2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HK Opava

2:3

po prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)

30.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 22. kolo • Martin Ťok

Tipsport: 1.45 5.2 4.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Opava dnes v dramatickém závěru, kdy ještě 8 sekund před koncem prohrávala dokázala vyrovnat, a v prodloužení měla větší štěstí a vstřelila vítěznou branku. V Hodoníně zůstává 1 bod a do Opavy míří 2 body. (19:19:39)

62:43

Opava právě vstřelila branku!
Hodonín ztratil puk v útočném pásmu a JAKUB HENDRYCH se řítil sám na Kubáně, kterého prostřelil střelou pod lapačkou.

61:43

Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Oba celky chtějí vstřelit vítěznou branku.

60:01

60:00

59:52

Opavě se vyplatila hra bez brankáře a vyrovnává na 2:2. Autor branky: JIŘÍ ŠINDELÁŘ. Asistence: Zelenkov

59:42

Hosté hrají bez brankáře.

59:29

Drtiči právě vstřelili branku!
Hodonín využívá přesilovku a ujímá se půl minuty před koncem vedení 2:1. Autor branky TOMÁŠ KOMÍNEK. Asistence: Horák

58:32

Opava vyhazuje puk za branku Kubáně.

57:38

Šindelář dostává 2 minuty za podrážení a jeho kolega Zdeněk dostává taky 2 minuty za vysokou hůl. Hodonín bude hrát 5 na 3.

56:34

54:34

Wolf dostává 2 minuty za podrážení.

52:23

Hodonín vyrovnává, když se prosazuje kapitán mužstva DOMINIK MATULA. Asistence: Charvát

52:13

50:13

Charvát dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

49:40

Opava vyhazuje na zakázané uvolnění.

45:36

Dnešní utkání sleduje 832 diváků.

2:3

Branky a nahrávky: 53. Matula (Charvát), 60. Komínek (Horák) – 34. Peslar (Herman, Černý), 60. Šindelář (Zelenkov), 63. Hendrych

SHK Drtiči Hodonín: Kubáň ( Javůrek) – Věžník, Ševčík, Sedláček, Miklík, Horák, Komínek, Mlynář, Matula (C), Proschl, Čejka, Bulín P., Krejčí, Charvát, Bulín J., Hložánek, Leška, Janás, Polák, Dřímal

HK Opava: Daňa (Lamla) – Šindelář (C), Zdeněk, Chalupa, Ficek, Peslar, Zouhar – Štindl, Černý, Wolf, Kysučan, Rousek, Zelenkov, Kovařík, Herman, Hendrych, Kadula, Malina

Rozhodčí: Blaha – Maloušek, Hübl