Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – HC RT TORAX Poruba 2011

3:4

po prodl. (1:0, 0:3, 2:0 - 0:1)

23.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 49. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 2.58 4.4 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:42:46)
Slovan vybojoval díky fantastickému závěru jeden bod, ale v prodloužení o ještě jeden bod navíc, díky zbytečné chybě Martina Volkeho, přišel. Poruba však také nebude odjíždět z Ústí spokojená, jelikož přišla o vítězství v základní hrací době absolutně zbytečně.

64:54

64:54 Tomáš GUMAN - 3:4

64:54

Poruba právě vstřelila branku!
Utkání končí nakonec pro Slovan velmi smolně. Martin Volke zachytil kotouč u své pravé tyče a chtěl jej svým typickým způsobem rozehrát, nicméně do rozehrávky mu sáhl TOMÁŠ GUMAN a šest vteřin před koncem prodloužení přisoudil bonusový bod Porubě – 2:3! Asistence: Bez asistence.

64:32

Martin Šťovíček a Jaroslav Roubík si hezky vyměnili kotouč, ale Jaroslav Roubík poté netrefil branku.

64:01

Poslední minuta prodloužení.

63:31

Martin Zdvořáček nabízel kotouč před branku, nicméně jeho nabídka byla sražena mimo branku Poruby.

62:35

Jaroslav Roubík zkušeně posunul kotouč Martinu Šťovíčkovi do samostatného úniku, ale domácí útočník nedokázal svou střelou trefit branku!

61:29

Roman Chlouba ujel do situace dvou proti jednomu, zkusil se prosadit stahovačkou, ale ta mu nevyšla.

60:43

Slovan ztratil kotouč a po vystřídání bude pokračovat ve hře s pukem Poruba.

60:01

Slovan vyhrál důležitou buly v prodloužení.

60:01

Slovan se neskutečným závěrem vrátil do utkání a po brance Romana Chlouby z trestného střílení a srovnání Václava Krliše si zahraje o druhý bonusový bod v prodloužení.

60:00

59:36

Tomáš Jandus se snažil dostat přes obránce, ale i přes jemný háček se k zakončení nedostal.

59:01

Poslední minuta třetí třetiny.

58:37

58:37 Václav KRLIŠ - 3:3

58:37

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Neskutečné! Poruba kontrolovala utkání, ale během jedné minuty je vše jinak! VÁCLAV KRLIŠ dorazil střelu Martina Šťovíčka a domácí jsou v extázi – 3:3! Asistence: Martin Šťovíček a Jan Veselý.

58:01

Slovan v plném počtu a bude se hnát za srovnáním!

57:43

57:43 Roman CHLOUBA - 2:3

57:43

Exekuci trestného střílení si vzal na starost ROMAN CHLOUBA a kličkou do forhendu doslova vykoupal Kůdelu – 2:3!

57:43

Ctirad Ovčačík sekl v samostatném úniku Davida Mertu a hlavní sudí nařídil trestné střílení.

57:14

Lukáš Zukal vyvezl kotouč z obranné třetiny, ale Porubě to nějak nevadí, nikam nepospíchá.

56:03

Trest Václa Krliše skončil, Slovan ve čtyřech.

56:01

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Lukáš Blaha – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

55:15

Slovan až nyní vyhodil kotouč ze své obranné třetiny.

54:33

Poruba dobře kombinuje ve své přesilovce, ale Jiří Zdeněk ranou z levého kruhu hattrick nezapsal, jelikož minul branku.

Dnešní utkání sleduje v Ústí nad Labem 444 diváků.

54:03

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Václav Krliš – 2 min., sekání).

53:24

Hra je nyní velmi nepřesná a nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo konat v závěru nějaké drama.

52:12

I Poruba je v plném počtu.

51:53

Slovan hraje v plném počtu a začíná jeho velmi krátká přesilová hra.

51:12

David Merta ujel po levém mantinelu ve hře ve čtyřech, ale jeho ránu golfem vytáhl nad branku Hynek Kůdela!

50:12

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Jáchym – 2 min., krosček).

49:53

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Zdvořáček – 2 min., nedovolené bránění).

49:30

Neurovnanou část hry uklidnil a vzal si puk Václav Krliš, jeho ladný průnik skončil ranou, jenž se odrazila od zadního plexiskla.

48:26

Martin Volke raději podržel nahození ze střední třetiny, vhazovat se bude před jeho brankou.

47:57

Roman Chlouba si chtěl prohodit kotouč do samostatného úniku, ale jeho prohazovačka úspěch neslavila.

46:38

Martin Volke si poradil i se střelou Ctirada Ovčačíka od modré a následuje komerční přestávka.

46:22

Radim Toman nastřelil kotouč z nulového úhlu na branku, a ač měl Martin Volke svůj beton nalepený u tyče, tak moc nechybělo, aby kotouč zapadl za brankovou čáru!

45:39

Tomáš Jáchym tečoval před brankou pouze do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve střední třetině.

45:07

Alexej Alexejev nabízel střílenou přihrávkou kotouč před branku, tam však zasáhl svou lapačkou Martin Volke.

44:21

Jan Veselý se hezky protáhl do třetiny, ale jeho pokus skončil na boční síti.

43:20

Ctirad Ovčačík měl dobrou střeleckou možnost, ale hůl mu zablokoval na poslední chvíli Martin Šťovíček.

42:13

Radim Toman měl šanci na zvýšení skóre. V akci dvou proti jednomu zvolil střelu, ale mezeru mezi betony Martina Volkeho nenašel!

41:22

Jaroslav Roubík se krásně podíval a našel před polo odkrytou brankou Martina Šťovíčka, ale jeho rána, jenž mířila do prázdné branky byla sražena těsně vedle ní!

40:14

Poté zahrál Slovan na icing, a tak se bude vhazovat před Volkem.

40:01

Domácí Václav Krliš vyhrál úvodní buly třetí části.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:40 .
Druhé třetině chyběla hokejová kvalita z obou stran, nicméně první formace Poruby přece jen ukazuje své kvality. Díky dvěma brankám Jiřího Zdeňka a jedné brance Ctirada Ovčačíka z přesilové hry vede v Ústí 3:1!

40:00

39:36

Roman Chlouba mohl ještě v závěru druhé periody snížit stav utkání, ale z mezikruží netrefil vůbec branku!

39:01

Poslední minuta druhé třetiny, vhazování ve středovém kruhu po přihrávce rukou.

38:20

38:20 Jiří ZDENĚK - 1:3

38:20

Nedáš – dostaneš a je to o dvě branky pro Porubu! Jakub Březák neproměnil svůj samostatný průnik a z proti akce propálil z pravého křídla Martina Volkeho, dnes podruhé JIŘÍ ZDENĚK – 1:3! Asistence: Jan Václavek a Danil Mamajev.

37:43

Slovanu odpískán jiný technický prohřešek, a to přihrávka rukou.

37:07

Ofsajd zastavil akci Tomáše Jáchyma.

36:36

Martin Volke podržel svůj tým, když zmenšil střelecký úhel proti ráně Ctirada Ovčačíka a kryl jej ve své výstroji!

35:54

Tomáš Schwamberger ujel do akce dvou proti jednomu, ale kotouč mu při přihrávce sjel z hole.

34:41

Hynek Kůdela vyrazil svou širokou holí kotouč mimo své brankoviště. Slovan se však i přesto usadil v pásmu a Jakub Březák vyslal dvě jedovaté střely od modré.

33:17

33:17 Jiří ZDENĚK - 1:2

33:17

Elitní formace Poruby předvedla nadstandardní střídaní a nakonec zaslouženě poslala svůj tým do vedení! Jan Káňa se protáhl obranou a našel před brankou JIŘÍHO ZDEŇKA, který poslal kotouč pod horní tyč – 1:2! Asistence: Jan Káňa a Petr Kanko.

32:19

Jan Václavek mohl rozveselit hostující tým, ale jeho dobře připravenou ránu z mezikruží kryl reflexivně Martin Volke svou vyrážečkou!

31:36

Hokej se teď zrovna prvoligový nehraje a vidíme na obou stranách hodně nepřesností

30:48

Poruba hraje v plném počtu. Hynek Kůdela byl v tomto oslabení bez práce.

29:47

Teď zahráli domácí dokonce na icing. Slovanu se tato přesilovka hrubě nedaří.

29:25

Další vyhození Poruby, Slovan se nemůže usadit ve své útočné třetině.

29:01

Poruba kotouč vyhodila ihned po vhazování, Slovan se musí vracet zpět do obranné třetiny.

28:48

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Pastor – 2 min., hákování).

28:02

Ostravané mají velký problém s rozehrávkou a po další nepřesné zahráli na icing.

27:35

Zakázané uvolnění Poruby, vhazovat se bude před Kůdelou.

26:50

Po reklamní pauze se bude vhazovat před Martinem Volkem, jelikož kotouč opustil hrací plochu právě v obranné třetině Slovanu.

26:26

26:26 Ctirad OVČAČÍK - 1:1

26:26

I krátká přesilovka Porubě stačila ke srovnání skóre! Všechno co měl před sebou propálil od modré CTIRAD OVČAČÍK! Martin Volke měl zakrytý výhled a rána mu propadla mezi betony – 1:1! Asistence: Marek Slavík a Michal Vymazal.

25:59

Poruba v plném počtu a začíná její zkrácená přesilovka.

25:32

Poruba váhala s rozehrávkou a Martin Šťovíček málem využil pochybení hostů, ale Hynek Kůdela svůj tým podržel!

24:45

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Březák – 2 min., napadení).

24:35

David Merta našel Martina Zdvořáčka na modré, který vypálil z první a trefil horní tyč!

23:59

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Ctirad Ovčačík – 2 min., držení hole).

22:39

Jiří Zdeněk našel svou tvrdou ranou z vrcholu kruhu spolehlivou lapačku Martina Volkeho.

21:56

Nahození Tomáše Jáchyma ze střední třetiny vyrazil Martin Volke do rohu hrací plochy.

21:01

David Merta si ve svém prvním střídání nakonec na šanci počkal, ale jeho ránu po ledě vytáhl betonem mimo tyče Hynek Kůdela!

20:45

Jan Veselý hledal žabičkou před brankou Davida Mertu, nicméně obrana Poruby tento záměr prohlédla.

20:01

Jaroslav Roubík vyhrál úvodní buly do druhé části.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:49 .
Slovan vyhrál první třetinu díky premiérové brance Jana Grima v dresu Slovanu 1:0, nicméně Poruba měla ve zbytku třetiny více ze hry.

20:00

19:45

Martin Volke skvělou rozehrávkou založil přečíslení dvou proti jednomu, které však vychytal Hynek Kůdela, jenž skvěle zasáhl proti ráně Václava Krliše!

19:13

Ofsajd zastavil akci domácích hokejistů.

19:01

Poslední minuta první třetiny.

18:48

Zakázané uvolnění Poruby. Vhazovat se bude před Kůdelou.

18:27

Poruba výrazně zabrala a nádherný ťukec na jeden dotek zakončoval Martin Padrnos, nicméně ani on si na Martina Volkeho nepřišel!

17:36

Jozef Baláž projel velmi rychle kolem pravého mantinelu, ale jeho nabídka před branku skončila až u pozorného Martina Volkeho, jenž přerušil ve svém brankovišti hru.

16:32

Jiří Zdeněk si nabruslil mezi kruhy a jeho rána orazítkovala tyč domácí branky!

16:02

Petr Kanko vystavil své spoluhráče do ofsajdu, a tak nemohla akce Poruby pokračovat.

15:12

Na druhé straně musel zasáhnout proti ráně Jana Káni Martin Volek svou maskou.

14:34

14:34 Jan GRIM - 1:0

14:34

Tak to je premiéra v ústeckém dresu pro mladoboleslavského JANA GRIMA jako hrom! Hynek Kůdela pouze vyrazil střelu od Jakuba Březáka od modré a mladý útočník kotouč doklepl do sítě! Připisuje si tak v prvním startu za Slovan hned přesný zásah – 1:0! Asistence: Jakub Březák.

14:18

Martin Volke podržel ve své lapačce oblouček ze střední třetiny a přerušil hru.

13:40

Jakub Chrpa nechytil dlouhou přihrávku na levém mantinelu a Hynek Kůdela mohl rozehrát v poklidu zpoza své branky.

12:46

Tomáš Jáchym nařízené trestné střílení neproměnil, když se snažil kotouč poslat bekhendem mezi betony, ale Martin Volke si na toto zakončení zkušeně počíhal!

12:46

Za hákování Martina Zdvořáčka bylo nařízeno trestné střílení pro Porubu!

11:54

Petr Kanko si počkal na dlouhou přihrávku, ale jeho akce skončila až za brankou Martina Volkeho.

10:32

Jan Grim v první akci v ústeckém dresu neuspěl, obrana Poruby si s mladým útočníkem poradila.

09:38

Poruba přežila své první oslabení a hraje v plném počtu.

09:00

Jiří Zdeněk však vystihl kombinaci Slovanu a podržel kotouč v útočné třetině Poruby.

08:27

Slovan se až nyní usadil ve své útočné třetině.

07:38

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Marek Slavík – 2 min., hákování).

07:08

David Merta na sebe navázal dva hráče, přenechal puk Janu Veselému, jenž z prostoru mezi kruhy minul branku!

06:53

Zakázané uvolnění Slovanu. Vhazovat se bude před Martinem Volkem, jenž dnes nastupuje poprvé jako jednička Slovanu.

05:47

Martin Zdvořáček nahodil kotouč od modré, ale s tímto pokusem neměl problém Hynek Kůdela a ukryl jej do své lapačky.

04:30

Martin Šťovíček posunul kotouč do stany na Jakuba Březáka a jeho střela na zadní měla brankové parametry, nicméně Hynek Kůdela vyrazil střelu pravým betonem.

03:40

Martin Volke předvedl poprvé svůj pověstný výjezd z brankoviště do rohu kluziště a moc nechybělo, aby Poruba využila jeho riskantní rozehrávku.

03:01

Martin Tůma dostal přihrávku do prostoru mezi kruhy, ale z vyložené pozice trefil pouze vyrážečku Kůdely! První velkou šanci tak měl Slovan.

02:47

Martin Tůma tečoval před brankou Kůdely hodně vedle branky.

02:16

Hynek Kůdela podržel kotouč pod lapačkou a poprvé přerušil hru.

01:45

Václav Krliš přejel modrou, ale jeho zadovka našla pouze protihráče.

01:03

Martin Volke si připsal první svůj zákrok v utkání a byl úspěšný u své pravé tyče.

00:36

David Merta nepronikl přes obranu Poruby do koncovky.

00:01

Úvodní buly patřila Jiřímu Zdeňkovi z Poruby.

00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Stezka) – M. Zdvořáček (A), Mert, Weinhold, Blaha, Zukal, Březák – J. Veselý, Roubík (C), D. Merta (A) – Chlouba, Šťovíček, Chrpa – Grim, Schwamberger, Krliš – Tůma, T. Jandus, Davídek – Planý. Trenér: Mareš.

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Tadeáš Dvořák) – Slavík, Ovčačík (A), Šnajnar, Urbanec, Mamajev, Pastor, Padrnos – Kanko (A), Zdeněk (C), J. Káňa – Guman, T. Jáchym, Illéš – Baláž, Toman, Ollender – Alexejev, Vymazal, Václavek. Trenér: Holaň.

Rozhodčí: Vokřál, Souček – Kokrment, Coubal.
Vzájemné zápasy

Všechny tři letošní vzájemné zápasy zvládl lépe tým z ostravské městské části Poruby:

4. kolo: Poruba – Slovan 7:3.
19. kolo: Slovan – Poruba 3:5.
34. kolo: Poruba – Slovan 5:1.
HC RT TORAX Poruba 2011

HC RT TORAX Poruba 2011 do nového kalendářního roku vstoupila s novým hlavním koučem, do Poruby se po patnácti letech v roli hlavního trenéra vrátil Miloš Holaň, jeho asistenty poté byli jmenováni Marek Pavlačka a Petr Bolek. Pro duo Aleš Flašar – Tomáš Sršeň byla fatální a poslední prohra v Benátkách. Miloš Holaň zatím marně dohání manko, které by zajistilo týmu z Ostravy kýžené play-off.

Poruba je aktuálně na 12. místě, ale v zádech pět vítězství z posledních šesti utkání. Na osmou příčku, kterou drží Přerov však ztrácí Ostravané deset bodů.

Co se týče produktivity, tu vede v Porubě Jan Káňa – 36 bodů (13+23).
HC Slovan Ústí nad Labem

Hokejisté Slovanu chtějí se ctí dohrát letošní ročník Chance ligy. Jsou na 14. místě tabulky se sedmi bodovým náskokem na poslední Kadaň a naopak s 16-ti bodovou ztrátou na Benátky. Slovan v posledním období opustilo velké množství hráčů. Tím posledním byl Antonín Melka, jenž se vrátil na Kladno. Dále je potřeba zmínit Radka Jeřábka (Vsetín), Daniela Vrdlovce (Slavia).

Z aktuálního kádru Slovanu má nejvíce bodů Roman Chlouba, jenž nasbírá část bodů i v Kadani – 32 bodů (15+17).

Právě s Kadaní se datuje poslední výhra Slovanu (6:3), ale to je již sedm kol zpět. Od té doby na vítězství ústecký Slovan čeká.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:4

Branky a nahrávky: 15. Grim (Březák), 58. Chlouba (TS), 59. Krliš (Šťovíček, J. Veselý) – 27. Ovčačík (Slavík, Vymazal), 34. Zdeněk (J. Káňa, Kanko), 39. Zdeněk (Václavek, Mamajev), 65. Guman

Rozhodčí: Vokřál, Souček – Kokrment, Coubal