18.12.2019, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.8 4.17 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VEG) 1+0, 1 střela, čas na ledě 10:55 (06:50:03)
1. Chandler Stephenson (VEG) 1+0
2. Mark Stone (VEG) 0+2
3. Shea Theodore (VEG) 1+0
Domácí hokejisté dokázali díky povedené druhé třetině vyhrát tento zápas na Minnesotou Wild 3:2 a získávají další body do tabulky. Rozhodující branku vstřelil Tomáš Nosek.

59:43

Hostující celek se usadil v útočném pásmu.

59:26

Mnoho času už hostující celek na vyrovnání nemá, navíc jeho snahu zastavilo postavení mimo hru.

58:45

58:45 Zach PARISE - 3:2

58:45

Minnesota právě vstřelila branku!
Hostující celek se dokázal při hře bez brankáře prosadit, kotouč do branky dostal obranou Vegas nepokrytý ZACH PARISE. Asistence: Kevin Fiala a Ryan Suter.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, domácí hokejisté míří za výhrou, hosté se pokouší zdramatizovat zápas.

57:18

Minnesota hraje bez brankáře.

57:18

Oddechový čas pro hosty.

56:46

Alex Tuch v souboji jeden na jednoho přišel o kotouč.

56:22

Tomáš Nosek se pokoušel narušit rozehrávku soupeře, ale nepodařilo se mu to. Následně se Wild dostali do útočného pásma.

55:40

Jonas Brodin rozehrává od své branky. Ale do výraznější šance se propracovat nedokázal.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Matt Dumba hledal před brankou spoluhráče, ale Paul Stastny otáčí směr hry.

54:32

Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál.

54:17

Nico Sturm (Minnesota) pálil z velmi dobré střelecké pozice, Marc-Andre Fleury si s jeho střelou poradil a zvládl i dorážku.

3:2

Branky a nahrávky: 32. Stephenson (Mark Stone, Pacioretty), 40. Theodore (Mark Stone), 47. Nosek (Carrier) – 20. Zuccarello (E. Staal, Dumba), 59. Parise (Fiala, Suter)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Holden, Hague – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Zykov, Stastny, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Dumba, Brodin, Soucy, Menell, Hunt – Donato, E. Staal, Zuccarello – Parise, V. Rask, Fiala – Greenway, Kunin, M. Foligno – Hartman, Sturm, Johnson.

Rozhodčí: Chmielewski, Meier – Toomey, Devorski

Diváci: 18.220

04:55 MNS 2 Hartman, podrážení
16:01 VEG 2 Schmidt, hákování
18:35 VEG 2 R. Smith, podrážení
18:58 VEG 2 Mark Stone, nedovolené bránění
19:20 MNS 0:1 Zuccarello (E. Staal, Dumba)
31:22 VEG 1:1 Stephenson (Mark Stone, Pacioretty)