Extraliga dorostu - play-down

VHK ROBE Vsetín – HC Hvězda Praha

5:2

konec (1:1, 2:0, 2:1)

30.11.2019, 12:00 • Zimní stadion Na Lapači • 2. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

50:20

Přesilová hra pro pražskou Hvězdu, dvě minuty za hákování nafasoval Filip Krajčík.

37:59

Pražané půjdou do tří a za šestadvacet vteřin začne dvojnásobná početní výhoda Vsetína, dvě minuty za podrážení pro Nicolase Štefko.

37:21

Adamovu střelu krotí pozorný Nešpůrek, jenž teď musel zasahovat po delší době. V témže čase končí přesilová hra hostů, protože Vojtěch Srb si neodpustil seknout vsetínského brankáře.

36:25

Trest pro Vsetín, dvě minuty za podrážení fasuje Vojtěch Mikula.

32:23

Pražané se budou muset znovu bránit, dvě minuty za podrážení obdržel Matyáš Adam.

29:02

Nyní si přesilovku zahraje Vsetín. Dvě minuty za hákování fasuje Alen Jurak.

26:37

Pražané si zahraji druhou přesilovou hru. Jejím strůjcem je domácí útočník Tomáš Tobola, jenž fasuje menší trest za vysokou hůl.

14:20

Přesilovou hru si poprvé v zápase vyzkouší také domácí tým, rozhodčí trestá lavičku hostů za příliš mnoho hráčů na ledě, trest míří odsedět Volodymyr Borodenko.

07:28

Poprvé v dnešním utkání jsme svědky vyloučení, na trestnou lavici putuje domácí hráč Filip Krajčík na dvě minuty za vysokou hůl.

5:2

Branky a nahrávky: 1. Krajčík (Kočí), 22. Bednařík (Hrnčíř, Turek), 40. Rybár (Kunst), 50. Kuchařík (Dědek), 57. Turek (Hrnčíř) – 18. Helikar (Potůček), 45. Srb (Černý)

VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (Janura) – Velikovský, Kočí, Mikula, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Kopřiva, Babeliak, Tobola, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek.

HC Hvězda Praha: Sluka (Grmela) – Šercl, Procházka, Adam, Vojta, Kubas L., Hron, Kubas M. – Helikar, Potůček, Zajíc, Pírs, Jurak, Borodenko, Srb, Černý, Jelínek, Náhončík, Štefko.

Rozhodčí: Goňa – Poláček, Pospíšil

01:00 VSE 1:0 Krajčík (Kočí)
07:28 VSE 2 Krajčík, vysoká hůl
14:20 HVP 2 Borodenko, příliš mnoho hráčů
17:54 HVP 1:1 Helikar (Potůček)
21:33 VSE 2:1 Bednařík (Hrnčíř, Turek)