Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK DUKLA Ingema Michalovce

8:2

konec (1:1, 4:0, 3:1)

18.12.2019, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 31. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.7 4.3 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poprad gólovo ovládol aj tretiu tretinu a zabezpečil si ôsme víťazstvo v sérii. V tretej tretine sa za domácich presadili Svitana, Takáč a Handlovský. Za hostí skorigoval konečnú porážku 8:2 Linet. Poprad teda dnes zdemoloval Michalovce, získal ôsme víťazstvo v rade a Handlovský zaznamenal hetrik. (20:20:57)

59:27

Hostia sú s pukom v útočnom pásme, no nedarí sa im už presadiť. Je jasné, že stretnutie sa už iba dohráva a víťazovi je už dávno rozhodnuté.

58:47

Poprad dal gól!
Kamzíci napokon strieľajú aj ôsmy gól. Do samostatného úniku sa vysunul LUKÁŠ HANDLOVSKÝ, ktorého zakončenie si našlo cestičku pomedzi Surákove betóny a Handlovský v zápase skompletizoval hetrik!
Bez asistencie.

58:20

Nebezpečne teraz strieľal od modrej čiary aj Igor Safaralejev. Jeho zakončenia od modrej čiary letelo priamo na zadný mantinel.

57:51

V momente skončenia Paukovčekovho trestu pálil od modrej čiary Lukáš Hvila. Jeho tvrdá delovka bola tečovaná a letela na zadný mantinel.

57:16

Michalovce budú hrať presilovku o dvoch hráčov. Po druhýkrát v tomto zápase. Dve minúty za seknutie dostáva Patrik Svitana.

56:49

Ventelä sa dokázal vyhnúť Svitanovi a mohol bezpečne rozohrať ďalšiu akciu spoza vlastného brankára Suráka.

56:18

Handlovský zastavil prihrávku súpera a pokračoval s pukom dopredu. Potom ho voľne posunul do obranného pásma hostí.

55:51

Presilovku budú hrať hokejisti Dukly Michalovce. Lukáš Paukovček dostáva dve minúty za faul kolenom.

55:22

Domáca defenzíva takmer zabudla na Chalupu, ktorý sa už ukazoval pred bránkou Šimunovi. Prihrávku aj dostal, no nie presne na hokejku.

54:47

Linet prihrávkou hľadal a aj našiel Giľáka, ktorý sa dostal k strele spomedzi kruhov, lenže priestor bránky nedokázal trafiť.

54:04

Ulrych si teraz počkal na Galamboša a hitom v obrannom pásme ho poslal na ľad. Jednal absolútne čisto a bez faulu.

53:28

Ján Ťavoda si spracoval Paločkovu prihrávku za pravým kruhom a okamžite príklepom pálil. Jeho delovka letela na plexisklo za bránkou.