Poruba 2011 – Chomutov 4:5
16:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Kanko (Zdeněk, Dundáček), 30. Ďurač, 45. Dluhoš (M. Hlinka, Ďurač), 59. Kanko (Husák, Sikora) – 6. Llewellyn (J. Svoboda), 19. Žovinec (Chrpa, Llewellyn), 39. Rýgl (Stloukal), 43. Hlava (Rýgl, Chrpa), 52. Rudovský (Pitule, Seemann)
Kadaň – Litoměřice 2:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Wágner (Michnáč, J. Müller), 51. Wágner (TS) – 9. Jícha (Kangas, Marcel), 13. Voženílek (Střondala, Marcel), 14. Korkiakoski (Jícha, Kangas), 32. Voženílek (Korkiakoski, Střondala), 42. Voženílek (Střondala), 49. Korkiakoski (Voženílek, Marcel)
Prostějov – Benátky n/J 3:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 27. T. Jandus (Paulovič, T. Jandus), 37. Nouza (M. Jandus, Divíšek), 51. Paulovič (Miškář) – 3. Niko (A. Dlouhý, R. Duda), 26. Šír, 45. R. Duda (Chrtek, A. Dlouhý), 64. Klapka (Kunst, R. Duda)
Sokolov – Slavia 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Švec (M. Zadražil, Kadeřávek), 54. Kverka (Vracovský), 60. Vracovský (Kverka) – 28. Vrdlovec (Vlček, Jar. Brož), 40. Vampola, 44. Vampola (Šmerha, Kuťák), 49. Kuťák (Kubík, J. Novák), 53. Vampola (Barák)
Frýdek-M. – Motor ČB 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Tomi (Mikulík), 58. Stuchlík – 37. Gilbert, 53. J. Veselý (Lytvynov, Prokeš), 54. Gilbert (J. Kloz, M. Novák), 60. Christov (Vydarený, Babka)
Vsetín – Přerov 1:2
17:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 32. Pechanec – 28. Navrátil (T. Doležal, Pšurný), rozh. náj. Pšurný
Třebíč – Ústí n/L 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 56. Hort (Michálek, Paták) – 2. Smetana (Ma. Svoboda, Kružík), 52. O. Bláha (Filip, Houška)
Havířov – Jihlava 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. F. Seman (Kotala, Chroboček), 54. Kotala (O. Procházka), 60. L. Bednář – 56. T. Harkabus (Skořepa, Čachotský)
Havlíčkův Brod – Šumperk 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Semrád (Ludvík, Kadlec), 8. Třetina (Semrád, Kadlec), 18. Třetina (Přidal, Semrád), 31. Juráň (Vala, Matušík) – 11. Milfait (Drtil, Vachutka), 15. Hroch (Drtil, Sedlák), 58. Gewiese
Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Klímek (Ďurkáč, Vaněk), 12. Romančík (Vašenka, Hryciow) – 7. Králík (Poruba), 23. Palička (Váňa, Slovák), 34. Palička (Kobylík, Slovák), 57. Macuh (Krutil), 58. Irgl
Žďár n/S – Kopřivnice 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Kunstmüller (Adam, Pleva), 17. Bureš (Kovářů, Kališ), 30. Pleva (Adam, Kunstmüller), 44. Prokš, 47. Chlubna (Prokš) – 18. Fojtík F. (Mach), 59. Mach (Suchý, Brodek)
SHK Hodonín – Opava 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 53. Matula (Charvát), 60. Komínek (Horák) – 34. Peslar (Herman, Černý), 60. Šindelář (Zelenkov), 63. Hendrych
Anaheim – Winnipeg 0:3
22:00, konec
*Branky a nahrávky: 22. Pionk (Wheeler, Laine), 30. Ehlers (Wheeler, Morrissey), 42. Connor (Scheifele, Sbisa)
San Jose – Los Angeles 4:1
22:00, konec
*Branky a nahrávky: 8. Marleau (Sörensen, J. Thornton), 14. Vlasic (E. Karlsson, Meier), 23. Gregor (Dillon, M. Jones), 35. Couture (Goodrow, E. Karlsson) – 59. Clifford (Luff)
Philadelphia – Detroit 6:1
22:00, konec
*Branky a nahrávky: 3. Laughton (Niskanen), 20. Gostisbehere (Voráček, Couturier), 40. Couturier (Niskanen, Voráček), 41. K. Hayes (Laughton, Farabee), 41. Lindblom (Provorov, Voráček), 58. J. van Riemsdyk (Pitlick, Hägg) – 9. Fabbri (Athanasiou, Filppula)
Buffalo – Toronto 6:4
22:08, konec
*Branky a nahrávky: 26. Skinner (Jo. Larsson, Montour), 30. Eichel (Bogosian), 33. Mittelstadt (Scandella, Vesey), 39. Olofsson (Eichel), 49. Vesey, 60. Eichel (Ristolainen) – 19. Tavares (I. Michejev, Rielly), 22. Tavares (Kapanen), 47. Timashov (Spezza, Rielly), 53. Kapanen (Petan, Holl)
Chicago – Colorado 2:5
22:10, konec
*Branky a nahrávky: 10. Z. Smith (Carpenter), 40. P. Kane (J. Toews, Saad) – 1. MacKinnon (Compher), 4. Graves (Nieto, MacKinnon), 13. Makar (MacKinnon, Compher), 30. Ničuškin, 32. Compher (MacKinnon)
Minnesota – Ottawa 7:2
22:10, konec
*Branky a nahrávky: 30. Donato, 32. Spurgeon (Zuccarello, E. Staal), 34. Parise (Fiala), 45. Kunin (J. Eriksson Ek, Spurgeon), 47. Hartman (Brodin), 51. E. Staal, 52. Zucker (Spurgeon, Brodin) – 16. N. Paul (N. Zajcev, Borowiecki), 31. B. Tkachuk (Co. Brown)
Washington – Tampa 4:3
23:00, po prodl.
*Branky a nahrávky: 26. Kuzněcov (Oshie, J. Vrána), 44. J. Vrána (Oshie), 52. Ovečkin (Orlov, Boyd), 64. Orlov (Kuzněcov, Oshie) – 19. B. Point (Kučerov, Hedman), 25. Sergačjov (Kučerov, Shattenkirk), 39. Killorn (B. Point, Kučerov)
Vegas – Arizona 2:1
00:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 28. Tuch (Hague, Marchessault), rozh. náj. Tuch – 35. Chychrun (Goligoski, Dvorak)
Columbus – Pittsburgh 5:2
01:10, konec
Branky a nahrávky: 6. Nyquist (Bjorkstrand), 21. N. Foligno, 23. Nyquist (Dubois, Werenski), 36. N. Foligno (Wennberg, S. Jones), 60. Nyquist (J. Anderson, D. Savard) – 18. Guentzel (Malkin, Simon), 46. Letang (Guentzel, Malkin)
Carolina – Nashville 0:3
01:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Grimaldi (Bonino), 18. Järnkrok (F. Forsberg), 24. Watson (Ekholm, Duchene)
Dallas – St. Louis 1:3
02:30, konec
Branky a nahrávky: 57. Hintz (Comeau, R. Polák) – 16. Parayko (R. O'Reilly, Perron), 58. R. O'Reilly (Barbašev, Bouwmeester), 60. Barbašev (Perron, B. Schenn)
New Jersey – NY Rangers 0:4
19:05, konec
Branky a nahrávky: 13. Fox (Kakko, Trouba), 43. Zibanejad (Lemieux), 46. Fast (Zibanejad, Trouba), 58. Skjei
Montreal – Philadelphia 3:4
21:08, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Armia (Mete), 29. Tatar (S. Weber, Danault), 44. Tatar (Suzuki, Petry) – 28. Lindblom (Braun, Voráček), 29. K. Hayes (Farabee), 42. Konecny (Giroux, M. Raffl), 61. Provorov
Chabarovsk – Spartak Moskva 5:0
08:00, konec
Branky a nahrávky: 6. H. Zohorna (V. Vasiljev, T. Zohorna), 50. Rasskazov (Železkov, Ruděnkov), 53. Kamalov (Vj. Ušenin, Vl. Ušenin), 55. Golubev (H. Zohorna, T. Zohorna), 55. Vl. Ušenin
Kunlun – Omsk 3:2
08:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 21. T. Murphy (Cracknell, T. Murphy), 39. Foo (Wong, Kane), 61. T. Murphy – 27. Košelev (Pokka, K. Semjonov), 34. A. Potapov (Gračjov)
Riga – Petrohrad 3:5
15:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Ashton (Slepec, Balinskis), 26. Balinskis (Setdikov, Darzinš), 38. Darzinš (Balinskis) – 34. Barabanov (Chafizullin, S. Plotnikov), 43. Ketov (Marčenko, Zemčonok), 46. Burdasov (Kuzmenko, Koskiranta), 51. Jakupov (Ožiganov, Kagarlickij), 59. A. Bělov (Ketov)
Bílina – Dvůr Králové n. L. 4:7
17:30, konec
Branky a nahrávky: 36. Mašek (Šimeček, Zdeněk), 53. Kubišta (Tupý), 57. Mašek (Tupý, Brzek), 57. Urban (Zdeněk, Běhula) – 8. Luštinec (Půhoný), 9. Šedivý (Brokeš, Hrazdíra), 28. Luštinec (Valášek, Havlas), 31. Hoskovec (Půhoný, Dušek), 52. Půhoný (Hoskovec, Dušek), 54. Ježek (Luštinec), 56. Luštinec (Havlas)
Řisuty – Jablonec n/N 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Patyk (Kolářík), 23. Janeček (Náprstek, Kolářík), 27. Náprstek (Fortelka, Holub), 30. Náprstek (Vyskočil, Keszi), 53. Patyk (Potěchin, Fortelka) – 10. Král P. (Kotyza, Homolka)
Děčín – Mostečtí Lvi 6:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Fojt (Kuchynka, Volráb), 9. Sýkora (Loukota, Zajan), 24. Volráb (Fojt, Kuchynka), 46. Zajan (Petráš, Sýkora), 54. Zajan (Sýkora), 54. Smola (Gottfried, Kaltenböck) – 5. Smolka (Mical, Bakrlík), 16. Drašar (Bečvář, Havlík), 19. Havlík (Bečvář), 20. Polák (Dohnal, Čmolík), 29. Bečvář (Řehoř), 31. Smolka (Kýhos), 37. Fučík (Řehoř)
Vrchlabí – Nová Paka 4:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Rolinek (Sýkora), 17. Jirků (Bednář, Urban), 28. Vašíček (Chalupa), 60. Sýkora (Jirků, Havránek) – 5. Malík (Hnik, Dvořák), 42. Hnik (Malík, Suvorov), 50. Malík (Hnik), 57. Hnik (Pohl, Bezděk), 59. Mlčoch (Abrahám, Ukhin)
Klatovy – Příbram 3:2
17:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 30. Matiášek (Malát, Kolda), 42. Kolda (Malát, Sysel), rozh. náj. Malát – 13. Panna (Josefus, Brzák), 46. Čurda (Kolouch)
Písek – China Golden Dragon 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Přibyl (Strnad), 24. Arnošt (Matějka), 32. Bednařík (Hamalčík), 40. Bárta (Bílek, Novák), 44. Hanus (Arnošt) – 3. Chu (Li), 4. Bláha (Nagy), 60. ZHENG (TS)
Kobra – David Servis 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Šefl (Hrubý, Smejkal), 33. Tondr (Bříška, Šteiner), 34. Valík (Davídek), 38. Tondr (Šteiner, Šťastný), 54. Davídek (Valík), 56. Davídek (Heldák, Valík) – 27. Hrala (Škopek, Ferebauer), 47. Šulčík (Hřebejk, Marek)
Tábor – Kolín 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Bárta (Heřman, Šulek), 34. Šulek (Havran), 35. Dančišin (Havelka, Zayml) – 14. Martínek (Stehlík, Procházka), 19. Stehlík (Martínek, Procházka), 20. Šafránek (Semirád), 54. Šafránek (Jelínek), 60. Šafránek (Němec)
HC Vizi – AHC Dynamo 3:1
20:15, konec (9)
Branky a nahrávky: 10. Vizinger (Hlaváč), 32. Hlaváč (Čížek), 34. Hlaváč (Bastl) – 7. Václavovic (Kubát)
VUT Cavaliers Brno – Akademici Plzeň 1:2
11:40, konec (10)
Branky a nahrávky: 28. Dobšák (Antal) – 12. Šiška (Šíma, Sklenička), 47. Rejzek (Strmiska)
Smíchov 1913 – Berounští Medvědi 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Dongres (Sůva), 17. Kovář (Vecko), 20. Dongres (Dongres), 31. Král (Veselý, Vecko), 45. Kasík (Sůva) – 57. Gebhart (Nejepsa), 60. Procházka (Kvapil)
HC TNP Praha – Hvězda Praha 5:1
19:15, konec
Branky a nahrávky: 3. Mišner (Zima, Šramota), 11. Novák, 17. Kadaně (Major), 33. Štěpán (Kadaně), 47. Novák (Valder) – 4. Klečka (Hyršl)
HC Vimperk – Motor ČB B 2:20
09:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Bušek (Voldřichová), 47. Stöhr – 3. Sedlář (Řeřábek), 4. Láf (Walter), 4. Kosař, 8. Sedlář (Řeřábek, Láf), 11. Walter (TS), 13. Sedlář, 14. Řeřábek, 18. Sedlář, 19. Řeřábek, 19. Řeřábek, 31. Sedlář, 32. Záviš, 37. Záviš (Kosař), 40. Blaho, 44. Řeřábek (Dvořák), 45. Hort (Šnajdr, Láf), 46. Řeřábek (Blaho, Dvořák), 46. Walter (Šnajdr), 50. Láf, 59. Záviš (Řeřábek)
Ledeč n. S. – Humpolec 0:0
10:00, konec
Náměšť n. O. – Havlíčkův Brod 0:0
10:00, konec
Velká Bíteš B – Velké Meziříčí B 0:0
10:00, konec
Pelhřimov – Jihlava 0:0
11:30, konec
Světlá nS – Třebíč 0:0
12:00, konec
Nový Jičín B – Frýdek-M. "B" 6:4
11:45, konec
Branky a nahrávky: 9. Horák (Chalupa), 20. David (Výskala), 34. David, 39. Chalupa, 40. Posád (David), 47. Posád (David) – 10. Dostál (Merta), 14. Merta (Balvín), 54. Balvín (Merta), 56. Balvín (Hanák)
Opava – Poruba 6:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Václavek, 26. Juroš, 35. Trupar (Mička), 41. Vincker (Minarčík), 44. Juroš, 48. Lebeda (Celta) – 15. Lamacz, 49. Kuzník, 57. Myšík
Třinec – Černí Vlci 16:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Fizek, 5. Lenczowski (Kytka), 11. Fizek (Cymorek), 13. Lenczowski, 23. Pilch (Fizek), 26. Fizek (Cymorek), 30. Lenczowski (Kytka, Szturcek), 38. Niemczyk, 42. Szturcek (Bojdová), 42. Kytka, 43. Sedláček (Smolka), 44. Pilch (Fizek), 48. Pilch (Fizek), 50. Komanec (Sedláček), 52. Pilch, 59. Giercuszkiewicz (Sedláček) – 5. Holý (Hajda), 28. Holý (TS), 29. Vik (TS), 41. Vik (Marek), 41. Holý (Vik), 56. Holý (Hajda)
Klatovy – Třemošná 1:13
09:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Hořejší – 5. Vaňourek, 8. Wolf (Vaňourek), 8. Šejdl, 9. Matoušek (Tomka), 19. Vaňourek (Tomka), 28. Wolf (Vaňourek, Tichý), 31. Šejdl (Vaňourek), 32. Tichý (Hamet, Vaňourek), 35. Šejdl (Matoušek), 36. Hamet (Jurčík, Němec), 36. Zimmermann (Vaňourek), 53. Tomka (Wolf), 60. Wolf (Němec)