto so ziskom 48 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Jána Pardavého st. porazili na domácom ľade Nitru 2:0. Najproduktívnejším hráčom Dukly je český útočník Josef Mikyska, ktorý má na svojom konte 34 kanadských bodov.

Zápas sa v Nových Zámkoch začína tradične o 18:30, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.

3:4

Branky a nahrávky: 25. Holovič (Pospíšil), 37. Pospíšil (Hatala, Stupka), 39. Stupka (Ordzovenský) – 24. Valach (Balán, Lapšanský), 43. Sojčík (Štach), 53. Alderson, 65. Starosta (Alderson)

HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Kristín) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Hain, Pavúk – Stupka, Fábry, Pospíšil – Jurík, Holovič, Bajtek – Rogoň, Hruška, Števuliak – Jurák, Andrisík

HK DUKLA Trenčín: Tomek (Valent) – Starosta, McCormack, Štach, Bokroš, Kajínek, Dúžek, Hudík, Maniaček – Valach, Mikyska, Alderson – Hecl, Sádecký, Bartovič – Lapšanský, Balán, Sojčík – Ferenyi, Švec, Chromiak

Rozhodčí: Valach, Rencz – Durmis, Kis-Király

05:46 TRE 2 Švec, hákování
10:46 TRE 2 Bokroš, faul loktem
20:45 TRE 2 Valach, podrážení
23:06 TRE 0:1 Valach (Balán, Lapšanský)
24:13 NZM 1:1 Holovič (Pospíšil)
25:24 NZM 2 Mikuš, podrážení