Liberecký kraj – Jihomoravský kraj

3:3

konec (1:2, 1:0, 1:1)

24.01.2019, 19:30 • Skupina A • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Oba celky vstřelili v posledním dějství po jednom gólu, Liberecký kraj skóroval sekundu po záverečné siréně, a tak se stav nezměnil. Zápas končí remízou 3:3. Obě branky padly během první minuty závěrečné třetiny, Hujer poslal liberecké hráče do vedení v jednatřicáté minutě, po dvaceti sekundách bylo znovu vyrovnáno díky Šalému. (21:28:03)

43:48

Liberecký výběr kombinuje před Bizoňem, nepřichází však žádné střely.

42:34

Oddechový čas pro domácí.

42:34

Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Otava – 2 min., hákování).

42:27

Domácí posílají puk do zakázaného uvolnění.

40:58

Jihomoravané hrají v útočném pásmu, liberečtí hráči ale brání svou klec.

39:00

Heinrich ujel všem a s pukem byl sám na Bizoňa, ten ale jeho střelu z mezikruží chytil do lapačky.

38:33

Horký zůstal po inkasovaném tvrdém hitu u mantinelu ležet na ledové ploše, po chvíli za doprovodu lékaře odjel na střídačku.

37:23

Heinrich tvrdě pálil z mezikruží, Volevecký jeho střelu zachytil do náruče.

36:58

Vyloučení v týmu Liberecký kraj (Hois – 2 min., držení).

35:30

Při překročení modré čáry se dostali domácí do ofsajdu.

34:10

Jihomoravané zabrali útočnou třetinu a kombinují, ke střele je však Liberecký kraj nepouští.

31:30

Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Nekvapil – 2 min., podrážení).

30:46

Jihomoravský kraj právě vstřelil branku!
A další blesková odpověď jihomoravanů. EDUARD ŠALÉ obdržel přihrávku do mezikruží, odkud propálil Voleveckého mezi betony. Asistence: Roman Otava, František Němec.

30:37

Liberecký kraj právě vstřelil branku!
Další blesková akce Libereckého kraje posílá domácí do vedení. Polák přihrál JAKUBU HUJEROVI na levou tyč a Hujer bez problému trefil volný prostor za Bizoňem. Asistence: Vojtěch Polák, Tomáš Trunda.

30:01

30:00

29:21

Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Cakl – 2 min., podrážení).

3:3

Branky a nahrávky: 1. Kříž (Trunda, Jakubec), 25. Kříž (Hujer, Tůma), 31. Hujer (Polák, Trunda) – 1. Šalé (Otava), 5. Prčík, 31. Šalé (Otava, Němec)

Liberecký kraj: Volevecký (Vopravil) – Jakubec, Dědek, Tůma, Culek, Meisel, Dvořák – Hujer, Jansa, Polák, Kříž, Hois, Peréz, Trunda, Stejskal, Jobek, Leden, Vološín, Plos

Jihomoravský kraj: Bizoň (Schnattinger) – Máša, Zavřel, Hykl, Šupa, Ulbrycht, Němec, Prčík – Nesvadba, Marek, Cakl, Nekvapil, Otava, Šalé, Horký, Linka, Líska, Heinrich, Kruták, Boltvan, Lysoněk

Rozhodčí: Pilný – Juránek, Šneberk

00:10 LBK 1:0 Kříž (Trunda, Jakubec)
00:23 JHM 1:1 Šalé (Otava)
01:07 LBK 2 Jobek, podrážení
04:06 JHM 1:2 Prčík
05:12 LBK 2 Trunda, podrážení