30.11.2019, 17:30 • Bouchalky • 22. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 1.7 4.8 3.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:53

Sedm sekund před koncem 3tř. se ještě bude vhazovat po Čápové pravé ruce.

58:10

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Kopřivnice přece jen v závěru 3tř. využívá přesilovku a snižuje na – 5:2. Suchý našel najíždějícího METĚJE MACHA, který se svojí střelou na Čápovu bránu nemýlil. Asistence: Dominik Suchý, Jiří Brodek

57:09

Ve vlastním oslabení mohl ujet hostující obraně jeden z domácích útočníků, ale hosté si ho na poslední chvíli pohlídali a odebrali mu kotouč z hokejky.

56:39

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Koželuh – 2 min., podrážení).

54:43

Po slušné Burešově akci se ke střele mezi kruhy dostal Kališ, ale puk nedokázal trefit asi úplně tak jak si představoval.

52:03

50:25

Kopřivnice se hned po vhazování uvelebila v útočném pásmu a založila akci po které se na jejím konci blýskl střelou od modré Stříž, ale Čáp na puk dobře viděl a v pohodě zasáhl.

50:03

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Lojek – 2 min., nedovolené bránění).

48:00

Offsajd Plamenů. Hra se přesune zpátky od středního pásma.

46:14

Žďár právě vstřelil branku!
Domácí dávají už pátou branku – 5:1. Prokš našel pěknou nahrávkou TOMÁŠE CHLUBNU, který se svojí střelou nemýlil a poslal tak domácí do náskoku již čtyř branek. Asistence: Marek Prokš

45:53

První zásah si ve třetí třetině připisuje i Čáp, když musel schovat pod lapačkou Machovu střelu z pravého kruhu.

43:47

Žďár dává již čtvrtou branku – 4:1. Trefuje se MAREK PROKŠ. Bez asistence.

43:00

Dobře si nahrávku jednoho ze svých spoluhráčů sklepl na modré Kunstmüller, ale s jeho pokusem z levého kruhu si Hromada opět dobře poradil.

41:48

Parádně si ke střele až před Hromadu najel Bureš, ale hostující brankář neměl s jeho pokusem nějaké větší problémy. Je přerušeno.

40:01

40:00

39:19

Začala poslední minuta druhé třetiny. Na puku se v útočném pásmu drží domácí, ale ke střele se zatím nedostali.

39:00

5:2

Branky a nahrávky: 3. Kunstmüller (Adam, Pleva), 17. Bureš (Kovářů, Kališ), 30. Pleva (Adam, Kunstmüller), 44. Prokš, 47. Chlubna (Prokš) – 18. Fojtík F. (Mach), 59. Mach (Suchý, Brodek)

SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma) – Pleva, Veleba, Spálovský, Kališ, Koželuh, Lojek – Wasserbauer – Adam, Medek, Kadleček, Prokš, Knap, Chlubna, Gregar, Bureš, Heinrich, Kovářů, Kunstmüller

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, Fojtík T., Stříž – Mach, Suchý, Brodek, Sluštík, Daron, Pěnčík, Bochnak, Fojtík F., Gola, Mach, Hrubý

02:56 ZNS 1:0 Kunstmüller (Adam, Pleva)
03:51 ZNS 2 Lojek, podrážení
04:03 KOP 2 Suchý, podrážení
10:56 KOP 2 Štěpánek, nedovolené bránění
14:10 ZNS 2 Prokš, hákování
17:00 ZNS 2:0 Bureš (Kovářů, Kališ)