Mládežnické MČR krajských výběrů

Hlavní město Praha – Jihočeský kraj

2:1

konec (0:0, 0:1, 2:0)

24.01.2019, 17:45 • Zimní stadion Cheb • Skupina B • Info o změnách stavu (David Sokol (@dsokolino))

Ani závěrečná hra bez brankáře Jihočeskému kraji nepřinesla vyrovnání a po obratu ve třetí třetině v podobě dvou gólů během na vteřinu přesně tří minut slaví dvoubodový zisk Pražané. (19:17:14)

44:10

Jihočeši odvolávají brankáře!

40:51

Pražský výběr právě vstřelil branku!
A zástupci hlavní české metropole čtyři minuty před koncem otáčí utkání! Jejich druhou branku vstřelil kapitán ŠIMON SLAVÍČEK. Asistence: Aleš Čech.

37:51

A Pražané se přeci jenom dočkali přesilovkového úspěchu, sotva osm sekund po vyloučení v soupeřových řadách srovnává skóre JAKUB HRDLIČKA. Asistence: Vojtěch Malínek, Šimon Slavíček.

37:43

Již potřetí v tomto utkání usedá na trestnou lavici David Kampfmüller (JHC), tentokrát vinou podrážení.

36:01

Za podrážení Patrika Brůny (PHA) bylo nařízeno trestné střílení! Jihočeši jej však neproměnili.

35:17

Utkání nám přineslo hned dvojité vyloučení, za podrážení byl vyloučen jihočeský Filip Petrásek (JHC) a za následnou hrubost i Pražan Jakub Hrdlička (PHA).

33:21

Krátce po začátku třetí dvacetiminutovky mají Pražané další šanci vyrovnat, za podrážení bude dvě minuty zpytovat svědomí David Kampfmüller (JHC).

30:01

30:00

27:53

Za hákování menší trest vyfasoval i pražský forvard Lukáš Kalný (PHA).

21:16

Těsně po gólu ale nabízí Jihočeši soupeři možnost srovnat v početní výhodě, hákováním se provinil Richard Pitel (JHC).

20:48

Jihočeský kraj právě vstřelil branku!
Na první branku se čekalo přes dvacet minut, ale konečně je tu. Jihočeský kraj posílá do vedení MAREK MATAŠOVSKÝ. Asistence: Jan Zátopek.

15:01

15:00

14:32

Těsně před koncem první třetiny je ještě vyloučen za podrážení Jaroslav Suchan (JHC).

11:36

Hokejisté z hlavního města nevyužili přesilovou hru a vzápětí jdou sami do čtyř, dvouminutový flastr za krosček dostává Albert Bareš (PHA).

2:1

Branky a nahrávky: 38. Hrdlička (Malínek, Slavíček), 41. Slavíček (Čech) – 21. Matašovský (Zátopek)

Hlavní město Praha: Tuček (Hrabal) – Svoboda, Čech (A), Dráb, Hrdlička, Brůna, Ludvík, Tomov, Frydrich – Skoupý, Malínek, Strnad, Červenka, Štancl, Höll, Kalný, Bareš, Pražák, Slavíček (C), Němec, David

Jihočeský kraj: Slanina (Maleček) – Vylít, Krejčí, Hromada, Herda, Kumpfmüller, Placek (A), Cibulka (C), Čančura – Dubský, Hála, Zátopek, Kříž, Matašovský, Petrásek, Vavřín, Marhoun, Sedlačík, Kudrnáč, Suchan, Pitel (A)

Rozhodčí: Vrba – Baxa, Matys