5:3

konec (2:0, 1:2, 2:1)

18.12.2019, 17:30 • Stez Aréna • 28. kolo • Dana Kontuľová sk

Tipsport: 1.75 4.8 3.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sledujeme potlesk v stoji a podávanie rúk po zápase, ktorý bol napriek výsledku vyrovnaní. Vlci zo Žiliny sa nemajú za čo hanbiť, no domáci boli o máličko lepší. Výsledok 5:3 hovorí za seba. Ďakujem za pozornosť a teším sa na nedeľu keď prídu Topoľčanci. (19:48:10)

58:00

Dve minúty do konca tretej tretiny, celky striedajú a pri puku sú hostia no iba v rohu ihriska.

57:03

Domáci hrajú vo vlastnom pásme, ale puk už majú Vlci.

56:14

Ondov preváral správny moment na strelu, ktorá skončila iba na betónoch.

55:38

Domáci sa dostali podtlak a hostia sa to snažia využiť na vyrovnanie.

54:48

Na ľade ostala hokejka, no hrá sa ďalej.

54:24

Taktický ťah na vydýchanie, kdeže domáci nemohli striedať.

54:24

Oddychový čas domácich.

54:24

Ajsing domácich.

53:43

Už sú v pásme a strieľajú ako z dela, občas predsa padne i to čo by človek nečakal.

53:09

Hra v strednom pásme, to robí vlkom malý problém v tomto úseku hry.

52:56

Malá roztržka na bránke Rabčana.

52:15

Mohlo byť vyrovnané, obrana sa zabudla a Huževka sa rútil sám na brankára, ktorý zasa podržal svoj tím.

51:14

Výborná práca obrancov, ktorí sa zaslúžili o to, že brankár nič nevidel a Novák z dorážky prekonal brankára z rozvahou. Hlavu mal pekne hore.
Asistencia: Vartovník, Chovan

50:19

Šanca na gól v oslabení, po nedorozumení na modrej sa na Rabčana rútila rovno dvojica. Ten však nenaletel a nedovolil puk zasunúť pomedzi betóny.

5:3

Branky a nahrávky: 17. Ondov (Havrila, Koky), 19. Hamráček (Polomský, Bžoch), 38. Novák (Kövér), 52. Novák (Vartovník, Chovan), 60. Koky (Boldižár) – 21. Markovič (Síkela), 35. Záhradník (Surán), 42. Síkela (Markovič)

HK Spišská Nová Ves: Rabčan (Paciga) – Chovanec, Alvo, Cibák, Boldižár,Knižka, Chovan, Bžoch – Koky, Havrila, Slivka, Hamráček, Ondov, Polomský, Štrauch, Vartovník, Halász, Kover, Novák, Dziviak

MsHK Žilina: Mikoláš (Sihelský) – Surán, Turian, Housa, Pišoja, Dubeň, Gálik – Prašil, Rehák D. Zahradník,Ondruš, Huževka, Valášek, Macek, Markovič, Rehák. S, Síkela, Kokavec, Pjaták

Rozhodčí: Smerek- Pribula, Riš

6:54 SNV 2 Novák, podrážení
16:05 SNV 1:0 Ondov (Havrila, Koky)
18:54 SNV 2:0 Hamráček (Polomský, Bžoch)
20:49 ZIL 2:1 Markovič (Síkela)