Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

HC ZUBR Přerov – HC Dynamo Pardubice

1:3

konec (1:2, 0:1, 0:0)

30.11.2019, 13:45 • MEO Arena, Přerov • 2. kolo • Info o změnách stavu (Aleš Novotný)

Konec zápasu. (15:44:10)

58:21

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jonáš Jobánek – 2 min., podrážení).

55:41

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Štěpán Mann – 2 min., hákování).

52:51

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Dominik Pavlata – 2 min., sekání).

44:14

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ivo Nekvinda – 2 min., podrážení).

40:01

40:00

39:55

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Marian Koblížek – 2 min., hákování).

37:42

Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo v závěru druhé části odskakuje na rozdíl dvou branek. Střelou k pravé tyči se prosadil FRANTIŠEK FORMÁNEK. Bez asistence.

31:58

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (František Formánek – 2 min., krosček).

20:01

20:00

17:50

Pardubice otáčí skóre a dvě minuty před koncem první třetiny vedou 2:1. Trefil se DOMINIK PAVLATA. Asistence: Adam Novotný a František Formánek.

09:40

Je vyrovnáno. Brankáře Suchánka překonal ADAM PALEČEK. Asistence: Jan Matuška a Daniel Herčík.

06:56

06:20

Přerov právě vstřelil branku!
MICHAL ŠILHAVÝ se vrátil z trestné lavice a po pěti vteřinách přesnou střelou otevírá skóre zápasu. Bez asistence.

04:15

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Michal Šilhavý – 2 min., podrážení).

00:01

HC ZUBR Přerov: Suchánek (Žurek) – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Kuncek, Halík, Hradil, Richard Marek, Kuchta, Hyža, René Marek, Buršík, Mann, Jobánek, Šilhavý

HC Dynamo Pardubice: Borovička – Hebek, Vašíček, P. Kubíček, Koudelka, Joudal, Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček, Macas, Herčík, J. Kubíček, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný

Rozhodčí: Markovský – Bubela, Lounová.

1:3

Branky a nahrávky: 7. Šilhavý – 10. Paleček (Matuška, Herčík), 18. Pavlata (Novotný, Formánek), 38. Formánek

Rozhodčí: Markovský – Bubela, Lounová

04:15 PRE 2 Šilhavý, podrážení
06:20 PRE 1:0 Šilhavý
06:56 PCE 2 Nekvinda, podrážení
09:40 PCE 1:1 Paleček (Matuška, Herčík)
17:50 PCE 1:2 Pavlata (Novotný, Formánek)
31:58 PCE 2 Formánek, krosček
37:42 PCE 1:3 Formánek