6:11
konec (2:2, 3:5, 1:4)
24.11.2018, 18:45
KHL Meteor Třemošná – HC Domažlice
6:11
konec (2:2, 3:5, 1:4)
Branky a nahrávky: 10. Kepka (Fojt), 13. Šibra, 30. Michel (Davídek), 34. Koukolík (Davídek, Michel), 39. Sedláček, 43. Šíma (Šibra) – 2. Polata (Kučera), 20. Baxa (Kubík), 26. Setikovský (Pokorný), 28. Setikovský (Polívka, Kučera), 33. Polata (Baxa), 33. Polata (Baxa), 37. Setikovský (Faschigbauer), 46. Polívka (Setikovský), 50. Setikovský (Pokorný, Kubík), 53. Polívka (Faschigbauer), 55. Kučera (Polata)
Karty:
Neproměněná penalta:
KHL Meteor Třemošná:
Náhradníci:
Trenér:
HC Domažlice:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
1:24 | DOM | 0:1 | Polata (Kučera) | |
9:03 | TRM | 1:1 | Kepka (Fojt) | |
12:39 | TRM | 2:1 | Šibra | |
19:37 | DOM | 2:2 | Baxa (Kubík) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:31 | DOM | 2:3 | Setikovský (Pokorný) | |
27:09 | DOM | 2:4 | Setikovský (Polívka, Kučera) | |
29:43 | TRM | 3:4 | Michel (Davídek) | |
32:11 | DOM | 3:5 | Polata (Baxa) | |
32:32 | DOM | 4:5 | Polata (Baxa) | |
33:45 | TRM | 4:5 | Koukolík (Davídek, Michel) | |
36:12 | DOM | 4:6 | Setikovský (Faschigbauer) | |
38:18 | TRM | 5:6 | Sedláček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:07 | TRM | 6:6 | Šíma (Šibra) | |
45:15 | DOM | 6:7 | Polívka (Setikovský) | |
49:46 | DOM | 6:8 | Setikovský (Pokorný, Kubík) | |
52:42 | DOM | 6:9 | Polívka (Faschigbauer) | |
54:24 | DOM | 6:10 | Kučera (Polata) | |
Konec |
Minnesota – Winnipeg *22:00 4:2
Washington – Detroit *22:00 3:1
Buffalo – Montreal • po prodl. *22:08 3:2
Anaheim – Edmonton • po prodl. *22:10 2:1
New Jersey – NY Islanders • po prodl. *22:10 3:4
Vegas – Calgary 00:00 2:0
Columbus – Toronto 01:05 4:2
Boston – Pittsburgh • po prodl. 01:30 2:1
Tampa – Chicago 01:30 4:2
Carolina – Florida 01:30 4:1
Arizona – Colorado 02:00 1:5
Dallas – Ottawa 02:00 6:4
St. Louis – Nashville 02:08 6:2
San Jose – Vancouver 03:00 4:0
NY Rangers – Washington 20:00 3:5
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 11:30 2:1
K. Vary – Kladno 11:45 7:0
Mountfield HK – Sparta • po prodl. 12:00 0:1
Jihlava – Olomouc 12:00 3:0
Chomutov – Plzeň 12:30 1:3
Kometa Brno – Č. Budějovice • po prodl. 12:30 5:4
Vítkovice – Havířov 13:00 4:3
Slavia – HC Litvínov • po prodl. 14:30 3:2
Třinec – Vsetín 14:30 1:4
Přerov – Zlín 16:00 2:4
Liberec – Pardubice • po prodl. 17:00 2:3
Slavia – HC Litvínov 11:00 6:3
Vsetín – Olomouc 12:00 3:4
Kladno – Sparta 12:10 2:5
HK MD Šumperk – Přerov 13:00 4:0
Třinec – Havířov 13:00 2:0
Třemošná – Plzeň 14:15 1:6
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 14:15 3:5
PZ Kladno – Kobra • po s.n. (0:1) 15:10 3:4
Jihlava – Liberec • po prodl. 15:15 3:4
Kometa Brno – Č. Budějovice 15:30 5:1
Pardubice – Tábor 16:45 9:2
Warriors Brno – Vítkovice 17:00 1:7