Chance liga

VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov

1:2

po s.n. (0:2) (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)

30.11.2019, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • 27. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.75 4.5 3.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:09

Další možnost pro Vsetín dostat se do vedení v zápase. Dvě minuty za vysokou hůl pro Karla Pláška. Valaši jdou do osmé přesilové hry.

46:24

Další trest pro Přerov, konkrétně Jana Bergera, jenž fasuje dvě minuty za napadení.

42:57

Vsetín si zahraje další přesilovou hru, dvě minuty za sekání nafasoval Jakub Navrátil.

39:08

Vsetín si znovu na závěr třetiny zahraje v početní výhodě, dvě minuty za držení nafasoval Zdeněk Čáp.

30:02

Nápor Přerova může umocnit přesilová hra, dvě minuty za podrážení fasuje Sebastián Gorčík.

24:38

Vsetín si zahraje další přesilovou hrou, s dohráním vsetínského brankáře Bláhy to přehnal Šimon Kratochvíl a putuje na trestnou lavici na dvouminutový pobyt.

19:03

Valaši si v závěru první třetiny zahrají v početní výhodě. Menší trest za podrážení nafasoval Josef Hrabal.

13:51

Poměr sil na ledě se srovná a po devětatřiceti vteřinách odstartuje početní výhoda Přerova. Na trestnou lavici míří Vlastimil Dostálek na dvě minuty za sekání.

12:30

Vsetín si zahraje přesilovou hru, dvě minuty za sekání nafasoval Josef Hrabal.

02:57

Přerovská přesilovka je u konce, dvě minuty za sekání nafasoval Jakub Navrátil.

02:41

Máme zde první vyloučení zápasu, na trestnou lavici putuje hráč Vsetína, konkrétně Radim Kucharczyk, jenž za hranici pravidel dohrál přerovského Čápa, ten se po krátkém otřesu z ledu zvedá a putuje na střídačku po svých. Vsetínský útočník nafasoval 2+10 minut za vražení na hrazení.

1:2

Branky a nahrávky: 32. Pechanec – 28. Navrátil (T. Doležal, Pšurný), rozh. náj. Pšurný