Mládežnické MČR krajských výběrů

Jihočeský kraj – Pardubický kraj

5:0

konec (2:0, 1:0, 2:0)

23.01.2019, 14:15 • Skupina B • Info o změnách stavu (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Konec zápasu. (16:01:29)

36:41

Jihočeský kraj právě vstřelil branku!
Domácí nemají s Pardubickým krajem žádné slitování a střílejí pátý gól. Pitel nabil FILIPU PETRÁSKOVI, který neminul. Asistence: Richard Pitel, Jan Vavřík.

33:33

Jihočeský výběr nepolevuje a zvyšuje na 4:0 po úspěšné šanci JANA VAVŘÍKA. Asistence: Richard Pitel, Filip Petrásek.

30:01

30:00

28:29

Vyloučení v týmu Jihočeský kraj (Herda – 2 min., podrážení).

28:01

3:0! Jihočeský kraj střílí dvě minuty před koncem druhé třetiny svou třetí branku. Filip Petrásek poslal do šance RICHARDA PITELA, který v ní byl úspěšný. Asistence: Filip Petrásek.

26:47

Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Červenka – 2 min., sekání).

21:51

Vyloučení v týmu Jihočeský kraj (Suchan – 5 min., podrážení).

16:30

Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Formánek – 2 min., podrážení).

15:01

15:00

12:58

Domácí již vedou o dvě branky, o druhou úspěšnou akci se postaral FILIP PETRÁSEK. Asistence: Marek Matašovský.

10:14

Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Hebek – 2 min., faul kolenem).

08:33

TOMÁŠ KUDRNÁČ otevírá skóre tohoto utkání a posílá Jihočeský kraj do vedení. Asistence: Daniel Hála.

00:01

Jihočeský kraj: Maleček (Slanina) – Krejčí, Hromada, Herda, Cibulka – Vylít, Kumpfmüller, Placek, Dubský, Hála, Zátopek, Kříž, Matašovský, Petrásek, Vavřík, Čančura, Marhoun, Sedlačík, Kudrnáč, Suchan, Pitel

Pardubický kraj: Ševčík (Marossy) – Červenka, Hebek, Gürtler, Pazdera, Joudal, Bárta – Koudelka, Vrba Kubíček, Macas, Jirout, Formánek, Matýs, Procházka, Burda, Fiala, Pavlata, Jakubec, Pilař

Rozhodčí: Zubzanda – Hanák, Šneberk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.

5:0

Branky a nahrávky: 9. Kudrnáč (Hála), 13. Petrásek (Matašovský), 29. Pitel (Petrásek), 34. Vavřík (Pitel, Petrásek), 37. Petrásek (Pitel, Vavřík)

Rozhodčí: Zubzanda – Hanák, Šneberk