Jakub Vrána (WSH) 1+1, 9 střel, čas na ledě 20:51
Michal Kempný (WSH) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:06
Jakub Vrána (WSH) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:21
Richard Pánik (WSH) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:09

Ondřej Palát (TB) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:20
Jan Rutta (TB) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:17
Střely na branku 35:30
Trestné minuty 10:6
Hity 42:24
Vhazování 48:52%
Skončil zápas mezi Washingtonem Capitals a Tampou Bay Lightning. K vidění byl velmi ofenzivní zápas plný šancí a dobrých zákroků brankářů. Každý z týmů měl pasáže, ve kterých byl lepší a jelikož ty pasáže byly plus mínus rovnoměrné, tak remíza byla poměrně logickým vyústěním tohoto zápasu. V prodloužení byli šťastnější domácí, kterým zařídil bod navíc obránce Dmitrij Orlov. Washington tak ve vyrovnaném zápase zvítězil 4:3 po prodloužení.

63:03

63:03 Dmitrij ORLOV - 4:3

63:03

Washington právě vstřelil branku!
Domácí rozhodují zápas v prodloužení! DMITRIJ ORLOV obdržel puk na útočné modré a následně si s ním vybruslil až na levý kruh, ze kterého neomylně na bližší tyč vypálil. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, T. J. Oshie.

62:45

Hra se nakonec otočila a následně měli velké šance Vrána a Carlson, ale ani jeden z nich neuspěl.

62:25

Boj o puk u mantinelu vyhráli hosté, kteří vyrážejí do útoku.

62:00

Obrovská šance Alexe Ovečkina, který mohl zasunovat do prázdné brány, ale tento ruský snajpr nepochopitelně selhal!

61:40

Střelu Ovečkina dokázal Vasilevskij vyrazit.

61:20

Po střele od modré se puku zmocňují poprvé v prodloužení také domácí.

60:46

Hosté jsou stále na kotouči, ale už pouze ve středním pásmu.

60:23

Střela Pointa z mezikruží bylo ztečována do rohu pásma.

60:11

Puku se po úvodním buly zmocňují hosté.

60:01

Střely na branku 32:30

4:3

Branky a nahrávky: 26. Kuzněcov (Oshie, J. Vrána), 44. J. Vrána (Oshie), 52. Ovečkin (Orlov, Boyd), 64. Orlov (Kuzněcov, Oshie) – 19. B. Point (Kučerov, Hedman), 25. Sergačjov (Kučerov, Shattenkirk), 39. Killorn (B. Point, Kučerov)

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Jensen, Siegenthaler, Gudas – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Oshie (A) – Pánik, Stephenson, Boyd – Leipsic, Dowd, Hathaway.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – McDonagh, Sergačjov, Hedman, Shattenkirk, Coburn, L. Schenn, Rutta – Palát, B. Point, Kučerov – Killorn (A), Stamkos (C), Cirelli – Maroon, Paquette, Gourde – T. Johnson, Joseph.

Rozhodčí: Sutherland, Walsh – Berg, Alphonso

08:17 WSH 2 Eller, nedovolené bránění
17:54 WSH 2 Pánik, vysoká hůl
18:50 TBL 0:1 B. Point (Kučerov, Hedman)
24:28 TBL 0:2 Sergačjov (Kučerov, Shattenkirk)
24:51 TBL 2 Sergačjov, nedovolené bránění
25:17 WSH 1:2 Kuzněcov (Oshie, J. Vrána)