4:2

konec (1:1, 0:1, 3:0)

18.12.2019, 18:00 • Zimní stadion Eden • 28. kolo • Šimon Rogner (@simonrogner)

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:07:31)
Junioři Slavie na domácím ledě porážejí lídra turnaje O Pohár DHL Karlovy Vary 4:2. Po relativně vyrovnaném průběhu sešívaní rozhodli o vítězství ve třetí třetině, v níž vstřelili tři branky. Postupně se prosadili Vojtěch Malínek, Tomáš Labuzík a do prázdné klece Ondřej Holý.

59:54

Slavia právě vstřelila branku!
Definitivní pojistka přes celé kluziště znamená, že sešívaní tenhle zápas už urvou! Puk dopravil do odkryté klece ONDŘEJ HOLÝ.

59:44

Sešívaní jsou na puku v obranném pásmu.

59:25

Z pravé strany tvrdě pálil Černý, pouze do Málka.

58:55

Hovorka ujížděl po pravém křídle s pukem, ale při pokusu trefit prázdnou branku nastřelil pouze blokujícího obránce.

58:36

Záruba přesnou nahrávkou z pravého kruhu našel Baču, ale ten puk netrefil.

58:18

Karlovy Vary teď navíc hrají bez brankáře.

57:58

Začíná hra 4 na 4, která je k brankám i díky většímu prostoru na ledě výrazně náchylnější. Bude to výhoda pro Karlovy Vary?

57:53

Oddechový čas pro hosty.

57:53

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kižlin – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Rozhon – 2 min., sekání).

56:59

Jsou to ovšem slávisté, kteří zakládají útočnou akci. Přítomnost v ofenzivním pásmu bude pro červenobílé důležitá.

55:27

Teď to bude hodně o defenzivě Slavii. Karlovy Vary už zamkli svého soupeře v útočném pásmu.

53:36

Sešívaným se zatím nedaří se usadit v útočné třetině.

51:52

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Mikulec – 2 min., podrážení).

51:01

Kořán nahodil puk do útočné třetiny a vypíchl ho slávistickému obránci Holému, který mu ale poté vysekl hokejku z rukou. Vylučovat se nebude.

49:50

Adámek se uvolnil do rychlého karlovarského přečíslení dvou proti jednomu, střelou mezi betony Málka však neuspěl.

48:56

Slavia obrací zápas a poprvé se dostává do vedení. Marečkova střela od modré se po zákroku Kašpara odrazila k pravé tyčce, kde stál připravený TOMÁŠ LABUZÍK a doklepl puk do prázdné klece. Asistence: Tomáš Mareček.

4:2

Branky a nahrávky: 16. Turek, 42. Malínek (Hradil), 49. Labuzík (Mareček), 60. Holý – 8. Bačo (Černý, Záruba), 30. Rozhon (Mikulec, Adámek)

HC Slavia Praha: Málek (Pánek) – Hovorka, Němeček, Štíbr, Antoš, Mareček, Holý – Kižlin, Štrombach, Havrda, Hradil, Hasil, Malínek, Křenek, Turek, Míšek, Labuzík, Janča, Petrák.

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Vít) – Stejskal, Kořán, Mikulec, Bulka, Pohanka, Benda – Seidler, Záruba, Bačo, Rozhon, Botoš, Konášek, März, Korčmaroš, Černý, Adámek.

Rozhodčí: Jaroš – Svobodová, Ganger

02:51 KVA 2 Kořán, podrážení
06:30 SLA 2 Hasil, hákování
07:10 KVA 0:1 Bačo (Černý, Záruba)
15:47 SLA 1:1 Turek
22:09 SLA 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Křenek