6:2

konec (0:0, 2:2, 4:0)

18.12.2019, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • 28. kolo • Kristýna Nováková

To je ode mě pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek středečního večera. (19:42:08)
Přestože domácí tým musel ve druhé třetině stahovat dvoubrankové manko, nakonec se mu ve třetím dějství podařilo otočit stav zápasu a nakonec si z dnešního utkání odnáší 3 body.

59:50

V závěru třetí třetiny se ještě Vojtěch Mokrý blýskl parádním zákrokem, kdy dokázal svůj beton přesunout ke vzdálenější tyči.

58:56

Olomouc právě vstřelila branku!
Mácha chtěl před bránou nahrát Roseckému, to se však nepodařilo. Kotouč ale získal ONDŘEJ TICHÝ, který posléze vsítil šestý gól domácího týmu. Asistence: Joshua James Mácha.

58:30

Masopust jen odevzdává kotouč olomouckým bekům.

57:50

Hanáci využívají další přesilovou hru – DANIEL MINISTR zvyšuje na 5:2. Bez asistence.

57:01

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Čížek – 2 min., sekání).

56:56

Pírkovu střelu Lidák vytěsnil lapačkou na plexisklo za bránou.

56:20

Mokrý si připisuje další zákrok, tentokrát kotouč vytěsnil betonem.

55:44

Vhazuje se ve středním pásmu.

55:00

Na bránu se řítil úplně volný Masopust, jeho střelu brankář Mokrý vyrazil koncem hokejky.

54:27

Hra je teď plná nepřesností na obou stranách.

53:31

Olomouc je kompletní.

52:28

Hosté rozestavěli přesilovkový zámek, jejich střely ale zatím míří jen do mantinelu.

51:30

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Hlaváč – 2 min., podrážení).

51:13

Vojtěch Mokrý byl pozorný při předbrankové dorážce jednoho z budějovických hráčů.

50:56

Olomoučtí teď mají jasně navrch a vyvíjí na Motor tlak. Budějovice jen dokázaly zavézt kotouč do útočného pásma, tam si jej však přebrali hráči v bílých dresech.

49:27

Tak to byla paráda! TOMÁŠ KRUPA zavěšuje do levého horního růžku Lidákovy brány. Stav utkání 4:2. Asistence: Matěj Kořenek a David Vosátko.

6:2

Branky a nahrávky: 28. Kučera (Mader), 32. Vosátko, 44. Kořenek (Vosátko, Pírek), 50. Krupa (Kořenek, Vosátko), 58. Ministr, 59. Tichý (Mácha) – 25. Řezáč (Hrakholski), 25. Krcho (Silný, Masopust)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Mader (C), Groch, Hlaváč, Hladiš, Vosátko (A), Pírek, Bahounek – Kalač (A), Kučera, Krupa, Rosecký, Mácha, Štědrý, Kořenek, Tichý, Ministr, Tarnoczy

HC Motor České Budějovice: Lidák (Ludvík) – Hubata, Remta, Svach, Pavlát, Novák, Doktor – Řezáč (A), Hrubec, Hrakholski, Masopust, Pouzar, Ryba, Janoch, Čížek, Silný (C), Krcho (A)

Rozhodčí: Vrba – Měkýš, Blažek

16:25 CEM 2 Hrubec, podrážení
24:17 CEM 0:1 Řezáč (Hrakholski)
24:51 CEM 0:2 Krcho (Silný, Masopust)
26:18 CEM 2 Doktor, nedovolené bránění
27:10 OLO 1:2 Kučera (Mader)