6:7

po prodl. (3:2, 2:2, 1:2 - 0:1)

23.01.2019, 01:05 • Capital One Arena, Washington • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.18 3.86 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:09:13)

Trestné minuty: 12:6
Přestřelka je u konce a dva body nakonec míří do Kalifornie za San Jose. Prodloužení netrvalo ani dvě minuty, když nejprve domácí nevyužili své přečíslení, naopak na druhé straně uspěl se svou střelou z pravé strany Tomáš Hertl. Touto trefou zaznamenal hattrick a dokonal tak obrat ve skóre. Washington byl pouhou vteřinu od vítězství, nakonec však odešel poražen.

61:48

61:48 Tomáš HERTL - 6:7

61:48

San Jose právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto a hosté berou prémiový bod! Po přečíslení si v útočném pásmu vyměnil s Couturem přihrávku TOMÁŠ HERTL a zprava procedil puk ke vzdálenější tyčce. I on si tak v dnešním utkání zapisuje hattrick a to svůj třetí v kariéře a druhý v tomto měsíci! Asistence: Logan Couture.

61:39

Hertl nyní zastavil unikajícího Ovečkina a hosté jsou kupředu.

61:13

Na druhé straně pálil Couture, Holtby puk neudržel, Hertl se ale k dorážce nedostal.

60:22

Hned v úvodu mohl v přečíslení rozhodnout Wilson, střelu z mezikruží mu ale Burns tečoval těsně vedle Jonesovy branky.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Statistiky

Střely na branku: 37:41
Zásahy brankářů: 35:31
Vyhraná vhazování: 30:32
Hity: 25:15
Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, i když byli domácí opravdu blízko. Ve 46. minutě zkompletoval Alexandr Ovečkin hattrick a vše vypadalo, že Washington dokráčí k výhře, jenže na začátku 51. minuty využil přesilovku Tomáš Hertl a San Jose vycítilo šanci. V úplném závěru odjel Jones na střídačku a když Ovečkin nepřekonal blokujícího Burnse, rozjeli hosté poslední akci a vteřinu před koncem dorazil Evander Kane puk do odkryté branky a zařídil tak prodloužení!

60:00

59:59

59:59 Evander KANE - 6:6

59:59

Neuvěřitelný závěr! Hosté se vrátili do útočného pásma, zleva přišlo nahození a puk se vykutálel u brankoviště, kde jej snadno za brankovou čáru doklepl volný EVANDER KANE. Je srovnáno na 6:6 a půjde se do prodloužení! Asistence: Tomáš Hertl, Joe Pavelski.

6:7

Branky a nahrávky: 11. Ovečkin (Bäckström, Oshie), 13. Burakovsky (Stephenson, Boyd), 16. Oshie (Ovečkin, Carlson), 23. Kuzněcov (J. Vrána, T. Wilson), 26. Ovečkin (Bäckström, Oshie), 46. Ovečkin (J. Vrána, Kuzněcov) – 1. Pavelski (Meier, Burns), 15. Hertl (Pavelski, J. Thornton), 21. E. Kane (Meier, Burns), 35. Couture, 51. Hertl (Pavelski, Couture), 60. E. Kane (Hertl, Pavelski), 62. Hertl (Couture)

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Carlson, Orlov, Niskanen, Kempný, Siegenthaler, Orpik (A) – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – T. Wilson, Kuzněcov, J. Vrána – Connolly, Eller, Jaškin – Burakovsky, Boyd, Stephenson.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, Heed, Dillon, Braun, J. Ryan – M. Karlsson, J. Thornton (A), Sörensen – Pavelski (C), Couture (A), Meier – Donskoi, Hertl, E. Kane – Labanc, Goodrow, Radil.

Rozhodčí: Furlatt, McIsaac – Suchánek, Nowak

Diváci: 18 506

00:12 SJS 0:1 Pavelski (Meier, Burns)
10:28 SJS 2 Heed, hákování
10:41 WSH 1:1 Ovečkin (Bäckström, Oshie)
12:11 WSH 2:1 Burakovsky (Stephenson, Boyd)