Extraliga dorostu - play-down

HC Dukla Jihlava – HK Mladí Draci Šumperk

5:3

konec (2:2, 2:1, 1:0)

30.11.2019, 13:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 2. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

Jihlavští hokejisté ve třetí třetině nejenže pohlídali své vedení, ale ještě ho díky Marku Melenovskému a jeho hattricku zvýšili na konečných 5:3. První dva domácí zápasy ve skupině o udržení tak Dukla zvládla na 5 bodů ze šesti. (15:12:25)

59:38

Také Netolický je zpět na ledě a zápas se dohraje ve čtyřech na obou stranách.

59:07

Další dva tresty za hrubost, nyní pro Jonáše Jungwirtha a Jakuba Zavorala.

58:48

Sopotnik a Kareš se vrací z trestné lavice.

58:22

Jan Nevšímal ale nájezd neproměnil a stav tak zůstává stále 5:3.

58:22

Po faulu Patrika Janecha bylo nařízeno trestné střílení pro Duklu.

57:48

Vyloučený Trögner už je zpět na ledě.

57:38

Dvě minuty také pro Marka Netolického za vysokou hůl.

56:46

Just Alojz Sopotnik a Antonín Kareš si jdou odsedět dvě minuty za vzájemnou hrubost.

55:48

Komplikace pro hosty. Matěj Trögner jde na lavici trestů za nedovolené bránění a asi tak hatí naděje hostí na snížení.

53:38

Desítka pro Marka Jandu byla právě dotočena.

52:01

Dukla hraje v pěti.

50:01

Ještě jedna šance pro hosty. Just Alojz Sopotnik jde ven za hákování. Podaří se Mladým Drakům snížit a vstřelit tak kontaktní branku?

49:01

Dukla právě vstřelila branku!
Červenožlutí odskakují znovu na rozdíl dvou branek, když se v přesilovce prosazuje MAREK MELENOVSKÝ a završuje dnešní hattrick. Asistence: Martin Hrbek, David Polodna.

47:28

Patrik Janech je za podrážení dalším vyloučeným hráčem Draků.

43:38

Jihlava je také v plném počtu.

43:23

Šumperk je již v plném počtu a začíná jeho kratičká přesilová hra.

41:59

Hosté hrají ve čtyřech.

5:3

Branky a nahrávky: 3. Melenovský (Polodna), 7. Polodna (Valach, Melenovský), 31. Janda (Adam, Jungwirth), 32. Melenovský (Adam), 50. Melenovský (Hrbek, Polodna) – 14. Netolický, 15. Fibigr (Kučera, Kareš), 28. Kareš (Kučera)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Sigmund) – Adam, Šabatka, Sapík, Macek, Janda, Hrbek, Vovsík – Jungwirth, Melenovský, Polodna, Pavelec, Nevšímal, Sopotnik, Valach, Zdarsa, Bulík, Mlejnek, Juřička. Trenér: Marek Melenovský

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Šedivý) – Kareš, Minařík, Panáček, Netolický, Seidenglanz, Slabý – Janech, Kučera, Fibigr, Zavoral, Šucha, Trögner, Haas, Slováček, Diviš. Trenér: Radek Kučera

Rozhodčí: Horáček – Kotlík, Kubíček

02:20 JIH 1:0 Melenovský (Polodna)
06:22 JIH 2:0 Polodna (Valach, Melenovský)
10:27 MDS 2 Minařík, podrážení
13:01 JIH 2 Zdarsa, pozdní dohrání
13:37 MDS 2:1 Netolický