turnaj O Pohár DHL

HC Sparta Praha – HC Kometa Brno

3:2

po s.n. (1:2) (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

30.11.2019, 12:45 • Tipsport arena, Praha 7 (Bubeneč) • 23. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Sparta Praha.
Autorem vítězné branky je MICHAEL KRUTIL.

Tak pozor, v brněnské kleci na nájezdy Rachůnka nahradí Jakub Kubík!

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

55:34

Tentokrát už se ale vylučuje, za nedovolené bránění putuje na lavici hanby Václav Rubeš (SPA).

55:21

Tipsport arena viděla další výměnu názorů, fanoušci obou klubů častují soupeře nepěknými slůvky. Tentokrát se to ale obejde bez vyloučení.

52:28

Sparta právě vstřelila branku!
Domácí v přesilovce vyrovnávají stavu duelu, sedm a půl minuty před koncem základní hrací doby tak začínáme zase od začátku! Klimo poslal kotouč připravenému DAVIDU ROUTOVI, který následně Rachůnka zaskočil střelou z první – 2:2! Asistence: Michal Klimo, Jakub Prchal.

51:11

Ivo Sedláček (KOM) poté ještě přijel před Cichoně a trochu jej osprchoval ledem, za což dostává menší trest. Sparťané budou mít přesilovku.

37:18

Kometa právě vstřelila branku!
Brněnští hráči si ale velmi rychle berou náskok zase zpět! Moravané se rychle přesunuli před Cichoně, kterého po krátké kombinaci překonal přesnou střelou JAN HOLEMÝ – 1:2! Asistence: Jan Sedláček.

36:49

Holešovičtí ve vlastním oslabení trestají naprosto fatální zaváhání hostujícího gólmana a vyrovnávají na 1:1! Rachůnek vyjel za svou branku rozehrát kotouč, na který ale nedosáhl. K puku se jako první dostal TOMÁŠ KULHÁNEK, který objel prázdnou klec a vsítil dost možná nejjednodušší gól své mladé kariéry. Bez asistence.

35:18

Sparta jde na zhruba půl minuty do tří! Václav Rubeš (SPA) je vyloučen za podrážení.

33:44

Pěstní souboj vyhrál Alexandr Vorobjev (SPA), který krom většího trestu za hrubost a osobáku do konce utkání, jenž si připisuje i Patrik Vašíček (KOM), dostává ještě dvě minuty za nedovolené bránění brankáři. Kometu tak čeká přesilovka, na trestné lavici Vorobjeva zastoupí útočník Michal Vágner.

33:40

Napínavý souboj okořenila pravá a nefalšovaná bitka bez rukavic, jeden z domácích za Cichoněm vyzval na souboj Patrika Vašíčka!

31:16

Domácí mají šanci na reparát, Sebastian Bartes (KOM) je vyloučen za hrubost.

28:26

Patrik Vašíček (KOM) dostává menší trest za podrážení, Sparta si poprvé vyzkouší přesilovku.

12:43

Brněnský fanklub pochválil hlavního sudího, který po faulu za brankou vyloučil Tomáše Kulhánka (SPA) za hákování. Kometu čeká přesilovka.

11:03

Kometa na začátku dvanácté minuty otevírá skóre! Brněnští hráči vyhráli buly před vlastní brankou a následný prudký výpad na Cichoně v úvodní trefu utkání přetavil DOMINICK VAŠÍČEK – 0:1! Asistence: Daniel Indrák.

3:2

Branky a nahrávky: 37. Kulhánek, 53. Routa (Klimo, Prchal), rozh. náj. Krutil – 12. Vašíček D. (Indrák), 38. Holemý (Sedláček J.)