Chomutov – Třinec 0:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Dravecký (Martin Růžička, Marcinko), 6. Polanský (Cienciala), 47. Polanský (Dravecký), 59. Hrňa (M. Doudera, Marcinko)
Montreal – Arizona 2:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Drouin (Tatar), 45. Reilly (Petry) – 39. Garland (Cousins, Keller)
Toronto – Washington 6:3
01:40, konec
Branky a nahrávky: 20. Kadri (W. Nylander, Rielly), 34. N. Zajcev (W. Nylander, Kadri), 37. Matthews (Rielly, Tavares), 43. Kadri (Co. Brown, Marinčin), 51. Kadri (Co. Brown, W. Nylander), 60. Marner – 19. Bäckström (Kuzněcov, Carlson), 24. Ovečkin (Oshie, Kempný), 58. Niskanen (Oshie, Bäckström)
Colorado – Minnesota 2:5
03:38, konec
Branky a nahrávky: 6. Söderberg (C. Wilson, Calvert), 13. Barrie (MacKinnon, Rantanen) – 7. E. Staal (Coyle), 17. Spurgeon (Suter, Zucker), 28. E. Staal (Mikael Granlund, Åberg), 40. Coyle (Parise, E. Staal), 49. Suter (Mikael Granlund, Åberg)
Vegas – Nashville 1:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Pacioretty (Tuch, Stastny) – 21. Johansen, 24. Bonino (Watson, Ellis)
Anaheim – St. Louis 1:5
04:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Sprong (Getzlaf, H. Lindholm) – 11. Tarasenko (B. Schenn, R. O'Reilly), 23. Sanford, 28. Sundqvist (Maroon, Sanford), 49. Bozak, 50. Blais (MacEachern, Gunnarsson)
Vancouver – Carolina 2:5
04:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Leivo (Stecher, Horvat), 26. Bärtschi (Pettersson, Boeser) – 22. Niederreiter (T. Teräväinen, Aho), 27. McKegg (Mäenalanen, D. Hamilton), 34. Niederreiter (Aho), 34. D. Hamilton (T. Teräväinen), 37. T. Teräväinen (McKegg, Slavin)
Plzeň – Liberec 4:3
17:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 38. Procházka (Princl, Malák), 42. Malák (Malát, Procházka), 45. Kolda (Matiášek, Lokajíček), 50. Matiášek – 10. Šafařovský (Šeliga, Adamec), 19. Šeliga, 20. Šeliga (Rychlovský, Šafařovský), rozh. náj. Šafařovský
HC Litvínov – Slavia 2:4
17:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 19. Berka (Bartoš, Viedemann), 50. Dufek (Šubrt, Jindra), 63. Jindra (Bártek, Jouza) – 25. Petrák (Křenek), 26. Mareček (Havrda), 48. Petrák (Holý), 49. Všetečka (Steinocher)
Mladá Boleslav – Chomutov 1:3
18:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 15. Závora (Sýkora, Grim) – 24. Koláček (Ouřada, Lobodowski), 24. Chlán (Svoboda, Vrhel), 40. Ouřada (Zeman, Mežnar), 62. Chlán (Gut, Ouřada)
Pardubice – Kometa Brno 4:2
18:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 34. Rozlílek (Bucek), 45. Bucek (Rozlílek, Kostka), 56. Bucek (Rozlílek), 58. Bucek (Rozlílek, Kostka) – 35. Meluzín (Kunc), 44. Kunc (Krejčí, Kučeřík), 62. Primožič
Chabarovsk – Omsk 0:3
10:00, konec
Branky a nahrávky: 4. I. Michejev (Pokka, Širokov), 11. Čudinov (Zernov), 36. J. Medveděv (I. Michejev)
Vladivostok – Novosibirsk 4:2
10:00, konec
Branky a nahrávky: 13. V. Butuzov (Černikov), 15. V. Polák, 29. Ďjakov (Mereskin, K. Voronin), 39. V. Butuzov (Miščenko, Kozlovskij) – 6. J. Peltola (Prince, Brulé), 55. Demidov (Milovzorov)
Kunlun – Ufa 1:2
12:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Vitásek (Latta, Savinainen) – 11. M. Majorov (Chochrjakov), 56. Omark (Hartikainen, Rybin)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Běreglazov, 36. Djukarev (Rasmussen, Bulíř)
Jaroslavl – HC Slovan 7:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Kovalenko (Ivanov, Kajumov), 28. Jurtajkin, 38. Rafikov (Ivanov, M. Osipov), 39. Sannikov (Afanasjev, Alexejev), 47. Korškov (Denisenko, M. Osipov), 52. Jelesin (J. Averin, Loktionov), 52. Jurtajkin (Rafikov, Alexejev)
Petrohrad – Barys 3:2
17:30, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 16. A. Bělov (N. Gusev, Prochorkin), 56. Gavrikov (Rundblad, N. Gusev), rozh. náj. Prochorkin – 26. Blacker (Michajlis, Sagadejev), 49. Bochenski (Blacker)
Riga – Minsk 3:2
18:30, po s.n. (3:1)
Branky a nahrávky: 29. McMillan (Ališauskas, Dzierkals), 50. Darzinš (M. Redlihs, Maione), rozh. náj. M. Redlihs – 2. Booth (Wiercioch, Q. Howden), 60. A. Těreščenko (Pulkkinen, S. Kosticyn)
Česko – Čína 0:3
17:15, konec
Branky a nahrávky: 37. Kexin (Yingying, Naiyuan), 39. Mengying (Zhang, Rui), 52. Xintong (Zhang)
Lipt. Mikuláš – Zvolen 0:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Chovan (Pöyhönen), 24. Vandas (Špirko), 25. Holovič (Andrisík)
Královéhradecký kraj – Pardubický kraj 2:2
09:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 13. Sláma (Klíma), 40. Novotný (Jerman, Jirásek) – 13. Formánek, 26. Formánek (Červenka)
Kraj Vysočina – Karlovarský kraj 2:3
09:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 2. Vašák (Prášek, Kozlík), 45. Procházka (Vovsík, Kuba) – 12. Šmajda (Pastor, Rymon), 14. Rymon (Galla, Bubanec), 19. Sapoušek (Bubanec, Šlechta)
Ústecký kraj – Praha 2:3
10:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 10. Černý (Kulich, Perný), 38. Černý (Kulich) – 12. Slavíček (Malínek, Hrdička), 24. Němec (Červenka, Bareš), 32. Němec (Tomov)
Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj 4:2
10:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 2. Mojžíš (Tomeček, Ramert), 13. Volas (Ramert), 20. Ramert (Tomeček), 22. Volas (Tomeček) – 37. Jánoš (Juříček), 37. Petr (Macho)
Jihočeský kraj – Olomoucký kraj 6:1
12:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 5. Zátopek (Vylít, Matašovský), 6. Vavřík (Cibulka, Petrásek), 6. Hála (Marhoun), 23. Hála (Kumpfmüller), 27. Matašovský (Vylít, Placek), 31. Petrásek (Pitel) – 18. Ševčík (Hlávka, Juřička)
Středočeský kraj – Liberecký kraj 3:7
12:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 4. Šapovaliv (Redlich), 17. Hruška (Danda), 34. Bareš (Šapovaliv) – 7. Hujer (Trunda, Tůma), 10. Plos (Jobek, Dvořák), 11. Trunda (Hujer, Kříž), 17. Polák (Trunda), 24. Polák (Trunda, Dvořák), 39. Plos, 43. Hujer (Kříž, Tůma)
Pardubický kraj – Plzeňský kraj 2:1
14:15, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 28. Formánek (Macas, Červenka), 43. Macas (Jirout) – 33. Beníšek (Hodinář, Vlach)
Karlovarský kraj – Jihomoravský kraj 1:1
14:15, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 39. Šmajda (Rymon, Sapoušek) – 3. Heinrich
Královéhradecký kraj – Ústecký kraj 1:4
16:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 8. Gaspar (Geisl) – 9. Špaček (Kulich, Černý), 15. Koblížek (Beran), 22. Kulich (Černý, Špaček), 42. Perný (Koblížek)
Kraj Vysočina – Zlínský kraj 6:1
16:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 2. Kozlík, 8. Fábry (Jungwirth, Pigl), 11. Kozlík (Báťa, Prášek), 35. Pigl (Báťa), 42. Kozlík, 45. Prášek (Machovský, Kozlík) – 27. Mojžíš (Ramert, Tomeček)
Praha – Jihočeský kraj 2:1
17:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 38. Hrdlička (Malínek, Slavíček), 41. Slavíček (Čech) – 21. Matašovský (Zátopek)
Moravskoslezský kraj – Středočeský kraj 3:5
17:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 17. Přibyl (Petr), 20. Becher (Juříček, Puchala), 35. Přibyl – 18. Alscher (Šapovaliv), 30. Alscher (Hrabík), 33. Bareš (TS), 38. Gardoň (Vimmer), 45. Redlich (Hrabík)
Olomoucký kraj – Plzeňský kraj 4:2
19:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 17. Buršík (Tomiga, Trögner), 34. Trögner (Buršík), 40. Haas (Hlávka), 45. Trögner (Buršík) – 39. Šiler, 43. Dvořák (Soukup)
Liberecký kraj – Jihomoravský kraj 3:3
19:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 1. Kříž (Trunda, Jakubec), 25. Kříž (Hujer, Tůma), 31. Hujer (Polák, Trunda) – 1. Šalé (Otava), 5. Prčík, 31. Šalé (Otava, Němec)
Vel. Meziříčí – Uničov 7:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Burian (Maštera, Střecha), 8. Maštera (Ambrož, Střecha), 18. Sobotka (Matov), 20. Rozmarín (Roupec), 28. Křenek (Sobotka, Vlašín), 52. Střecha (Ambrož), 54. Bula (Křenek, Vlašín) – 22. Kolovratník (Beier), 34. Handl (Kavulič), 34. Šímo (Sršeň)