Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – HC RT TORAX Poruba 2011

3:4

po prodl. (1:0, 0:3, 2:0 - 0:1)

23.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 49. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 2.58 4.4 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:42:46)
Slovan vybojoval díky fantastickému závěru jeden bod, ale v prodloužení o ještě jeden bod navíc, díky zbytečné chybě Martina Volkeho, přišel. Poruba však také nebude odjíždět z Ústí spokojená, jelikož přišla o vítězství v základní hrací době absolutně zbytečně.

64:54

64:54 Tomáš GUMAN - 3:4

64:54

Poruba právě vstřelila branku!
Utkání končí nakonec pro Slovan velmi smolně. Martin Volke zachytil kotouč u své pravé tyče a chtěl jej svým typickým způsobem rozehrát, nicméně do rozehrávky mu sáhl TOMÁŠ GUMAN a šest vteřin před koncem prodloužení přisoudil bonusový bod Porubě – 2:3! Asistence: Bez asistence.

64:32

Martin Šťovíček a Jaroslav Roubík si hezky vyměnili kotouč, ale Jaroslav Roubík poté netrefil branku.

64:01

Poslední minuta prodloužení.

63:31

Martin Zdvořáček nabízel kotouč před branku, nicméně jeho nabídka byla sražena mimo branku Poruby.

62:35

Jaroslav Roubík zkušeně posunul kotouč Martinu Šťovíčkovi do samostatného úniku, ale domácí útočník nedokázal svou střelou trefit branku!

61:29

Roman Chlouba ujel do situace dvou proti jednomu, zkusil se prosadit stahovačkou, ale ta mu nevyšla.

60:43

Slovan ztratil kotouč a po vystřídání bude pokračovat ve hře s pukem Poruba.

60:01

Slovan vyhrál důležitou buly v prodloužení.

60:01

Slovan se neskutečným závěrem vrátil do utkání a po brance Romana Chlouby z trestného střílení a srovnání Václava Krliše si zahraje o druhý bonusový bod v prodloužení.

60:00

59:36

Tomáš Jandus se snažil dostat přes obránce, ale i přes jemný háček se k zakončení nedostal.

59:01

Poslední minuta třetí třetiny.

58:37

58:37 Václav KRLIŠ - 3:3

58:37

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Neskutečné! Poruba kontrolovala utkání, ale během jedné minuty je vše jinak! VÁCLAV KRLIŠ dorazil střelu Martina Šťovíčka a domácí jsou v extázi – 3:3! Asistence: Martin Šťovíček a Jan Veselý.

3:4

Branky a nahrávky: 15. Grim (Březák), 58. Chlouba (TS), 59. Krliš (Šťovíček, J. Veselý) – 27. Ovčačík (Slavík, Vymazal), 34. Zdeněk (J. Káňa, Kanko), 39. Zdeněk (Václavek, Mamajev), 65. Guman

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Stezka) – M. Zdvořáček (A), Mert, Weinhold, Blaha, Zukal, Březák – J. Veselý, Roubík (C), D. Merta (A) – Chlouba, Šťovíček, Chrpa – Grim, Schwamberger, Krliš – Tůma, T. Jandus, Davídek – Planý.

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Tadeáš Dvořák) – Slavík, Ovčačík (A), Šnajnar, Urbanec, Mamajev, Pastor, Padrnos – Kanko (A), Zdeněk (C), J. Káňa – Guman, T. Jáchym, Illéš – Baláž, Toman, Ollender – Alexejev, Vymazal, Václavek.

Rozhodčí: Vokřál, Souček – Kokrment, Coubal