23.01.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jiří Sameš

Tipsport: 1.89 4.05 3.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:15

60:15 Mikael BACKLUND - 3:2

60:15

Calgary právě vstřelilo branku!
Tak to bylo rychlé! Po pouhých 15 vteřinách utkání rozhoduje MIKAEL BACKLUND. Pro ostříleného švédského forvarda dvanáctá trefa v letošní sezoně! Asistence: TJ Brodie, Elias Lindholm.

59:16

59:16 Sebastian AHO - 2:2

59:16

Carolina právě vstřelila branku!
Canes se daří 44 vteřin před koncem třetí třetiny srovnat! Pěknou nabídku Teräväinena z pravé strany za Ritticha uklidil nikým nebráněný SEBASTIAN AHO. Zaznamenal tak dvaadvacátý gól v sezoně, 2:2! Asistence: Teuvo Teräväinen, Justin Williams.

26:40

26:40 Mark JANKOWSKI - 2:1

26:40

Plameny podruhé v zápase vedou! Prosazuje se MARK JANKOWSKI, jenž za Mrázka úspěšně z těsné blízkosti, z úhlu, dorazil střelu Brodieho z pravé strany. Osmá trefa čtyřiadvacetiletého útočníka v této sezoně, 2:1! Asistence: Mikael Backlund, TJ Brodie.

15:48

15:48 Dougie HAMILTON - 1:1

15:48

Šestnáctá minuta utkání, máme srovnáno! Nahození DOUGIEHO HAMILTONA z pravé strany si do vlastní brány nešťastně tečoval Brodie. Pro Hamiltona sedmý gól v sezoně 2018/2019, 1:1! Asistence: Dougie Hamilton, Brock McGinn.

01:58

01:58 Oliver KYLINGTON - 1:0

01:58

Konec druhé minuty, Flames otevírají skóre utkání! Autorem gólu je OLIVER KYLINGTON, který se od levého mantinelu dostal k Mrázkovi, přičemž následně zakončil pěkně bekhendem. Jeho třetí gól v letošní sezoně, 1:0! Asistence: Garnett Hathaway, Rasmus Andersson.

3:2

Branky a nahrávky: 2. Kylington (Hathaway, R. Andersson), 27. Jankowski (Backlund, Brodie), 61. Backlund (Brodie, E. Lindholm) – 16. D. Hamilton (B. McGinn, Slavin), 60. Aho (T. Teräväinen, Williams)

Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Frolík, Backlund, Neal – Tkachuk (A), Jankowski, S. Bennett – Mangiapane, D. Ryan, Hathaway.

Carolina Hurricanes: Mrázek (Nedeljkovic) – Slavin (A), D. Hamilton, Faulk (A), Pesce, de Haan, T. van Riemsdyk – Niederreiter, Aho, Williams (C) – Ferland, Wallmark, T. Teräväinen – B. McGinn, McKegg, Svečnikov – Martinook, Mäenalanen, Foegele.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Trevor Hanson – Brian Mach, Trent Knorr

Diváci: 18 508

01:58 CGY 1:0 Kylington (Hathaway, R. Andersson)
15:48 CAR 1:1 D. Hamilton (B. McGinn, Slavin)
25:44 CAR 2 Wallmark, vysoká hůl
26:20 CGY 2 Monahan, sevření puku rukou
26:40 CGY 2:1 Jankowski (Backlund, Brodie)