Mládežnické MČR krajských výběrů

Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj

4:2

konec (2:0, 2:0, 0:2)

24.01.2019, 10:45 • KV Arena • Skupina A • Info o změnách stavu (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Konec zápasu. (12:23:05)

36:28

Moravskoslezský kraj právě vstřelil branku!
Hosté snižují na rozdíl dvou gólů! O branku se postaral DOMINIK PETR. Asistence: Jakub Macho.

36:08

VOJTĚCH JÁNOŠ snížil ztrátu svého týmu na tři góly! Asistence: Filip Juříček.

32:24

Za příliš mnoho hráčů Zlínského kraje odsedí dvou minutový trest Patrik Volas (ZLK).

30:33

Dvě minuty za pozdní dohrání si odsedí Vojtěch Jánoš. Domácí tak mají možnost navýšit své, už tak vysoké vedení.

30:01

30:00

26:00

Moravskoslezský kraj má možnost dotáhnout se na soupeře! Za podrážení si totiž vysloužil dvě minuty Jakub Čechmánek (ZLK).

24:14

Zlínský výběr bude mít možnost navýšit své vedení. Za nedovolené bránění si totiž dvě minuty odpyká Matyáš Melovský (MSK).

21:27

Zlínský kraj právě vstřelil branku!
Výběr Zlínského kraje se se soupeřem opravdu nemaže. O čtvrtou branku domácích se postaral PATRIK VOLAS. Asistence: Michal Tomeček.

19:16

Vedení svého týmu navýšil JAN RAMERT. Asistence: Michal Tomeček.

15:01

15:00

14:48

Mnoho hráčů na ledě měl nyní Moravskoslezský kraj, dvouminutový trest odpyká Jakub Macho.

12:27

Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Řepa – 2 min., podrážení).

12:16

Výběr Zlínského kraje se posouvá do dvoubrankového vedení po gólu PATRIKA VOLASE. Asistence: Jan Ramert.

10:11

Dvě minuty si za nedovolené bránění odpyká Filip Juříček z výběru Moravskoslezského kraje.

07:25

Vyloučení v týmu Zlínský kraj (Krajčík – 2 min., hákování).

4:2

Branky a nahrávky: 2. Mojžíš (Tomeček, Ramert), 13. Volas (Ramert), 20. Ramert (Tomeček), 22. Volas (Tomeček) – 37. Jánoš (Juříček), 37. Petr (Macho)

Zlínský kraj: Růžička (Hendrych) – Ročák, Žák, Krajčík, Machů, Mikula, Valda, Sýkora, Burian "C" – Matušů, Tomeček, Jakeš, Rigo, Ramert, Heš, Turek "A", Dědek "A", Adámek, Volas, Čechmánek, Mojžíš

Moravskoslezský kraj: Münch (Klimek) – Cienciala, Kosina, Andrle, Veřmiřovský, Řepa, Dobeš, Puchala "C", Mošnička – Tomiczek, Hradil, Juříček, Macho, Petr, Přibyl "A", Melovský, Mikula, Žák, Jánoš, Bárta, Becher

Rozhodčí: Jaroš – Dědek, Hnát