3:4

po prodl. (0:0, 3:1, 0:2 - 0:1)

18.12.2019, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • 31. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.68 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nové Zámky podľahli na domácom ľade Dukle Trenčín 3:4 po predĺžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (21:12:54)

64:20

Trenčín dal gól!
Nuž, domáci mali viacero možností, ktoré nevyužili. Hostia mali jednu a dávajú gól! Alderson našiel výborne skúseného TOMÁŠA STAROSTU, ktorý aj s kúskom šťastia prekonal Christiána Pavlasa. Asistencie: Brandom Alderson.

64:01

Začala sa posledná minúta predĺženia.

63:54

Nové Zámky v obrovskom nápore, Tomek odoláva!

63:23

Na opačnej strane akcia domácich, ale skvelú obrannú robotu predviedol Stanislav Balán.

62:44

Obrovský tlak Dukly, Pavlas si pripisuje dva výborné zákroky v krátkom slede za sebou.

62:08

Ďalšie prečíslenie domáceho tímu, Holovič našiel číhajúceho Petra Ordzovenského, ktorý však bol už príliš blízko pri bránke Dukly a nedokázal prekonať Tomeka!

61:44

Dukla Trenčín znovu začína útok z hĺbky vlastného pásma.

61:27

Obrovská šanca Nových Zámkov! Stupka s Pospíšilom sa dostali do prečíslenia 2 na 1, ale Václav delovkou švihom opečiatkoval pravú tyč bránky Mateja Tomeka!

61:11

Hostia stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú.

60:55

Bajtek strieľal z pravej strany, výborný zákrok predviedol Matej Tomek.

60:32

Domáci kombinujú v útočnom pásme.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sa v Nových Zámkoch zrodila remíza 3:3. Po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie.

3:4

Branky a nahrávky: 25. Holovič (Pospíšil), 37. Pospíšil (Hatala, Stupka), 39. Stupka (Ordzovenský) – 24. Valach (Balán, Lapšanský), 43. Sojčík (Štach), 53. Alderson, 65. Starosta (Alderson)

HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Kristín) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Hain, Pavúk – Stupka, Fábry, Pospíšil – Jurík, Holovič, Bajtek – Rogoň, Hruška, Števuliak – Jurák, Andrisík

HK DUKLA Trenčín: Tomek (Valent) – Starosta, McCormack, Štach, Bokroš, Kajínek, Dúžek, Hudík, Maniaček – Valach, Mikyska, Alderson – Hecl, Sádecký, Bartovič – Lapšanský, Balán, Sojčík – Ferenyi, Švec, Chromiak

Rozhodčí: Valach, Rencz – Durmis, Kis-Király

05:46 TRE 2 Švec, hákování
10:46 TRE 2 Bokroš, faul loktem
20:45 TRE 2 Valach, podrážení
23:06 TRE 0:1 Valach (Balán, Lapšanský)
24:13 NZM 1:1 Holovič (Pospíšil)
25:24 NZM 2 Mikuš, podrážení