Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina

4:5

konec (0:2, 1:2, 3:1)

23.01.2019, 16:00 • KV Arena • Skupina A • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Velice nečekané zakončení mělo utkání mezi Vysočinou a Moravskoslezským krajem. Domácím se během patnácti minut podařilo smazat tříbrankovou ztrátu a vyrovnat . Půl minuty před koncem však Vysočina skórovala popáté a rozhodla zápas ve svůj prospěch. (19:13:44)

44:21

Oddechový čas pro domácí.

44:21

44:21 BAŤA - 4:5

44:21

Kraj Vysočina právě vstřelil branku!

Devětatřicet sekund před koncem se daří výběru Vysočiny skórovat a nejspíše rozhodnout zápas. Pelikán vyrazil se spoluhráčem do útočného pásma z pravého kruhu nahrál ŠIMONU BAŤOVI, který trefil odkrytou část moravskoslezské brány. Asistence: Michael Bačkovský.

43:48

Řepa to zkusil s pukem sám, po překročení modré čáry byl však zastaven hostující obranou.

42:31

Jánoš pálil z levého kruhu, puk se ale odrazil o horní tyč a skončil v ochranné síti.

41:20

Vysočina se snaží zvrátit nepříznivou situaci a znovu se dostat do vedení, nedaří se jí ale projít přes modrou čáru.

39:50

39:50 JÁNOŠ - 4:4

39:50

Moravskoslezský kraj právě vstřelil branku!

Domácím se podařilo smazat tříbrankové manko a stav je nyní nerozhodný 4:4. O vyrovnávací branku se zasloužil svou dorážkou za ležícího Horáka VOJTĚCH JÁNOŠ. Asistence: Filip Juříček, Dominik Petr.

37:05

Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Kosina – 2 min., vysoká hůl).

35:47

35:47 PUCHALA - 3:4

35:47

Ve vlastním oslabení se uvolnil DENIS PUCHALA a střelou k pravé tyči překonal Horáka. Moravskoslezskému výběru tak k vyrovnání chybí jen jedna branka. Asistence: Dominik Petr, Matěj Přibyl.

35:10

Vysočina zkoušela kombinovat v útočném pásmu, domácí je však brzy vyhnali.

34:51

Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Bárta – 2 min., nedovolené bránění).

34:28

34:28 JÁNOŠ - 2:4

34:28

Domácím svitla naděje v podobě gólu VOJTĚCHA JÁNOŠE. Ten dorazil puk zleva za Horákova záda. Jeho tým tak potřebuje dvě branky k vyrovnání. Asistence: Dominik Petr.

33:56

Vysočina ve vlastním pásmu vybojoval puk a míří s ním na Klimka.

32:33

Na druhé straně to zkusil Puchala z levého kruhu, také však neúspěšně.

4:5

Branky a nahrávky: 26. Petr (Jánoš), 35. Jánoš (Petr), 36. Puchala (Petr, Přibyl), 40. Jánoš (Juříček, Petr) – 12. Fábry (Jungwirth, Vovsík), 13. Procházka, 29. Jungwirth (Číhal, Vovsík), 30. Jungwirth, 45. Baťa (Bačkovský)

Moravskoslezský kraj: Klimek (Münch) – Cienciala, Kosina, Andrle, Veřmířovský, Řepa, Dobeš, Puchala, Mošnička – Hradil, Juříček, Macho, Petr, Přibyl, Melenovský, Mikula, Žák, Jánoš, Bárta, Becher, Tomiczek

Kraj Vysočina: Horák (Pulda) – Číhal, Hrbek, Kuchta, Beran, Pelikán, Vovsík, Šabatka – Pigl, Vašák, Kuba, Kozlík, Prášek, Procházka, Doležal, Jungwirth, Bačkovský, Machovský, Báťa, Fábry

Rozhodčí: Jaroš – Juránek, Suchý

11:13 VYS 0:1 Fábry (Jungwirth, Vovsík)
12:40 VYS 0:2 Procházka
13:29 VYS 2 Doležal, hákování
25:19 MSK 1:2 Petr (Jánoš)
26:26 MSK 2 Přibyl, hákování