0:1
konec (0:0, 0:1, 0:0)
23.01.2019, 10:45 • Zimní stadion Cheb • Skupina B • Info o změnách stavu (Vendula Zdražilová)
Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj
0:1
konec (0:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 30. Haas (Kareš, Trögner)
Karty:
Neproměněná penalta:
Královéhradecký kraj:
Žalčík (Pavlíček) – Kulhánek, Pavelka, Žaba, Řehák, Kodym, Jerman, Felcman – Giesl, Šimek, Gaspar "C", Petr, Sláma, Kubeček, Klíma, Novotný, Souček, Slafkovský, Brožek, Jirásek.
Náhradníci:
Trenér:
Olomoucký kraj:
Špunar (Žurek) – Koblížek, Pekr, Tomiga, Soldán, Sedláček "A", Panáček, Kareš – Fiala, Kuchta, Juřička, Hlávka "C", Ševčík, Haas, Slováček, Buršík, Janech, Trögner "A".
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Zubzanda – Hanák, Šneberk
Diváci:
1. třetina | ||||
14:37 | OLK | 2 | Haas, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
29:41 | OLK | 0:1 | Haas (Kareš, Trögner) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
32:41 | OLK | 2 | Panáček, nedovolené bránění | |
40:43 | OLK | 2 | Kuchta, hákování | |
42:57 | HKK | 2 | Souček, vysoká hůl | |
Konec |
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 09:00 6:1
Praha – Pardubický kraj 09:00 3:3
Kraj Vysočina – Liberecký kraj 10:45 2:5
Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 10:45 0:1
Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 12:30 1:4
Ústecký kraj – Plzeňský kraj 12:30 0:5
Středočeský kraj – Karlovarský kraj 14:15 4:1
Jihočeský kraj – Pardubický kraj 14:15 5:0
Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina 16:00 4:5
Praha – Královéhradecký kraj 16:00 2:1
Liberecký kraj – Zlínský kraj 17:45 6:3
Olomoucký kraj – Ústecký kraj 17:45 3:1
Jihomoravský kraj – Středočeský kraj 19:30 2:6
Plzeňský kraj – Jihočeský kraj 19:30 5:2
44:57
42:57
42:43
40:43
34:41
32:41
30:01
30:00
29:41
Autorem branky je JOSEF HAAS. Asistence: Antonín Kareš a Matěj Trögner.
16:37
15:01
15:00
14:37
00:01
Královéhradecký kraj: Žalčík (Pavlíček) – Kulhánek, Pavelka, Žaba, Řehák, Kodym, Jerman, Felcman – Giesl, Šimek, Gaspar "C", Petr, Sláma, Kubeček, Klíma, Novotný, Souček, Slafkovský, Brožek, Jirásek.
Olomoucký kraj: Špunar (Žurek) – Koblížek, Pekr, Tomiga, Soldán, Sedláček "A", Panáček, Kareš – Fiala, Kuchta, Juřička, Hlávka "C", Ševčík, Haas, Slováček, Buršík, Janech, Trögner "A".
Rozhodčí: Zubzanda – Hanák, Šneberk.