SK Horácká Slavia Třebíč – HC Frýdek-Místek

23.01.2019, 17:30 • KHNP Aréna • 49. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.1 4.2 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:24:55)
Je konec! Třebíč nakonec zvládla samostatné nájezdy lépe a vyhrává 3:2!
Dnešní utkání se hrálo v zamrzlé KHNP Aréně, což také ovlivnilo výkonnost na hrací ploše. V 17. minutě jsme se ale nakonec dočkali gólu, který vstřelil Vodný a poslal domácí do vedení. Ve 33. minutě ovšem srovnal Hladonik. Šest minut po začátku třetí třetiny vrátil vedení domácím Vágner, ale jen o dvě minuty později srovnal Rudovský. Nakonec se šlo do prodloužení, kde jsme se ničeho vážnějšího nedočkali a zápas dospěl do nájezdů, kde vyhrála Třebíč 3:2.

Silvester KUSKO - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Horácká Slavia Třebíč.
Autorem vítězné branky je SILVESTER KUSKO.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani po šedesáti pěti minutách neznáme vítěze a následují tak samostatné nájezdy!

65:00

Prodloužení skončilo.

64:20

Třebíč a posléze i Frýdek-Místek se dostali do přečíslení, ale ani jednou jsme se střely nedočkali.

63:49

Michal Vodný vystřelil ránu z mezikruží, ale té opět chyběla přesnost.

63:35

No vypadá to, že tento zápas pomalu spěje, až do poslední fáze, čímž jsou samostatné nájezdy.

63:02

Nyní se bojuje o kotouč v rohu kluziště na polovině Třebíče a rozhodčí po chvíli přerušil hru, jelikož byl puk v nehybné pozici.

62:26

Hra se posléze přesunula zpátky do pásma Frýdku-Místku, ale Nick Malík byl připraven.

61:46

Klimša vypálil z pravé strany, ale Dostál předvedl dobrý zákrok.

61:05

Opět se Slavia dostala do zakončení, ale to z otočky letělo vedle frýdeckomístecké svatyně.

60:43

A opět se Třebíč dostala do šance, ale Malík předvedl další úspěšný zákrok.

60:33

Nyní musel na druhé straně zasahovat Malík, což se mu podařilo.

60:17

Hosté se dostali do první šance v prodloužení, ale střela nakonec nepřišla.

60:01

Třetí třetina je u konce. Vítěze dnešního zápasu stále neznáme a oba týmy si už nyní připíšou alespoň jeden bod do tabulky. Za chvíli začne prodloužení.

60:00

59:16

Frýdek-Místek byl velice, velice blízko k zisku tří bodů a výhře v Třebíči, když se Martynek s Mikulíkem dostali po chybě domácích do přečíslení 2 na 1, ale Lukáš Dostál je hrdinou momentu, jelikož vychytal bekhendové zakončení Mikulíka!

58:39

Rysi se ještě provinili ofsajdem a následuje buly ve středním pásmu.

58:13

Ne, poslední minuty už hrají oba týmy na remízu a oba dva si tak rozdělí po bodu. Šťastnější mužstvo v prodloužení, či nájezdech si připíše ještě o bod navíc.

57:35

56:37

Přesilovka se domácím zatím vůbec nedaří a rysům se podařilo vyhodit kotouč.

56:12

Třebíč se dopustila ofsajdu a následuje buly ve středním pásmu.

55:35

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Lukáš Kovář – 2 min., nedovolené bránění).

55:11

Nakonec měl jeden z rozhodčích problém s rukou, kterou mu zdravotník obvázal a může se pokračovat.

55:11

Nyní nastal v KHNP Aréně další technický problém a hra je tak i tentokrát na pár minut přerušena.

55:09

Opět je hra přerušena a následuje tak komerční přestávka.

53:49

Hosté jsou ale momentálně přece jenom o něco aktivnější a Martynek se ocitl v šanci, ovšem minul bránu Třebíče.

53:09

Rysi se pokouší něco vykombinovat ze svého pásma, ale tempo momentálně není nijak velké a pomalu to vypadá, že remízu by braly obě mužstva.

51:53

Následně je hra opět přerušena a potom co Frýdeckomístečtí srovnali se hra opět uklidnila.

51:29

Nick Malík si poradil se střelou domácího hráče.

50:42

Slezané se nyní sice dostali kolem brány, ale posléze Christov nedokázal zakončit.

50:00

Je před námi posledních deset minut základní hrací doby a stav je stále srovnán.

49:00

Posléze přišlo zakázané uvolnění Třebíče a Lukáš Dostál tak bude muset být připraven před svou svatyní.

48:20

Frýdeckomístečtí se dopustili zakázaného uvolnění a bude následovat buly před Malíkem.

47:38

47:38 Jan RUDOVSKÝ - 2:2

47:38

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Po dvou minutách je tady odpověď a začíná se od nuly! JAN RUDOVSKÝ si už po několikáté sjel z levé strany ke středu, odkud tentokrát vypálil nádhernou střelu mezi dvěma beky přesně k levé tyči. Asistence: Jonáš Peterek.

46:55

Střela domácího hráče byla zblokována do ochranné sítě.

46:22

Opět se ocitl ve velké šanci Vít Christov, ale ani tentokrát nedokázal vstřelit kotouč do odkryté klece Třebíče!

45:22

45:22 Lukáš VÁGNER - 2:1

45:22

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Domácí Třebíč jde zpátky do vedení! Hosté už sice byli v plném počtu, ale zámek domácích v útočné třetině trval a nakonec Malíka propálil tvrdou ránou z levé strany LUKÁŠ VÁGNER. Asistence: Vojtěch Střondala a Michal Vodný.

45:04

44:23

Tak tohle nakonec byla obrovská šance Frýdku-Místku! Rostislav Martynek vyvezl kotouč a vypadalo to, že se bude snažit tahat čas, ale nakonec z pravé strany vypálil do betonu Dostála a k dorážce se dostal naprosto osamocený Vít Christov, ovšem ten kotouč nedokázal zvednout!

43:38

Nyní už se hraje a Třebíč tak může pokračovat v přesilové hře.

43:21

Ou, tak tohle muselo bolet, jelikož frýdeckomístecký hráč Husák se snažil odpálit kotouč o mantinel, ale zasáhl pouze čárového rozhodčího, který šel k zemi a hra je přerušena.

43:17

Domácí se sice zlobí, ale v přesilové hře se nakonec dopustili ofsajdu.

43:04

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Stránský – 2 min., podrážení).

42:48

Opět musel domácí brankář zasahovat, což se mu také povedlo.

42:38

Nebezpečnou střelu vyprodukoval frýdeckomístecký hráč, ale Dostál ji betonem vyrazil.

42:10

Opět je hra přerušena, jelikož se Horácká Slavia dopustila ofsajdu a bude to buly ve středním pásmu.

42:01

Lukáš Dostál raději přikryl kotouč svou lapačkou.

41:55

Tentokrát se hra přerušila a následuje vhazování ve středním pásmu. Oba dva týmy tak mohou vystřídat své formace.

40:55

Třebíč se sice dostala k bráně Frýdku-Místku, ale tam nic velkého nevymyslela.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:20.
Druhá třetina je u konce a stav je srovnán na 1:1. Do této periody vlétli Frýdeckomístečtí zostra, ale následně je zastavil technický problém. Ve 33. minutě ovšem rysi získali přesilovou hru a po neskutečných 280 minutách se prosadili na ledě Třebíče, konkrétně se trefil Jan Hladonik. Dnešní zápas ovšem není příliš atraktivní, ale třetí třetina bude ještě napínavá.

40:00

39:30

38:55

Lukáš Dostál si poradil s pokusem od modré čáry a podržel svůj tým v oslabení.

38:36

Třebíči se zatím toto oslabení daří, jelikož opět dostala kotouč do bezpečí.

38:12

Hned dvě Husákovy rány od modré trefily Krále a posléze se Frýdek-Místek dopustil ofsajdu.

37:30

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Silvester Kusko – 2 min., hákování).

36:49

Rána domácího hráče byla zblokována do ochranné sítě.

36:08

Dnes vidíme spoustu střel, které míjí branku, každopádně hra se ve druhé třetině srovnala.

35:16

Matěj Novák měl spoustu času, když čekal na přihrávku naprosto osamocený před Malíkem, ale kotouč netrefil.

34:46

Christov bojuje v rohu kluziště na polovině soupeře o puk, ke kterému se nakonec dostal frýdeckomístecký hráč, ale nic z toho nakonec nebylo.

33:48

Frýdek-Místek je opět u puku a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.

32:31

32:31 Jan HLADONIK - 1:1

32:31

Je srovnáno, jelikož rysi využívají přesilovou hru! JAN HLADONIK posunul kotouč na Peterka ve středním pásmu, a ten mu jej následně vrátil před bránou, načež Hladonik zakončoval do odkryté svatyně. Asistence: Jonáš Peterek.

31:55

Domácím se podařilo vyhodit kotouč ze svého pásma a na chvíli se tak vysvobodili.

31:17

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Matěj Psota – 2 min., hákování).

30:28

Nyní si Třebíč vytvořila dobrou příležitost, ale Malík byl připraven a zatím drží rysy.

30:00

Máme za sebou polovinu základní hrací doby a Třebíč stále vede 1:0. Dnes ovšem nevidíme příliš pohledný hokej, který pravděpodobně ovlivňuje velká zima v KHNP Aréně.

29:43

Domácí se v plném počtu na ledové ploše dostali do zakončení z pravé strany, ale s tou si poradil Malík.

29:15

28:19

Kofroň chytře dával kotouč pod sebe, ale jeho přihrávka přišla příliš rychle a nebylo tak z toho nic nebezpečného.

27:39

Ovšem následně byla hostům odpískána přihrávka rukou a následuje tak buly ve středním pásmu.

27:36

Frýdek-Místek získal první přesilovou hru v dnešním zápase a může tak srovnat stav utkání.

27:15

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Matěj Psota – 2 min., držení).

26:28

Nyní se ke střele odhodlal domácí hráč, ale tento pokus letěl do ochranné sítě.

25:37

Frýdek-Místek se nyní dopustil zakázaného uvolnění a následuje buly před bránou Malíka.

25:02

Vše je opraveno a po pár minutách se tak může pokračovat.

24:52

Nyní je hra přerušena, jelikož rozhodčí si všimli uvolnění reklamní tabule a na ledě tak jsou technici.

24:52

Nyní je k vidění vyrovnaný hokej a posléze přišla střela domácího borce z pravé strany, ale Malík si s ní poradil.

23:37

Rána Patrika Husáka od modré čáry skončila jen zblokována domácím hráčem.

22:23

Domácí se provinili ofsajdu a následuje tak buly ve středu hrací plochy.

21:55

Tentokrát se Slavia dopustila zakázaného uvolnění a následuje tak další buly v pásmu domácího mužstva.

21:50

A další pokus hostů, kteří se snaží vymazat jednogólové manko.

21:41

Následně měl Lukáš Dostál opět plné ruce práce a začátek druhé dvacetiminutovky zatím ovládají Frýdeckomístečtí.

21:22

Hladonik to myslel velmi dobře, když se snažil najít Christova před bránou, ale přihrávka hostujícího hráče byla zblokována.

20:58

Domácí i hosté v plném počtu.

20:43

Ve hře 4 na 4 se Frýdek-Místek dostal ke střele, ale s tou si poradil Dostál.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:22.
První třetina je u konce a Třebíč zatím zaslouženě vede nad Frýdkem-Místkem 1:0. Od začátku utkání jsou domácí naprosto jasně lepším týmem a několikrát mohli jít do vedení v polovině periody, ovšem Malík předvádí dobrý výkon a především skvělé zákroky. V 17. minutě ovšem Horácká Slavia získala přesilovku 5 na 3 a tu už využit dokázala, když se prosadil Michal Vodný. Ve druhém dějství se začne ve hře 4 na 4.

20:00

19:57

Lukáš Dostál si ještě poradil se zakončením soupeře a následuje buly.

19:32

Domácí útočník si skvěle udělal místo a nakonec vystřelil, ovšem Malík tentokrát předvedl jistý zákrok.

18:58

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Ondřej Malec – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Haman – 2 min., pozdní dohrání).

18:43

Nick Malík se musel pořádně zpotit, jelikož nához ze středního pásma letěl na frýdeckomísteckou svatyni, ovšem od ledu se nepříjemně odrazil a prošel mezi betony hostujícího brankáře, ale zastavil se pravděpodobně o brusle těsně před brankovou čárou!

17:30

Domácí se snaží ještě něco vymyslet v přesilovce 5 na 4, ale Frýdeckomístečtí se vysvobodili.

16:47

16:47 Michal VODNÝ - 1:0

16:47

Domácí využívají přesilovou hru 5 na 3 a jdou do vedení! MICHAL VODNÝ dostal kotouč na levou stranu od Kusky, který si zpracoval a posléze z úhlu prostřelil Malíka. Asistence: Silvester Kusko a Lukáš Vágner.

16:20

Tak tohle je obrovská možnost pro domácí, kteří získali přesilovou hru 5 na 3 a první třetina se Frýdku-Místku vůbec nedaří.

16:17

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Patrik Husák – 2 min., sekání).

16:02

Třebíč má první přesilovou hru v dnešním zápase, ale Malík zblokoval hned první dvě střely soupeře.

15:41

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Lukáš Kovář – 2 min., vysoká hůl).

15:37

A další velká příležitost Třebíče, ovšem Malík včas zalehl kotouč, který pomalu klouzal za brankovou čáru po zakončení Kusky z otočky.

14:47

Nyní Třebíč jen nahodila kotouč do útočného pásma, aby mohla vystřídat své formace a už několik minut se hraje bez přerušení.

14:06

David Kofroň se z ničeho nic dostal do samostatného úniku, ale zakončit se mu pořádně nepodařilo!

13:36

Jan Hladonik se snažil dostat přes dva obránce soupeře, ale útoky Frýdku-Místku zatím nejsou nijak nebezpečné.

12:16

Kaukič neměl šanci se dostat přes Szathmáryho a na druhou stranu tak může opět postupovat třebíčská ofenzíva.

11:36

Kalus se snaží atakovat třebíčskou rozehrávku, ale domácí zatím předvádějí mnohem lepší hru, než hosté z Frýdku-Místku.

10:41

Hostující obránce neudržel útočné pásmo, jelikož s pukem na chvíli nahlídl do středního pásma a rozhodčí odpískali ofsajd.

10:19

Třebíč dominuje hře v první třetině, ale ani Matěj Novák nepřekonal Malíka ve velké šanci!

09:56

Lukáš Nedvídek se ocitl v gólové situaci, ale místo střely ještě přihrával, ovšem tuto veledůležitou přihrávku zblokoval frýdeckomístecký obránce!

08:26

Kalus sice dobře zapracoval za bránou Třebíče, ale nakonec z toho nic vážnějšího nebylo a dopředu jde opět domácí mužstvo.

07:36

Jan Rudovský si stejně jako před pár minutami najel z levé strany do zakončení, ale přestřelil.

07:12

Petr Kratochvíl si najel před bránu a snažil se zakončit, ale Malík předvádí další zákrok svým betonem.

06:49

Zatím toho utkání moc nepřineslo a vypadá to, že jsou obě mužstva v dnes obzvlášť chladné KHNP Aréně zmrzlé.

06:06

A opět to byl Tadeáš Král, který vypálil z první z pravého kruhu, ale Nick Malík si s tímto pokusem poradil. Následuje první komerční přestávka.

05:45

Opět se hra přerušila, když se ofsajdu dopustila Slavia a následuje vhazování ve středním pásmu.

05:06

Jan Rudovský se dostal přes obránce a posléze vypálil vedle levé tyče. Následně se snažil dorážet Klimša, ale skončilo do jen posunutím třebíčské brány.

04:32

Domácí čekali s pukem za svou bránou a posléze nabral dobrou rychlost Tadeáš Král, ale jeho zakončení bekhendem skončilo vedle brány.

03:44

Posléze přišlo opět zakázané uvolnění rysů a Malík tak bude muset být ve střehu.

03:39

David Kofroň se dostal do střelecké příležitosti, ale minul domácí svatyni.

03:15

Až nyní se Slezané dostali ze svého obranného pásma, ale dopustili se pouze zakázaného uvolnění a následuje tak další buly před bránou Malíka.

02:48

Lukáš Nedvídek velice nebezpečně vypálil z pravého kruhu a Malík musel vytáhnout další dva zákroky. Domácí mužstvo je zatím jasně lepší.

02:28

Začátek zápasu zatím patří Horácké Slávii, která tlačí na soupeře v útočném pásmu, ale Nick Malík si poradil s několika střely.

01:31

Lukáš Paták to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus skončil pouze v lapačce Nicka Malíka.

01:17

Opět je hra přerušena, jelikož tentokrát přišlo zakázané uvolnění ze strany Frýdku-Místku.

00:46

Třebíč se krátce po začátku zápasu dopustila zakázaného uvolnění a následuje tak vhazování před Dostálem.

00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – Szathmáry, Vl. Brož, Nedbal, L. Vágner, Bilčík, V. Čejka (C), Furch – Psota, Nedvídek, Kusko (A) – Střondala, T. Havránek, Vodný (A) – P. Kratochvíl, M. Novák, Süss – Paták, Tadeáš Král, Malec.

HC Frýdek-Místek: Malík (Hlaváč) – Haman, Husák, Bartko, Zahradníček, D. Stránský, L. Kovář – Martynek (A), Novotný, Mikulík (C) – Kofroň, Hladonik, Christov – Rudovský, Peterek, Klimša (A) – Flok, Kaukič, J. Kalus – Motloch.

Rozhodčí: Jakub Koziol, Tomáš Veselý – Tomáš Měkýš, Marek Bubela.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:2

Branky a nahrávky: 17. Vodný (Kusko, L. Vágner), 46. L. Vágner (Střondala, Vodný), rozh. náj. Kusko – 33. Hladonik (Peterek), 48. Rudovský (Peterek)