4:3
konec (2:3, 2:0, 0:0)
23.01.2019, 17:30 • Lužniki Arena • David Suchý
Tipsport: 1.62 4.63 4.43 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.62 - 4.63 - 4.43
Spartak Moskva – Severstal Čerepovec
4:3
konec (2:3, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Cyplakov, 12. Zlobin (Karsums), 36. Karsums (Daugavinš), 37. A. Osipov (Maxwell, Truňov) – 13. Trubačjov, 17. Gračjov (I. Zacharčuk), 19. Markovin (Kinrade)
Karty:
Neproměněná penalta:
Spartak Moskva:
J. Hudáček (19. Bespalov) – Grišin, Kulik, Grigorjev, Dyblenko, Kalinin (C), Gončarov, A. Osipov – Truňov, Maxwell, Daugavinš – Talalujev, Zubov (A), Fjodorov – Nikoncev (A), R. Hanzl, Leščenko – Cyplakov, Karsums, Zlobin.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec:
Korobov (12. Artamkin) – Sizov, Kinrade, Glazkov, Lekomcev (A), Chochlov, Megalinskij, Kudako, A. Kulda (A) – Lapenkov, Jakimov, Monachov – Vovčenko, Trubačjov (C), Geraskin – Markovin, Kodola, Petunin – Gračjov, I. Zacharčuk, J. Bodrov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Morozov, Bondar – Viljugin, Stroganov
Diváci:
1. třetina | ||||
09:06 | SPM | 1:0 | Cyplakov | |
11:37 | SPM | 2:0 | Zlobin (Karsums) | |
11:37 | CER | -Artamkin +Korobov (Střídání) | ||
12:35 | CER | 2:1 | Trubačjov | |
14:03 | SPM | 2 | Zlobin, podrážení | |
16:40 | CER | 2:2 | Gračjov (I. Zacharčuk) | |
17:46 | SPM | 2 | Gončarov, sekání | |
18:11 | CER | 2:3 | Markovin (Kinrade) | |
18:11 | SPM | -Bespalov +J. Hudáček (Střídání) | ||
19:42 | CER | 2 | A. Kulda, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
33:37 | CER | 2 | Markovin, sekání | |
35:39 | SPM | 3:3 | Karsums (Daugavinš) | |
36:12 | SPM | 4:3 | A. Osipov (Maxwell, Truňov) | |
37:44 | SPM | 2 | Leščenko, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
55:24 | CER | 2 | Chochlov, podrážení | |
Konec |
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 09:00 6:1
Praha – Pardubický kraj 09:00 3:3
Kraj Vysočina – Liberecký kraj 10:45 2:5
Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 10:45 0:1
Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 12:30 1:4
Ústecký kraj – Plzeňský kraj 12:30 0:5
Středočeský kraj – Karlovarský kraj 14:15 4:1
Jihočeský kraj – Pardubický kraj 14:15 5:0
Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina 16:00 4:5
Praha – Královéhradecký kraj 16:00 2:1
Liberecký kraj – Zlínský kraj 17:45 6:3
Olomoucký kraj – Ústecký kraj 17:45 3:1
Jihomoravský kraj – Středočeský kraj 19:30 2:6
Plzeňský kraj – Jihočeský kraj 19:30 5:2
Julius Hudáček (SPM) v čase 18:11 střídal, 3 inkasované branky
Robin Hanzl (SPM) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:43 (19:50:03)
Střely na branku – 30:21.
Zblokované střely – 5:6.
Vyloučení – 3:3.
Využití přesilovek 0/3 – 1/3.
Vhazování – 33:19.
59:50
59:12
58:30
58:02
57:01
56:11
55:24
55:17
54:20
53:14
52:13
51:10
49:10
48:25
47:18