DHL Extraliga juniorů

BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov

1:3

konec (1:0, 0:3, 0:0 - N 0:1)

24.01.2019, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • Skupina o 13. - 24. místo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tolik pro dnešek z Mladé Boleslavi, opět zítra u hokeje odsud z Mladé Boleslavi se těším na počtenou. (20:13:05)
Zápas nakonec zcela ovládli Piráti, kteří zdolali Bruslařský klub i v nadstavbovém prodloužení a odváží si důležité čtyři body.

61:23

Piráti právě vstřelili branku!
Do pásma si najel PETR CHLÁN, domácí obrana mu moc nekladla odpor, a tak z mezikruží rozvlnil síť v pravé části Maškovy branky. Asistence: Michal Gut, Kryštof Ouřada.

61:00

Z levého kruhu Karel Klikorka neuspěl. Trefil opět jen betony připraveného chomutovského brankáře.

60:43

Domácí jsou i nadále v útočném pásmu a mají puk.

60:30

Jan Grim z pravého kruhu vyprášil Pavlátovy betony.

60:01

Začíná prodloužení hrané tři na tři.
Chomutovu se podařilo zápas na ledě Bruslařského klubu díky povedené tříbrankové druhé třetině otočit a získat tři body. O čtvrtý bod se bude hrát ještě v nadstavbě, jež začne za několik málo minut.

59:50

Chomutov dostal puk z obranného pásma, získá v Mladé Boleslavi tři body.

59:19

Středočeši vyhráli buly a drží pásmo.

59:06

Mladá Boleslav hraje šest na pět, domácí trenéři odvolali brankáře.

59:06

Střela Vladislava Houšky z levého kruhu vypadala nadějně, puk letěl poměrně prudce, ale Dominik Pavlát jej zpacifikoval svými betony.

58:36

Na kotouči jsou znovu Boleslavští, těm se však nedaří často, případně přesně střílet.

58:25

O puk se bojuje u mantinelu nedaleko chomutovské branky.

58:14

1:3

Branky a nahrávky: 15. Závora (Sýkora, Grim) – 24. Koláček (Ouřada, Lobodowski), 24. Chlán (Svoboda, Vrhel), 40. Ouřada (Zeman, Mežnar), 62. Chlán (Gut, Ouřada)

BK Mladá Boleslav: Mašek (Kmec) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Jirásek, Hovorka, Rudolph, Procházka – Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster (A), V. Houška, Grim (C), Vasilev, Moravčík, Šíma

Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Váchal, Šuráň, Seeman, Zeman, Mikulec, Beneš, Vaněk – Vrhel, Chlán (A), Svoboda, Prokop, Mežnar, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada (C), Gut

Rozhodčí: Smitka – Bosák, Axman