konec (2:1, 2:0, 0:1)

24.01.2019, 10:00 • Fetisov Arena • Michal Raška

Tipsport: 2.7 4.1 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:32:04)
Je konec! Vladivostok dnes zvládl zápas na domácím ledě s Novosibirskem, kterého porazil 4:2. Už v 6. minutě šli do vedení hosté, když se prosadil Peltola. Ve 13. minutě ale srovnal Butuzov a v 15. minutě po dlouhých minutách nakonec byla uznána branka Polákovi. e 29. minutě se totiž prosadil Djakov a dvě minuty před sirénou ukončující tuto třetinu se trefil také Buzutov. V 55. minutě lehce zdramatizoval utkání Demidov, ale hosté se na další gól už nezmohli.

59:49

Domácí bezpečně drží kotouč na své polovině a čekají na konec utkání.

59:16

58:25

Vladivostok drží kotouč na svých holích a pomalu může slavit výhru v dnešním zápase.

57:16

Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Jordan Caron – 2 min., krosček).

56:56

Ovšem posléze se Novosibirsk provinil zakázaným uvolněním a následuje buly před Taylorem.

56:26

Následně se hra přemístila zpátky před domácí bránou a nyní tak je k vidění rychlý hokej.

55:58

Novosibirsku se opět povedlo dostat do pásma soupeře, ale zatím beze střely.

54:47

54:47 Nikolaj DEMIDOV - 4:2

54:47

Sibir právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovku 4 na 3 a dramatizují konec tohoto utkání! NIKOLAJ DEMIDOV vypálil metr za modrou čárou přesně k pravé tyči! Asistence: Jegor Milovzorov.

54:32

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Karel Kubát – 2 min., podrážení).

54:32

Hosté se sice dostali do zakončení, ale to skončilo jen v moci domácího brankáře.

53:27

Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Konstantin Klimontov – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vojtěch Polák – 2 min., vražení na hrazení).

53:27

Novosibirsk absolutně nezvládá konec tohoto utkání a už po několikáté chtěl vyvolat bitku.

53:22

Domácí i hosté v plném počtu.

52:18

Admiral se dostal do zakončení, ale z toho nakonec nebylo nic vážnějšího.

52:04

U puku je domácí mužstvo, které se snaží něco vymyslet.

51:22

Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Jordan Caron – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., hrubost).

50:43

Hosté sice mají přesilovou hru, ale ani ta se jim nedaří a o vítězi je tak rozhodnuto.

50:04

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vojtěch Polák – 2 min., krosček).

48:06

Novosibirsk se sice snaží něco vymyslet na polovině soupeře, ale v dnešním zápase jsou horším týmem.

47:32

Opět je hra pozastavena, jelikož přišla střela hostujícího hráče, která byla zblokována do ochranné sítě.

46:58

Domácí se snažili projít po pravé straně, ale tam je zastavila obrana Sibire.

45:19

45:10

Posléze se dopředu dostal Kirill Voronin, ale jeho střela skončila v ochranné síti.

44:30

Novosibirsk si sice vytvořil v přesilovce dobrou příležitost ke střele, ale ta nakonec nepřišla.

43:19

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vasilij Strelcov – 2 min., držení).

41:55

A další rána z hole domácího hráče končí pouze v lapačce hostujícího brankáře.

40:48

Domácí pokračují ve skvělé hře z druhé třetiny a Taylor tak musel opět zasahovat.

40:01

Střídání v týmu HK Sibir Novosibirsk: ze hřiště odchází Alexej Krasikov, přichází Danny Taylor.

40:01

Další třetina začne přibližně v 11:53.
Druhá perioda je u konce a Admiral vede už 4:1! Ve 29. minutě se totiž prosadil Djakov a dvě minuty před sirénou ukončující tuto třetinu se trefil také Buzutov. Vladivostok je dnes jasně lepším týmem a bylo by velké překvapení, kdyby dnes nebral všechny body.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:49

Opět se Vladivostok dostal do zakončení, ale Alexej Krasikov předvedl úspěšný zákrok.

38:15

38:15 Vladimir BUTUZOV - 4:1

38:15

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
A je to už o tři branky! Střela domácího hráče se odrazila od mantinelu a následně jí dorazil do odkryté brány u pravé tyče VLADIMIR BUTUZOV. Asistence: Ivan Miščenko a Jurij Kozlovskij.

37:32

Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Vladislav Naumov – 2 min., podrážení).

37:07

36:45

Admiral se vydává dopředu i v oslabení a v dnešním utkání je stále lepším týmem.

35:07

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vasilij Strelcov – 2 min., nedovolené bránění).

34:32

Momentálně toho na hrací ploše k vidění moc není.

33:23

Jegor Milovzorov vypálil z levého kruhu, ale pouze doprostřed brány, kde byl připraven Anton Krasotkin.

32:42

Opět to je Vladivostok, který se snaží vstřelit další branku, ale Krasikov předvedl další skvělý zákrok.

31:49

Opět je hra přerušena a následuje tak menší komerční přestávka.

30:42

A opět musel zasahovat Alexej Krasikov, jenž raději přikryl kotouč svou lapačkou.

29:42

Opět se Vladivostok snaží něco vymyslet, ale Alexej Krasikov si poradil s další střelou soupeře.

28:14

28:14 Kirill ĎJAKOV - 3:1

28:14

Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Mereskin z pravé strany posunul puk na KIRILLA ĎJAKOVA a ten dává gól! Asistence: Alexandr Mereskin a Kirill Voronin.

26:55

Novosibirsk momentálně dominuje na hrací ploše, ale nemůže vstřelit branku.

25:49

Ilja Morozov vypálil z pravé strany, ovšem opět zamířil pouze do lapačky Antona Krasotkina.

24:43

A další rána hostujícího hráče od modré, ale opět vedle brány.

23:35

Opět je hra přerušena, když přišla střela hostů, ale ta byla zblokována do ochranné sítě.

22:44

21:58

Novosibirsk sice má přesilovku, ale Admiral se zatím velice dobře brání.

20:50

Hosté se snaží něco vymyslet na polovině soupeře, ale to se jim moc nedaří.

20:44

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikita Feoktistov – 2 min., podrážení).

20:01

Další třetina začne přibližně v 11:01.
První třetina je u konce a Vladivostok vede 2:1! Ovšem už v 6. minutě šli do vedení hosté, když se prosadil Peltola. Ve 13. minutě ale srovnal Butuzov a v 15. minutě po dlouhých minutách nakonec byla uznána branka Polákovi. Admiral tak zaslouženě vede.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:55

Ovšem následná rána od modré byla zblokována.

19:31

Domácí rozjíždějí další akci, ve které budou chtít ještě vstřelit gól před sirénou.

18:28

Alexandr Ugolnikov sice vystřelil z pravé strany, ale jeho pokus nebyl nijak nebezpečný.

18:04

Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Alexander Loginov – 2 min., hákování).

16:11

Novosibirsk se snaží rychle srovnat, ale Krasotkin je při chuti.

15:22

Následně se hosté dostali ke střele z pravé strany, ale domácí brankář byl připraven.

15:12

Domácí se nyní provinili zakázaným uvolněním a následuje buly před bránou Krasotkina.

Na druhý pokus je také vše potvrzené a Admiral tak jde do vedení 2:1!

14:05

Ovšem pozor! Rozhodčí sice uznal branku po zhlédnutí videa, ale po následném rozhovoru s trenérem hostů jde zpět do boxu a video zkontroluje znovu!

14:05

14:05 Vojtěch POLÁK - 2:1

14:05

Před hostující bránou byl velký chumel hráčů, ovšem nejlépe se v něm vyznal VOJTĚCH POLÁK, který dokázal procpat kotouč za záda Krasikova!

14:05

Před hostující bránou byl velký chumel hráčů, po kterém skončil puk ve svatyni Novosibirsku, ovšem rozhodčí se jde podívat na video!

13:42

Posléze se sice dostal ke střele domácí Vojtěch Polák, ale jeho pokus vyrazil Krasikov do ochranné sítě.

13:06

Nyní jsou ovšem u puku opět hosté z Novosibirsku.

12:21

12:21 Vladimir BUTUZOV - 1:1

12:21

Je srovnáno! Domácí mužstvo totiž proměňuje přesilovou hru v branku, když se po levé straně řítil Černikov, který posunul kotouč na VLADIMIRA BUTUZOVA a ten zakončoval do odkryté svatyně. Asistence: Alexandr Černikov.

11:18

Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Danil Romancev – 2 min., držení).

10:50

Utkání zatím naprosto jasně ovládá hostující tým, který je aktivnější směrem dopředu.

09:11

Novosibirsk nemohl pokračovat v útočné akci, jelikož se dopustil ofsajdu.

08:09

07:36

Admiralu se posléze povedlo odpálit kotouč přes celé kluziště.

06:58

Opět se hosté dostali do zajímavé šance, ale ta nakonec nic velkého nepřinesla.

06:09

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., podrážení).

05:18

05:18 Jukka PELTOLA - 0:1

05:18

Novosibirsk jde do vedení! JUKKA PELTOLA vypálil z pravé strany tvrdou ránu, která nakonec skončila za zády Krasotkina. Asistence: Shane Prince a Gilbert Brulé.

04:05

Krasikov si opět poradil s náhozem z poloviny hřiště a okamžitě rozehrál. Rozhodčí tak nemuseli pozastavit hru.

03:20

A opět to byl Vladivostok, konkrétně Jurij Petrov, který ohrozil hostující svatyni, ale jeho střela byla sražená do ochranné sítě.

02:52

Stěpan Zacharčuk chtěl překonat svou tvrdou střelou hostujícího gólmana, ale to se mu nepovedlo, jelikož Krasikov byl připraven.

00:58

Hosté se sice dostali dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.

00:01

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – S. Zacharčuk, Ugolnikov (A), Kozlovskij, Miščenko, Ďjakov, Karmaškov, Patrikejev, Kubát – Feoktistov, V. Strelcov, A. Strelcov – V. Butuzov, J. Petrov, Černikov (A) – K. Voronin, Mereskin, J. Jakovlev – Zajcev, V. Polák, Koňkov (C).

HK Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – K. Alexejev (A), Loginov, Demidov, Ilja Morozov, Klimontov, Savčenko, Naumov – J. Peltola (C), Brulé, Prince – Milovzorov, Sajustov (A), Šarov – Zyrjanov, Michajlov, Caron – Šaškov, Romancev, Pervušin – Pešechonov.

Rozhodčí: Viktor Birin, Evgeny Romasko – Nikita Novikov, Tornike Kuchava.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vladivostok je momentálně ve Východní konferenci na dvanáctém místě se třiceti třemi body a skóre 107:147. V posledním zápase přivítal na svém ledě Omsk, který porazil 4:1.
Novosibirsk je na tom ve stejné tabulce o něco lépe a aktuálně se nachází na desátí příčce se čtyřiceti čtyřmi body a skóre 117:152. Naposled vyhrál na ledě posledního Chabarovsku 4:2 a připsal si tak čtyři výhry v řadě.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy Admiral Vladivostok a HK Sibir Novosibirsk. Naposled se spolu tato mužstva utkala před měsícem na ledě Sibire, kde ovšem Admiral zvítězil 4:1. Dnes se ale bude hrát ve Fetisov Aréně. Tato hala nabídne kapacitu pro 5 500 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 10:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

4:2

Branky a nahrávky: 13. V. Butuzov (Černikov), 15. V. Polák, 29. Ďjakov (Mereskin, K. Voronin), 39. V. Butuzov (Miščenko, Kozlovskij) – 6. J. Peltola (Prince, Brulé), 55. Demidov (Milovzorov)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (41. D. Taylor) – K. Alexejev (A), Loginov, Demidov, Ilja Morozov, Klimontov, Savčenko, Naumov – J. Peltola (C), Brulé, Prince – Milovzorov, Sajustov (A), Šarov – Zyrjanov, Michajlov, Caron – Šaškov, Romancev, Pervušin – Pešechonov.

Rozhodčí: Viktor Birin, Evgeny Romasko – Nikita Novikov, Tornike Kuchava

05:18 SIB 0:1 J. Peltola (Prince, Brulé)
06:09 VLD 2 Miščenko, podrážení
11:18 SIB 2 Romancev, držení
12:21 VLD 1:1 V. Butuzov (Černikov)
14:05 VLD 2:1 V. Polák
18:04 SIB 2 Loginov, hákování