Vítkovice – Olomouc 7:6
17:30, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 16. Kucsera (P. Zdráhal), 19. Poletín (Kucsera), 20. D. Květoň, 26. Tybor, 50. Š. Stránský (Schleiss, Gregorc), 59. Kucsera (Gregorc, Olesz), rozh. náj. Š. Stránský – 2. Kolouch, 18. Jergl (J. Knotek, Ostřížek), 23. Mráz (Burian), 28. Kolouch (Strapáč), 33. Irgl (Kolouch, J. Galvas), 60. Irgl (Jergl, Kolouch)
Třebíč – Frýdek-M. 3:2
17:30, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 17. Vodný (Kusko, L. Vágner), 46. L. Vágner (Střondala, Vodný), rozh. náj. Kusko – 33. Hladonik (Peterek), 48. Rudovský (Peterek)
Motor ČB – Přerov 2:1
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 57. Heřman (Pýcha, Pavlin), 64. Z. Doležal (R. Přikryl) – 22. Krisl (R. Černý, Navrátil)
Ústí n/L – Poruba 2011 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. Grim (Březák), 58. Chlouba (TS), 59. Krliš (Šťovíček, J. Veselý) – 27. Ovčačík (Slavík, Vymazal), 34. Zdeněk (J. Káňa, Kanko), 39. Zdeněk (Václavek, Mamajev), 65. Guman
Havířov – Vsetín 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kotala (Rehuš, F. Seman), 36. O. Procházka (Dudek), 50. Pořízek (Bambula, Gřeš), 57. Rehuš (Maruna, Haas), 60. Gřeš (Pořízek) – 11. Pechanec, 46. Rudl (Vávra, Kopta)
Kladno – Benátky n/J 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Zikmund (Machač, Lakos), 18. Jelínek (Machač, Kehar), 56. Melka (J. Strnad, Zikmund), 58. Vildumetz (Nash, Hajný), 59. T. Kaut (Redlich) – 26. Najman (Kunst, Černoch)
Kadaň – Jihlava 0:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Foltýn (Konášek, Tupý), 28. Wágner (Novák, Šulek) – 9. Klíma (Štebih, Werbik), 19. Werbik, 37. Klíma (J. Holý), 40. Werbik (J. Holý), 45. Skořepa (Anděl)
Prostějov – Slavia 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Matýs (Pšenička, Dvořáček), 28. Prokeš (D. Kolář), 31. Dvořáček (Matýs, Pšenička), 33. Žálčík (Čáp, Žovinec), 56. Žálčík (Divíšek, Nouza), 59. Nouza (Divíšek, Čáp) – 36. Furch
Washington – San Jose 6:7
01:05, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. Ovečkin (Bäckström, Oshie), 13. Burakovsky (Stephenson, Boyd), 16. Oshie (Ovečkin, Carlson), 23. Kuzněcov (J. Vrána, T. Wilson), 26. Ovečkin (Bäckström, Oshie), 46. Ovečkin (J. Vrána, Kuzněcov) – 1. Pavelski (Meier, Burns), 15. Hertl (Pavelski, J. Thornton), 21. E. Kane (Meier, Burns), 35. Couture, 51. Hertl (Pavelski, Couture), 60. E. Kane (Hertl, Pavelski), 62. Hertl (Couture)
Ottawa – Arizona 2:3
01:30, konec
Branky a nahrávky: 22. B. Ryan (Dzingel), 48. Dzingel (Duchene) – 12. Hinostroza (Pánik), 24. Hinostroza (Connauton, Pánik), 27. Stepan (Pánik)
Chicago – NY Islanders 3:2
02:30, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 27. D. Strome (P. Kane, DeBrincat), 40. J. Toews (DeBrincat, D. Strome), rozh. náj. J. Toews – 3. Filppula, 28. Barzal
Edmonton – Detroit 2:3
03:00, konec
Branky a nahrávky: 45. Draisaitl (Chiasson, Nurse), 58. Benning (Draisaitl, McDavid) – 25. D. Larkin (Nyquist, Bertuzzi), 31. Glendening (Helm, Athanasiou), 47. Glendening (Athanasiou, Hronek)
Calgary – Carolina 3:2
03:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Kylington (Hathaway, R. Andersson), 27. Jankowski (Backlund, Brodie), 61. Backlund (Brodie, E. Lindholm) – 16. D. Hamilton (B. McGinn, Slavin), 60. Aho (T. Teräväinen, Williams)
Jokerit – Kazaň 2:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Nicklas Jensen (Manninen, Moses), 41. Jormakka (Vesalainen) – 20. Galijev (Postma), 20. Lander (Sekáč, Jarullin), 34. A. Potapov
Spartak Moskva – Čerepovec 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Cyplakov, 12. Zlobin (Karsums), 36. Karsums (Daugavinš), 37. A. Osipov (Maxwell, Truňov) – 13. Trubačjov, 17. Gračjov (I. Zacharčuk), 19. Markovin (Kinrade)
Viťaz – N.Novgorod 0:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Varnakov (Nazarevič, Urakov), 29. Urakov, 37. Calof (Varnakov, Bodie), 41. Calof (Varnakov, Miele), 52. Varnakov (Miele, Calof), 53. Nazarevič (Barancev, Šenfeld)
Česko – Slovensko 5:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pavlačka (Fajmon, Šindelek), 5. Slavík (Machů, Frömel), 10. Ryšavý (Půček, Machů), 51. Ramik (Půček), 54. Pavlačka (Szturc) – 51. Štefančík (Šramaty)
Mor. Budějovice – Tábor 6:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Mikeš (Kliment, Horký), 14. Krutiš (Mikeš, Horký), 44. Čejka (Havlát, Ferda), 47. Horký, 48. Horký (Krutiš, Veleba), 55. Mikeš (Horký)
David Servis – Havlíčkův Brod 0:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Milfait (Voříšek), 5. Přidal (Třetina, Michálek), 19. Kulhánek (Třetina, Voříšek), 32. Michálek (Kadeřávek)
Trnava – Skalica 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 60. Valo (Mrava, Štepanovský) – 17. Okoličány (Mowrey, Trávniček), 25. Štumpf (Hujsa, Vaškovič), 36. Jurák (Mowrey), 54. Dufek (Trnka, Kniazev)
Michalovce – Spišská N. Ves 3:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 30. Chalupa (Hamráček, Piatak), 53. Safaraleev (Boiko), 58. Toma (Hamráček)
Humenné – Osmos Bratislava 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Krajňák (Solomončak, Babinets), 21. Markuš (Vaško, Fedorko), 25. Fedorko (Mačkovič), 28. Fedorko (Markuš, Vaško), 49. Babinets (Ondrej, Solomončak) – 52. Pavešic (Vyskoč, Smolka), 55. Klučiar (Smolka, Vyskoč)
Martin – Nové Zámky B 18:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Markovič (Dvořák, Jurášek), 3. Jurášek (Markovič), 7. Pokrivčák (Poliaček, Urbánek), 7. Brveník (Dírer, Zeliska), 24. Pacalaj (Urbánek), 25. Zeliska (Dírer, Brveník), 26. Paulíny (Rudzan, Dvořák), 32. Tabaček (Jurášek, Langhammer), 34. Poliaček (Pokrivčák), 36. Langhammer (Markovič, Jurášek), 36. Rusina (Pokrivčák), 36. Dírer (Brveník), 37. Paulíny, 41. Jurášek (Langhammer, Markovič), 45. Markovič (Langhammer, Tabaček), 49. Jurášek (Tabaček, Langhammer), 52. Jurášek (Langhammer, Dírer), 58. Markovič (Jurášek, Rusina) – 21. Murašov (Štefánik)
Pov. Bystrica – Prešov 4:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Cíger (L. Ďurkech, J. Ďurkech), 36. Drevenák (L. Ďurkech), 48. Niník (Ďurina, Koleda), 63. Drevenák (J. Ďurkech, Cíger) – 7. Tužinský (Marcinek, Pulščák), 14. Marcinek, 15. Vrbka (Magdolen, Hajda)
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 6:1
09:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 5. Becher (Řepa), 9. Juříček (Petr), 23. Becher (Bárta), 27. Jánoš (Juříček), 37. Becher (Puchala), 44. Macho (Petr) – 13. Pastor (Rymon)
Praha – Pardubický kraj 3:3
09:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 18. David, 30. Malínek (Hrdlička, Čech), 40. Červenka (Bareš) – 10. Pavlata, 20. Koudelka (Pavlata, Pazdera), 39. Jakubec (Červenka, Macas)
Kraj Vysočina – Liberecký kraj 2:5
10:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 5. Kozlík (Hrbek, Vašák), 42. Jungwirth (Baťa) – 13. Trunda (Polák), 21. Polák (Vološín), 24. Trunda (Hujer), 28. Polák (Kříž), 37. Hujer
Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 0:1
10:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 30. Haas (Kareš, Trögner)
Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 1:4
12:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 41. Heš (Čechmánek, Volas) – 19. Otava (Hykl), 27. Boltvan (Šupa, Ulbricht), 33. Heinrich (Boltvan), 43. Hykl
Ústecký kraj – Plzeňský kraj 0:5
12:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 2. Kreuzman (Vlach, Krasanovský), 15. Šiler (Soukup), 21. Soukup (Šiler, Hodinář), 35. Balák (Pešek, Hodinář), 37. Beníšek (Hodinář)
Středočeský kraj – Karlovarský kraj 4:1
14:15, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 4. Hrabík (Bareš), 7. Kulich (Hruška, Nedvěd), 15. Alscher (Šapovaliv, Kulich), 23. Bareš – 18. Rymon (Šmajda)
Jihočeský kraj – Pardubický kraj 5:0
14:15, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 9. Kudrnáč (Hála), 13. Petrásek (Matašovský), 29. Pitel (Petrásek), 34. Vavřík (Pitel, Petrásek), 37. Petrásek (Pitel, Vavřík)
Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina 4:5
16:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 26. Petr (Jánoš), 35. Jánoš (Petr), 36. Puchala (Petr, Přibyl), 40. Jánoš (Juříček, Petr) – 12. Fábry (Jungwirth, Vovsík), 13. Procházka, 29. Jungwirth (Číhal, Vovsík), 30. Jungwirth, 45. Baťa (Bačkovský)
Praha – Královéhradecký kraj 2:1
16:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 44. Malínek (Slavíček), 45. Němec (Brůna) – 1. Giesl (Gaspar)
Liberecký kraj – Zlínský kraj 6:3
17:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 7. Polák (Plos), 19. Kříž (Hujer), 20. Polák (Plos), 25. Trunda (Hujer), 26. Jobek, 44. Jobek (Polák, Trunda) – 9. Mojžíš (Burian, Volas), 26. Rigo (M.), 29. Čechmánek (Matúšů, Mikula)
Olomoucký kraj – Ústecký kraj 3:1
17:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 33. Juřička, 34. Trögner (Kareš), 45. Trögner – 5. Beran (Vostiňák)
Jihomoravský kraj – Středočeský kraj 2:6
19:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 14. Zavřel, 23. Šalé (Nekvapil) – 15. Šapovaliv (Redlich), 24. Hruška (Senčák), 36. Hvězda, 37. Alscher (Žabka), 43. Šapovaliv, 44. Gardoň (Hruška)
Plzeňský kraj – Jihočeský kraj 5:2
19:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 3. Hodinář (Beníšek), 15. Beníšek, 17. Pešek (Borák), 20. Vlach (Kreuzman), 37. Dolhý (Soukup, Sieger) – 16. Petrásek (Pitel, Cibulka), 38. Matašovský (Suchan)
Semechnice – Třebechovice p. O. 5:13
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Verner (Cvejn, Zima), 28. Bury (Čapek), 38. Škrabal (Zima), 45. Škrabal (Čapek), 48. Škrabal (Hetfleiš, Pfeifer) – 10. Šeda (Beránek), 13. Šeda (Matouš), 15. Šeda (Drašnar, Matouš), 20. Hubáček (Kudr, Marša), 27. Beránek (Matouš, Hendrich), 28. Matouš (Hendrich, Dittrich), 28. Kudr (Zahradník, Marša), 38. Bartoň (Filip, Souček), 43. Matouš (Dittrich, Beránek), 53. Zahradník (Kudr, Hubáček), 54. Bartoň, 56. Matouš (Beránek, Šeda), 56. Marša (Zahradník, Šeda)
Litomyšl – Hlinsko 2:6
18:30, konec
Branky a nahrávky: 26. Pilavka (Mečiar, Holík), 59. Pilavka (Pazdera) – 1. Pazourek (Plachý, Brázda), 30. Cejpek (Chvojka), 31. Homola (Dítě), 34. Homola, 36. Cejpek (Fink, Gregar), 55. Králíček (Brebera)
Chrudim – Moravská Třebová 3:2
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Dobiáš (Kišš, Machač), 36. Polák (Klement), 65. Dobiáš – 4. Langr (Faltus), 11. Kobza (Muselík, Faltus)
Světlá nS – Česká Třebová 5:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Dolinský (Šíma), 12. Včela (Včela, Kubát), 21. Kubát (Blažek), 27. Štros (Špatenka, Kopecký), 36. Blažek (Bradáč, Doležal) – 3. Fúzik (Filip), 37. Král (Prachař, Krejza), 54. Fúzik (Filip, Hemský)