24.01.2019, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.06 3.95 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 4 střely, čas na ledě 12:03 (06:53:24)

1. Juuse Saros (NSH) 47 zák., 1 gól, 97,9%
2. Nate Schmidt (VGK) 0+0
3. Cody Eakin (VGK) 0+0
Statistiky: Střely na bránu: 48-27; Zablokované střely: 17-20; Vhazování: 51%-49%; Hity: 26-27; Přesilové hry: 0/5-0/2; Trestné minuty: 8-12.
Vegas sice vedlo po první třetině zásluhou Maxe Paciorettyho, jenže Predators krátce po přestávce předvedli rychlý obrat, když se krátce po sobě prosadili Ryan Johansen a Nick Bonino. Konečný výsledek zápasu. Vegas Golden Knights 1 Nashville Predators 2.

59:21

Brandon Pirri na pravém křídle vypálil od modré čáry, jeho rána ale byla na přední tyči zablokována.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:49

Jonathan Marchessault na levém křídle vystřelil z vrcholu kruhu a Juuse Saros puk vytěsnil do ochranné sítě.

58:25

Dnešní utkání sleduje 18477 diváků.

57:30

Marc-André Fleury během komerční přestávky usedl na střídačku a Vegas zkouší vyrovnat bez brankáře! Golden Knights prohrávají těsně 1:2.

57:30

Nahození Jona Merrilla od modré čáry skončilo v ochranné síti a odbudeme si poslední reklamní přestávku.

57:05

57:05 Nate Schmidt na brankové čáře zabránil jistému gólu!

57:05

Viktor Arvidsson u pravé tyče předvedl parádní blafák a uklízel puk do prázdné brány, jenže Nate Schmidt nadvakrát dokázal zabránit gólu na čáře! Nejprve bruslí a vzápětí svou hokejkou.

56:12

Craig Smith se málem řítil sám na bránu, jenže Shea Theodore mu na poslední chvíli přizvedl hokejku.

56:06

Tomáš Nosek před bránou tečoval nebezpečné nahození, jenže kotouč minul vzdálenější pravou tyč.

55:21

Mattias Ekholm už je také zpět na ledě a oba týmy hrají v závěru dnešního zápasu v plném počtu.

54:45

Max Pacioretty naskočil na led z trestné lavice a Vegas má k dispozici krátkou přesilovou hru. Využije ji?

53:38

Shea Theodore na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Juuse Saros puk pravým ramenem dobře vyrazil.

1:2

Branky a nahrávky: 9. Pacioretty (Tuch, Stastny) – 21. Johansen, 24. Bonino (Watson, Ellis)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Schmidt (A), Theodore, Engelland (A), Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, Pirri – Pacioretty, Stastny, Tuch – O. Lindberg, Eakin, Carpenter – Nosek, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), P. K. Subban, Ekholm (A), Ellis (A), Hamhuis, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Sissons, C. Smith – Järnkrok, Bonino, Watson – Hartman, Blackwell, Grimaldi. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Jake Brenk, Kyle Rehman. Čároví: Travis Gawryletz, Brandon Gawryletz

Diváci: 18477

08:03 VEG 1:0 Pacioretty (Tuch, Stastny)
16:23 VEG 2 Merrill, sekání
20:52 NSH 1:1 Johansen
23:53 NSH 1:2 Bonino (Watson, Ellis)